Rozrywka

Heat Again pojawiają się jako potencjalne miejsce lądowania dla strażnika „kandydata na MVP”

Prezydent Getty Pat Riley z Miami Heat przemawia do mediów.

W ciągu weekendu Miami Heat powiązano z zaskakującą gwiazdą w plotkach handlowych. Po spędzeniu lata na loteriach dla Kevina Duranta i Donovana Mitchella, wydaje się, że Heat są gotowi na powrót z tym samym składem, który zabrał ich na finały Konferencji Wschodniej w zeszłym sezonie. Zespół stracił PJ Tuckera, ale planuje wypełnić tę rolę tym, co uważa za wschodzącą gwiazdę. Jednak chociaż zespół nie dodał gwiazdy, ponieważ fani mieli nadzieję, że w tym sezonie poza sezonem, nie oznacza to, że nie zrobią tego w tym sezonie, a jeden z informatorów NBA podzielił się możliwością, że zespół może zdobyć talent taki jak DeMar DeRozan z Chicago. Byki zbliżają się do terminu handlowego.

„Jeśli Bulls wyjdą za bramę w sposób, w jaki pokuśtykali do domu w zeszłym sezonie, DeRozan może przywrócić prawdziwą średnio- i długoterminową wartość drużynie Bulls, w której skład wchodzą Zach LaVine, Pat Williams i grupa młodych strażników. Po potwornym sezonie zapasy DeRozana nigdy nie będą wyższe.

The Heat – z Tylerem Herro, Duncanem Robinsonem i Nikolą Joviciem – mają elementy, które sprowadzą DeRozana do South Beach. Para skrzydeł DeRozan-Jimmy Butler dałaby Miami lepszą przewagę ofensywną (zwłaszcza jeśli Butler podwoi liczbę trójek, które zdobył w sezonie zasadniczym, tak jak w fazie playoff), aby pokonać Bucks i Celtics bez poświęcania ogólnej obrony. W zamian Bulls dostają wykonalny kontrakt w Robinson’s, świetną perspektywę w Jović i obiecującą gwiazdę w Herro, którą prawdopodobnie chcieliby, aby Heat podpisała i przedłużyła w ramach jakiejkolwiek umowy” – napisał David Thorpe z True Hoop.

Heat Again wymienione w plotkach o DeMar DeRozan

Teraz, podczas gdy jedna wzmianka jest niespodzianką, dwie zaczynają wzbudzać emocje lub oczekiwania. W rozmowie z dyrektorem konferencji Eastern Conference, Sean Deveney został poinformowany więcej o potencjalnym rynku dla DeRozan, a Heat ponownie wspomniano, że jest w biegu.

„Cóż, każdy ma rynek, prawda? Fakt, że Lakersi go chcieli i schrzanili to, o czym mówiło się wiele. Gdyby jeziorzy mogli go dorwać, to oczywiście zrobiliby to. Ale ten statek płynął. Byki nie odbiorą Westbrooka dla DeRozana, a Lakers nie wyślą ci Anthony’ego Davisa, i to jedyny sposób, w jaki umowa zadziała.

Jeśli ten sezon rozpocznie się tak, jak zakończył się poprzedni sezon, jest szansa, że ​​Bulls będą mogli zbadać wszystkie opcje. I dostaniesz kilka dobrych ofert. Drużyny takie jak Knicks, Dallas czy Portland, a na pewno Miami, zrezygnowałyby z części i typów dla gracza takiego jak DeRozan. Był kandydatem MVP przez większość zeszłego roku. Ale musiałaby to być katastrofa sezonu, żeby tak się stało” – powiedział jeden z dyrektorów NBA Insiderowi Heavy, Seanowi Deveneyowi.

DeMar DeRozan w South Beach?

Oczywiście wymiana na DeRozana przynosi natychmiastową obrazę Upału i doskonałą opcję współpracy z Butlerem. DeRozan ponownie spotyka się z Kyle’em Lowrym na polu obrony Heat, a zespół może walczyć, nie rezygnując z niewiarygodnej liczby. Proponowana umowa odpowiada również na pewne bieżące obawy dotyczące obsługi zbliżającego się przedłużenia kontraktu Tyler Herro. Czy uważasz, że DeRozan jest lepszy niż Herro? Oto jest pytanie. Jeśli tak, rozdanie pięciokrotnej wygranej All-Star jest teraz bezproblemową wygraną, przenieś się.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button