Rozrywka

Heather Rae Young i Tarek El Moussa wystąpią we własnym programie HGTV

Więcej na temat: Heather Rae Young Christina Haack, Heather Rae Young stawia zjednoczony front po „trudnym tygodniu” Heather Rae Young wydaje się wdawać w zażartą walkę z Christiną Haack, gwiazdą „Sprzedaży zachodu słońca”, Christine Quinn, wspomina „fałszywe historie” programu Heather Rae Young wyjaśnia, dlaczego jej ciało „nie jest gotowe” na noszenie dziecka

Heather Rae Young i Tarek El Moussa przekuwają swoje marzenia w rzeczywistość.

W środę para ogłosiła, że ​​zagra we własnym serialu o remoncie domu — wpuszczając widzów zarówno w życie zawodowe, jak i osobiste.

„Niezwykle zachwycony, że w końcu możemy podzielić się naprawdę ekscytującymi wiadomościami! Po wielu rozmowach w końcu urzeczywistniliśmy jeden z naszych celów i z radością ogłaszamy nasz nowy serial „The Flipping El Moussas” z HGTV w 2023 roku! 🔥 ”, para podpisała post udostępniony na obu kontach na Instagramie. Nowożeńcy nie tylko wystąpią w ośmioodcinkowej serii, ale także będą producentami wykonawczymi.

Chociaż nie jest jasne, czy Young opuszcza „Selling Sunset” Netflixa, agent nieruchomości twierdzi, że „The Flipping El Moussas” połączy mocne strony zarówno jej, jak i profesjonalisty od przewracania domów, Tareka.

“Zrobiliśmy to kochanie!” El Moussa napisał w swojej historii na Instagramie po ogłoszeniu wielkiej wiadomości. heatherraeyoung i therealtarek

„Połączenie naszej wiedzy z każdego z naszych światów było świetną zabawą. Pracujemy nad wszystkimi nowymi projektami — od wielomilionowych domów w Los Angeles po maleńką chatkę w Big Bear w Kalifornii i wszystko pomiędzy, czym nie możemy się doczekać, aby się z wami podzielić! ❤️ ”, ich oświadczenie było kontynuowane obok zdjęć zza kulis z serialu.

„Będziemy również rzucić okiem na nasze codzienne życie z dziećmi, naszymi bliskimi i naszą podróż, aby powiększyć naszą rodzinę”.

Gwiazdy rzeczywistości zawiązały węzeł w październiku 2021 r. po spotkaniu w 2019 r. heatherraeyoung i therealtarek

40-letni Tarek występuje obecnie w „Flipping 101”, a wcześniej zagrał w „Flip or Flop” – który zakończył się w tym roku po 10 sezonach – ze swoją byłą żoną Christiną Haack. Młoda, 34-letnia, wnosi własne doświadczenie do nowego serialu o wycofywaniu domów po ośmiu latach pracy jako agent nieruchomości, a obecnie grająca główną rolę w przebojowym serialu Netflix.

Para rozpoczęła już zdjęcia do nowego serialu. heatherraeyoung i therealtarek

Serial obiecuje przebłyski życia domowego pary, w tym trudności związane z rodzicielstwem dwóch synów Tareka z Haackiem, Taylorem, 11 lat i Braydenem, 6, a także ich własną podróżą próbującą zajść w ciążę.

Gwiazda reality show, która poślubiła El Moussę w październiku 2021 roku, otwarcie opowiada o swojej bezpłodności i procesie poddawania się zabiegom in vitro. Podczas gdy para chciałaby dodać kolejną do swojej rodziny, Heather powiedziała Page Six w kwietniu, że czuła, że ​​jej ciało „nie jest gotowe”, biorąc pod uwagę cały stres, w jakim była.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button