Rozrywka

Hawajski surfer i deskorolkarz Kalani David zmarł w wieku 24 lat

Społeczność sportowa straciła wschodzącą gwiazdę w Kalani David. 17 września w wieku 24 lat tragicznie zmarł hawajski sportowiec i jeden z najlepszych wschodzących talentów w profesjonalnym świecie surfingu i deskorolki.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Co się stało? Oto, co wiemy o przyczynie śmierci Kalani Davida.

Źródło: Instagram / @kalanidavidArtykuł jest kontynuowany pod reklamąJaka była przyczyna śmierci Kalani Davida?

Według Associated Press, Kalani David zmarł w Playa Hermosa w Jacó, po tym, jak podczas surfowania doznał ataku. Agencja Dochodzeniowa Sądowa poinformowała, że ​​„najwyraźniej doznał pewnego rodzaju ataku epilepsji i utonął”, dodając, że śmierć byłego mistrza świata juniorów w surfingu jest „wciąż badana”.

Cudowne dziecko surfingu i deskorolki miało również zespół Wolffa-Parkinsona-White’a, rzadką chorobę serca, która sprawia, że ​​serce bije „ponad 100 uderzeń na minutę” i powoduje paraliż i drgawki. Kalani przeżył swój pierwszy atak w sierpniu 2016 roku podczas jazdy na łyżwach z przyjaciółmi w Oceanside w Kalifornii.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kalani David (@kalanidavid)

Po jego niespodziewanej śmierci matka Kalaniego uruchomiła GoFundMe, aby pomóc sprowadzić jego ciało z powrotem do Stanów Zjednoczonych.

„Nasz syn czeka w kostnicy w San Jose w Kostaryce” – napisała Andrea. „Chcemy pochować Kalaniego obok jego dziadka, gdzie jego najbliższa rodzina i krewni będą podążać w Florida Memorial Gardens. Gdzie można go odwiedzić i porozmawiać, [and] kierowany, jeśli to możliwe, przez najbliższą rodzinę”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kontynuowała: „Zasługiwał na więcej, niż kiedykolwiek mogłam mu dać, a ja nawet nie czuję się dobrze, prosząc, ale zrobię to dla Kalani. Nie chcę, aby mój syn był w słoiku lub rozsypywał się na wodzie, jak bym widział dla siebie. Chcę dać mu miejsce, w którym możesz go zobaczyć i wiedzieć, że słucha, kiedy dzielisz się z nim swoimi uczuciami.

Dziewczyna Kalaniego, Sammy Marquecho, podzieliła się hołdem na Instagramie.

Na wieść o jego śmierci napłynęło wiele hołdów, w tym jedna od jego dziewczyny, Sammy’ego Marquecho.

„Brak słów. Moje serce jest rozbite bez ciebie na tym świecie. Moja pierwsza i wieczna miłość, dziękuję za pokazanie mi, czym była prawdziwa miłość i szczęście. Lot na Hawaje z Kalifornii, zanim dowiedziałem się, że byłaś najlepszą decyzją w historii (nie bez względu na to, jak nerwowa była moja rodzina). Udowodniłeś mi, że miłość od pierwszego wejrzenia jest prawdziwa” – napisał Sammy na Instagramie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sammy’ego Marquecho (@sjeanann)

Kontynuowała: „Ten facet miał największe serce na świecie i oddałby koszulę każdemu. kochałeś najbardziej, surfowanie i przebywanie w oceanie. Mój aniele, mężulek, królu… dopóki się nie spotkamy.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button