Rozrywka

Hayden już usunął swoje panieńskie przeprosiny dla Gabby i Rachel z Instagrama

W ciągu dwóch tygodni Bachelor Nation było świadkiem powstania i upadku pierwszego złoczyńcy w tym sezonie Panieński. Po nazwaniu Gabby „szorstkim na krawędzi” w tygodniu 3, Hayden Markowitz kontynuował swoją serię niegrzecznych, nieodpowiednich komentarzy na temat Gabby i Rachel, szokując kolegów z obsady. Jego zachowanie było tak frustrujące i niewrażliwe, że kiedy Rachel dowiedziała się, co powiedział, szybko i zdecydowanie wyprowadziła go z programu w 4 tygodniu. Ale kilka godzin po jego eliminacji w odcinku 1 sierpnia Hayden opublikował przeprosiny na Instagramie, nazywając jego zachowanie „całkowity brak osądu”, tylko po to, aby usunąć wpis kilka dni później.

Co zrobił Hayden?

W odcinku 3 Wieczór panieński zawodnicy musieli zdecydować się zobowiązać się do Gabby lub Rachel. Po podjęciu decyzji, by ścigać Rachel, Hayden wygłosił swój „szorstki na krawędzi” komentarz Gabby, która przyznała, że ​​jego słowa głęboko ją zraniły. W odcinku 4 Hayden wykorzystał kolejną okazję, by źle mówić o tropach, porównując obie panieńskie do swojego byłego, stwierdzając: „nie trzymają jej świeczki”.

Podczas swojego indywidualnego spotkania z Rachel w odcinku 4, Hayden postanowił otworzyć się na temat swojego psa Rambo i ostatnich zmagań zdrowotnych jego zwierzaka. Ale uczestnik był zdenerwowany, gdy Rachel wycofała się z ich dyskusji, gdy Tino uprzejmie poprosił o jej czas. Wkrótce potem Meatball (aka James), który był przerażony tym, co Hayden powiedział przez cały odcinek, postanowił odciągnąć Rachel na bok przed ceremonią róż, aby powiedzieć jej o komentarzach Haydena. „Dokonał wulgarnego porównania”, zaczął Meatball, wspominając to, co Hayden powiedział o ciałach głównych bohaterów i jego komentarzu: „Nie ufam tym sukom”.

Nie minęło dużo czasu, zanim Rachel skonfrontowała się z Haydenem. Założył, że Rachel chce kontynuować dyskusję jego pies, ale najwyraźniej się mylił. Rachel zapytała: „Czy robiłeś komentarze porównując mnie do swojego byłego? Porównując moje cycki do twojego byłego? Hayden odpowiedział: „Ja tak nie mówię; to nie jest moja postać”. Pomimo jego odmowy Rachel nie miała cierpliwości do 29-letniego miłośnika wypoczynku i zapytała, czy może go wyprowadzić ze statku wycieczkowego. Gdy sekwencja się skończyła, powiedziała kamerom, że czuła się „naprawdę głupia, dając Haydenowi korzyść z wątpliwości”.

Odpowiedź Haydena

Po wyemitowaniu swojej eliminacji Hayden zabrał się do mediów społecznościowych, aby zachować twarz. Opublikował zdjęcie na Instagramie przedstawiające siebie, kilku kolegów z obsady, Gabby i Rachel.

„Dla tych, którzy oglądali dzisiejszy odcinek, widzieliście mnie w moim absolutnie najgorszym i najgorszym momencie. Zawsze starałem się zachowywać z pokorą i szacunkiem dla innych” – rozpoczął swoje przeprosiny. „Jednak mój całkowity błąd w ocenie był nie tylko rozczarowujący, ale całkowicie nie do przyjęcia. Naprawdę chcę wyrazić moje najgłębsze przeprosiny zarówno Gabby, jak i Rachel za moje czyny.

Hayden opublikował to zdjęcie z Wieczór panieński z jego przeprosinami.ABC/Craig Sjodin

Odnosząc się do swoich działań jako „upadek”, próbował wziąć pewną miarę odpowiedzialności, dodając: „Naprawdę nienawidzę tego, jak zakończył się ten sezon, ale to doświadczenie nie było tym, na które byłem psychicznie lub emocjonalnie przygotowany w obliczu bieżących wydarzeń w moim życiu.” Poprosił również o przebaczenie od dwóch tropów. „Pomimo tego, jak wszystko się potoczyło, było to niesamowite doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę i z którego się nauczę” – powiedział. „Życzę Gabby i Rachel wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że przyjmą moje przeprosiny!” Pomimo swoich próśb, Hayden wydawał się nie odnosić bezpośrednio do swoich działań, a jedynie szeroko wyjaśniał przyczyny swojego zachowania.

Około trzech dni po opublikowaniu przeprosin fani zauważyli, że Hayden usunął jego przeprosiny z Instagrama bez żadnego wyjaśnienia. Czy same przeprosiny były kolejnym „zupełnym brakiem osądu”, czy też Hayden podejmie kolejną próbę przeprosin za to, jak potraktował Gabby i Rachel? Bachelor Nation będzie musiał tylko poczekać i zobaczyć, co opublikuje dalej, ale fani prawdopodobnie mogą spodziewać się powrotu do dramatu złoczyńcy Haydena w tym sezonie Men Tell All.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w dniu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button