Rozrywka

Helen Skelton była „w szóstym miesiącu ciąży, gdy mąż poznał dziewczynę na kolacji w rugby”

Mąż Helen Skelton, w separacji, Richie Myler, po raz pierwszy spotkał swoją nową dziewczynę Stephanie Thirkill, gdy jego żona była w szóstym miesiącu ciąży.

38-letnia gwiazda telewizyjna ujawniła w mediach społecznościowych w zeszłym miesiącu, że 31-letni as rugby Leeds Rhinos opuścił dom rodzinny, zanim ujawniono, że teraz spotyka się z córką prezesa klubu Andrew Thirkill.

Twierdzi się, że Richie poznał Stephanie, gdy był z Helen na kolacji w rugby, kiedy poprosiła o zdjęcie z parą i zgodzili się.

Jednak zarówno Stephanie, jak i Richie upierają się, że nie rozpoczęli związku, dopóki nie rozstał się z Helen, donosi The Sun.

Helen ogłosiła rozstanie pary w zeszłym miesiącu (Zdjęcie: helenskelton/Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Para, która ma dwóch małych synów i córkę, rozpadła się zaledwie cztery miesiące po urodzeniu trzeciego dziecka, Elsie Kate.

Daily Star skontaktował się z przedstawicielami Richiego i Helen w celu uzyskania komentarza.

Była gwiazda Blue Peter, Helen, podzieliła się wiadomością o ich rozstaniu na Instagramie w zeszłym miesiącu, pisząc: „Bardzo smutno powiedzieć, że Richie i ja nie jesteśmy już parą.

„Opuścił dom rodzinny. Dołożymy wszelkich starań, aby współrodzić nasze małe dzieci”.

Helen z dwoma synami pary (Zdjęcie: INSTAGRAM)

Podobno Helen skontaktowała się z Richardem Sugdenem, który był w separacji mężem Stephanie, w celu zrozumienia i zbudowania harmonogramu relacji nowej pary.

Bliski kumpel Helen wyjaśnił: „Poczuła, że ​​coś jest nie tak w jej związku z Richiem.

„Od tamtej pory skontaktowała się z byłym Stephanie, aby pomóc sobie nawzajem w komunikowaniu się w tej sytuacji.

„Emocje rosną, a najważniejszą rzeczą dla Helen jest opieka nad trójką dzieci i upewnianie się, że wszystko jest w porządku podczas trudnego rozłamu”.

Helen i Richie spotkali się w 2011 roku i związali węzeł w grudniu 2013 roku (Zdjęcie: Dave Hogan)

Helen i Richie spotkali się w 2011 roku i związali węzeł w grudniu 2013 roku, zanim powitali razem trójkę dzieci.

Zaledwie kilka dni po rozłamie widzowie Countryfile widzieli, że Helen była nieobecna w programie BBC, ponieważ dzielili się swoim wsparciem dla prezentera w mediach społecznościowych.

Zamiast tego edycję programu poprowadzili Adam Henson i Anita Rani.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button