Rozrywka

Hearties VIP Weekend Funkcje Wystąpienia producenta i autora WCTH

Crown Media, gdy woła serce

Janette Oke, autorka serii książek „When Calls the Heart”, która zainspirowała hitowy serial telewizyjny Hallmark, weźmie udział w specjalnym weekendzie VIP Hearties dla fanów 24-25 czerwca. Brian Bird, twórca i producent wykonawczy serialu, również będzie obecny.

Weekend VIP odbywa się w połączeniu z musicalem „Kiedy wzywa serce”

Weekend VIP Hearties w Nappanee w stanie Indiana to specjalne wydarzenie odbywające się obok musicalu „When Calls the Heart”, podało Goshen News. Oke będzie uczestniczyć w musicalu w teatrze Round Barn wieczorem w piątek, 24 czerwca. Wcześniej, od 16:30 do 17:00, będzie podpisywać książki w The Barns.

Bird weźmie również udział w Weekendzie VIP, który odbędzie się w dniach 24-25 czerwca. W sobotę rano poprowadzi brunch i panel.

Według strony internetowej Round Barn Theatre, pakiet Hearties VIP Weekend obejmuje bilet muzyczny, spotkanie z obsadą, przedmuzyczną kolację w restauracji FarmTable, wycieczkę za kulisy, niedzielny poranny brunch oraz panel pytań i odpowiedzi, czekoladę lekcje, lunch Hearties, lekcja Hearties Craft, wizyta na rynku rzemieślniczym z przedmiotami dostępnymi do sprzedaży, wycieczka po Amish Acres i nie tylko.

Bilet można kupić tutaj.

Musical powrócił z nową piosenką i nową obsadą

Musical miał premierę w 2021 roku, ale teraz ma nową obsadę i nową piosenkę, podał Goshen News. Nawet jeśli przegapisz VIP Weekend, nadal możesz obejrzeć musical do soboty 2 lipca. Bilety wahają się od 15,95 $ do opcji 69,95 $, która obejmuje kolację.

W poniższym filmie, który pokazuje członków obsady z oryginalnego musicalu, Elizabeth i Jack śpiewają o tym, jak zapierają sobie dech w piersiach. Jeśli film nie jest osadzony w Twojej przeglądarce, możesz go obejrzeć tutaj.

W następnym filmie poniżej, który pokazuje również obsadę z oryginalnego musicalu, Elizabeth śpiewa o podążaniu za swoim powołaniem. Jeśli osadzony film nie pojawia się dla Ciebie, możesz go obejrzeć na Facebooku tutaj.

Według Round Barn Theatre muzykę i teksty do musicalu stworzyła Christy Stutzman.

Opis musicalu brzmi:

Kiedy Calls the Heart The Musical podąża za Elizabeth Thatcher, która wyrusza ze swojego bogatego, rodzinnego domu przez surowy kanadyjski zachód, by uczyć w małej, jednopokojowej szkole. Serce Elżbiety do nauczania jest podważane przez różne próby jej uczniów, jej trudnego otoczenia i przystojnego kanadyjskiego Mountie. Ale jej serce będzie rosło i rosło tylko wtedy, gdy odkryje, że jej powołanie jest tak rozległe, jak piękne kanadyjskie pogranicze.

Serial telewizyjny, na którym oparty jest musical, wyszedł poza fabułę Jacka i Elizabeth, po tym, jak Jack zginął na służbie. Teraz Elizabeth przeniosła się z biznesmenem Lucasem, wychowując Małego Jacka. Ona i Lucas właśnie zaręczyli się pod koniec sezonu 9. Seria została właśnie odnowiona na sezon 10, ale nowy showrunner wkracza po tym, jak John Tinker prowadził serial przez dwa sezony.

CZYTAJ DALEJ: Skład filmowy Hallmark z czerwca 2022 r.

Więcej ciężkich w Hallmark News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button