Rozrywka

Heidi D’Amelio: 5 rzeczy, które trzeba wiedzieć o mamie Charli, która jest również na „DWTS”

Źródło obrazu: Disney+

Heidi D’Amelio zmierzy się z córką, Charli D’Ameliogdy DWTS Premiera 31 sezonu 19 września. Będzie to pierwszy raz, kiedy mama i córka będą rywalizować w tym roku DWTS razem. Heidi będzie tańczyć z pro Artem Czygwincew.

Kim więc jest Heidi D’Amelio? Jest matką dwóch najpopularniejszych młodych gwiazd. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Heidi.

Heidi D'Amelio
Heidi D’Amelio z pro Artemem Chigvintsevem. (Disney+)

1. Heidi jest mamą Charli i Dixie D’Amelio.

Charlie i Dixie D’Amelio zyskał sławę na TikTok. Charli ma największą liczbę obserwujących na TikTok od 2020 roku. Obecnie ma ponad 121 milionów obserwujących. Charli jest partnerem Mark Ballas na DWTS. D’Amelios mają swój własny reality show, Pokaz D’Amelio. Sezon 2 będzie miał premierę 28 września.

2. Heidi pochodzi z Luizjany.

Heidi wychowała się w Lafayette w Luizjanie. Heidi powiedziała swojej córce Dixie w wywiadzie z 2021 roku, że mieszka w „środku niczego”. Jej rodzice fizycznie zbudowali dom, w którym dorastała, i na początku nie mieli nawet linii telefonicznych na drodze, na której mieszkała.

3. Heidi jest żoną Marca D’Amelio.

Heidi wyszła za mąż Marc D’Amelio w 2000 roku. Rok później powitali swoją najstarszą córkę, Dixie, a w 2004 roku Charli. zabawy małżeństwa. Małżeństwo z tobą to coś więcej, niż mogłem sobie wyobrazić. Nigdy doskonały, ale zawsze postęp. Kocham Cię na zawsze.”

Heidi D'Amelio
Heidi D’Amelio z córkami Dixie i Charlie oraz Marc D’Amelio. (AFF-USA/Shutterstock)

4. Heidi parała się modelowaniem.

Heidi zaczęła modelować, gdy miała 19 lat w Lafayette w Luizjanie. Przeprowadziła się do Nowego Jorku, kiedy skończyła 25 lat. Heidi ujawniła, że ​​zaczęła pracować na siłowni i kontynuowała modelowanie.

5. Heidi kiedyś ogoliła głowę.

Kiedy poznała Marca, Heidi miała ogoloną głowę. „Od dawna chciałam ogolić głowę” – powiedziała Heidi Dixie. Zawsze miała długie włosy i postanowiła je wszystkie zgolić. „Pomyślałam, że będzie fajnie i fajnie” – powiedziała Heidi.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button