Rozrywka

Heat ponownie powiązany z nagradzanym 28-letnim wolnym agentem Big Man

Getty Jonas Valanciunas #17 z New Orleans Pelicans jedzie do kosza przeciwko Montrezlowi Harrellowi #6 z Washington Wizards

Ponieważ Miami Heat zostało zamknięte w potencjalnym handlu Kevinem Durantem i Donovanem Mitchellem, franczyza nie dodała innego gracza do przyszłorocznego składu poza Nikolą Joviciem w drafcie NBA. Miami straciło kluczowego gracza w PJ Tucker na rzecz Philadelphia 76ers w wolnej agencji i nadal musi wypełnić to miejsce.

Jak dotąd Haywood Highsmith wspomniał, że wierzy, że może wypełnić tę rolę, ale Heat prawdopodobnie będzie szukał innych weteranów, aby to zrobić na początku. LaMarcus Aldridge, chociaż może nie startować do Heat, o tym szemrano. John Collins to kolejny gracz, z którym Miami było powiązane w swoim czasie w bloku handlowym dla Atlanta Hawks. Jednak nazwa, o której mówiono wcześniej dla Heat, powróciła i jest to Montrezl Harrell.

Ponowne połączenie ciepła z Montrezlem Harrellem

Wcześniej tego lata, Heat został wymieniony jako możliwe miejsce lądowania dla Harrella w artykule Bleacher Report, ale wkrótce po opublikowaniu artykułu Harrell został oskarżony o handel marihuaną (mniej niż 5 funtów) poza sezonem. Po wejściu do wolnej agencji oczekiwano, że Harrell będzie jednym z najbardziej poszukiwanych wielkich ludzi, ale jego aresztowanie trzyma go bez podpisu, a zespoły do ​​tej pory wahały się z nim negocjować.

Niedawno w artykule powiązanym z Sports Illustrated pojawiło się pytanie o Czy Miami Heat Sign Montrezl Harrell? Harrell, mimo wszystko, ten poza sezonem jest hazardem, ale prawdopodobnie zespoły graczy będą patrzeć na jego decyzję sądu.

Początkowo Harrell miał wystąpić w sądzie 13 lipca, ale rozprawa była kontynuowana i odbędzie się 10 sierpnia. Następnie, w zależności od tego, jak to będzie, spodziewaj się wojny ofertowej dla zespołów, które chcą dodać do swojego frontowego kortu.

Harrell miał łączną średnią 13,1 punktu, 6,1 zbiórki i strzelił 64,5% z parkietu w zeszłym sezonie, a wcześniej zdobył jedną nagrodę NBA, taką jak szósty człowiek roku NBA w 2020 roku.

Szef NBA określa ciepło jako miejsce lądowania dla Harrell

Harrell został ponownie powiązany z Heat ponownie na początku tego sezonu, kiedy nienazwany dyrektor NBA podzielił się z Seanem Deveneyem Heavy, że Heat to drużyna, na którą należy uważać jako miejsce lądowania dla Montrezla Harrella.

„Miami będzie jednym z zespołów, na które należy zwrócić uwagę. Zwłaszcza jeśli robią duży ruch i mają wiele luk w spisie, które trzeba tanio wypełnić późnym latem” – powiedział dyrektor. „Tak czy inaczej, potrzebują kolejnego dużego faceta. Może tam siedzieć. To zależy od tego, czy sprawa zniknie, czy co” – powiedział dyrektor Deveney.

Jeśli niepewność wokół sprawy Harrella zostanie wyjaśniona, a wielki człowiek zostanie uznany za odpowiednie nabycie, Heat będzie dla niego doskonałym miejscem do lądowania. Twardy styl gry Harrella dobrze pasowałby do Miami, a on prawdopodobnie mógłby wkroczyć i rzucić się w wir walki. Nie rekompensuje całkowicie straty Tuckera, ale wywiera natychmiastowy wpływ na deski podczas wyścigu, jak również na silnego motorniczego na ich polu ataku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button