Rozrywka

„Heartbroken” Casey White płakał przez telefon z matką o śmierci kochanki Vicky White

Matka Casey White ujawniła stan syna po śmierci jego kochanki, Vicky White, która najwyraźniej zmarła od ran postrzałowych. Connie Moore powiedziała, że ​​śmierć Vicky sprawiła, że ​​skazany przestępca miał złamane serce, a on płakał podczas rozmowy telefonicznej z nią. Moore powiedział DailyMail.com: „Byli tylko dwojgiem ludzi, którzy naprawdę się kochali. To takie smutne i martwię się [for Casey]. Rozmawiałem z nim wczoraj, a on płakał i mówił, że nie może uwierzyć, że jej nie ma”.

62-letnia matka przemówiła po raz pierwszy po tym, jak jej syn został ponownie schwytany po 11-dniowym polowaniu przez władze, które zakończyło się tragicznie śmiercią Vicky, która była zastępcą dyrektora zakładu karnego w więzieniu hrabstwa Lauderdale, skąd obaj uciekli razem 29 kwietnia. Casey został teraz umieszczony w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze Williama E. Donaldsona w pobliżu Bessemer w Alabamie.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie miała skłonności samobójczych”: kumpel Vicky White twierdzi, że mówiła o pozostaniu na „prostej” ścieżce na kilka dni przed śmiercią

DRAMATYCZNY materiał filmowy pokazuje aresztowanie zbiega Caseya White’a z Alabamy, które zakończyło się samobójstwem jego GF

Mówi się, że 9 maja, gdy gliniarze aresztowali Casey, błagał ich o uratowanie Vicky, nazywając ją swoją „żoną”. Jego matka również skomentowała to, mówiąc: „Vicky była dla niego naprawdę, naprawdę dobra – po prostu była dla niego, rozmawiała z nim. Mieli prawdziwą rzecz. Nazywał ją swoją żoną, nawet gdy był w więzieniu. Po prostu się z tym pogodziłem, nie powiedziałem „nie powinieneś” czy cokolwiek. To go uszczęśliwiło”.

Zrzuty ekranu przedstawiające moment zatrzymania Casey White (Facebook/Departament Policji Evansville)

Moore odniósł się również do spekulacji, że to Casey zastrzelił Vicky. Obalając te plotki, powiedziała DailyMail.com: „Jest bardzo zdenerwowany. Wiem, że ją kochał. Rozmawiał ze mną przez ponad rok o tym, jak miał przyjaciółkę, jaka była miła i jak ją kochał. Nigdy nie powiedział mi jej imienia i byłam zszokowana, kiedy dowiedziałam się, kto to był, ale nigdy by jej nie skrzywdził. Powiedziałem też FBI i Marshallom, że nie zrobi jej krzywdy.

Kobieta powiedziała dalej: „Nie wiem, o czym myślała” [in the end]. Nie mogli wyjść i uciec, Casey nie mógł uciec, a gdzie by się schował, gdyby to zrobił? przed wysłaniem wiadomości do rodziny zmarłego strażnika więziennego: „Po prostu powiedziałbym, że bardzo mi przykro z tego powodu iz tego wszystkiego, co usłyszałem od Casey i od wszystkich, była bardzo dobrą osobą. Po prostu nienawidzę tego całym sercem, że to się stało”.

Moore następnie stwierdził: „Ale Casey nie jest potworem, za jakiego go kazali. Myślę, że to takie smutne, że komentarze, które wygłosił cały świat, wyśmiewały ich obu i taką sytuację. Przeczytałem tysiące komentarzy i nikt nie ma dobrego słowa do powiedzenia na żaden z nich. Nie wiedziałem, kim ona była, ale wiem, że się kochali, a on o niej mówił”.

Matka Casey nazwała również Vicky dobrą kobietą, którą miał w swoim życiu. „Wszystkie kobiety, z którymi był, mają problemy emocjonalne, a Casey ma wielkie serce i po prostu chce pomagać ludziom. Najważniejszą rzeczą dla Casey zawsze były narkotyki i kobiety. Dorastając był po prostu dzieciakiem ze wsi. Zawsze był wysoki, ale nikt nie próbował z tego powodu walczyć z Casey. Nigdy nie był agresywny, ale kiedy były tam narkotyki, robił je i szło ze złego na gorsze”.

Moore dodał: „Vicky była dla niego dobrą osobą. Nie wiem, co się stało. Wiem, że Casey nie był mózgiem niczego. Była mózgiem; wiemy to na pewno. Nie wiem, czy może zrezygnowała z życia. Ona po prostu zaczęła pisać do niego listy i stamtąd wszystko poszło. Myślę, że może była zauroczona ideą tego i ideą Casey. Nie wiem. Wiem tylko, że to smutne i prawdziwe”.

Jeśli masz dla nas wiadomość lub interesującą historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7514

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button