Rozrywka

Hilary Duff zachwyca fanów, gdy rozbiera się do stroju urodzinowego i mówi, że jest „dumna” z ciała

Hilary Duff obnażyła wszystko dla magazynu nieco ponad rok po porodzie.

Aktorka Lizzie McGuire – która powitała córeczkę w marcu 2021 roku – rozebrała się na oszałamiającą sesję dla Women’s Health, gdy otworzyła się na temat objęcia swojego ciała.

Pojawiła się na okładce we wspaniałym, glamowym ujęciu, które pokazało, że wygląda na stonowaną, zdrową i szczęśliwą, gdy pozowała z boku.

34-letnia Hilary miała zgięte kolano i jedną ręką osłaniała piersi, by chronić swoją skromność. Niektóre z jej tatuaży były widoczne w skwierczącym ujęciu.

Długie blond włosy gwiazdy były zaczesane do tyłu z jej twarzy, ale opadały uwodzicielsko na jej nagie ramiona.

Hilary wyglądała niesamowicie na zdjęciach. Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Jej głowa była lekko odwrócona na bok, gdy uśmiechnęła się zalotnie.

„Jestem dumna ze swojego ciała” – powiedziała gwiazda, która jest jednocześnie mamą 10-letniego syna i trzyletniej córki.

„Jestem dumna, że ​​dała mi troje dzieci. Doszłam do miejsca, w którym jestem spokojna ze zmianami, przez które przeszło moje ciało.

„Chcę też, aby ludzie wiedzieli, że wizażysta rozświetla moje ciało, a ktoś umieścił mnie w najbardziej pochlebnej pozycji”.

Gwiazda powiedziała, że ​​jest dumna ze swojego ciała

Inne zdjęcia pokazywały gwiazdę zwróconą w stronę kamery, z ramionami owiniętymi wokół klatki piersiowej i włosami ściągniętymi do tyłu, gdy mrużyła oczy przed słońcem. W jednym założyła ogromne białe okulary przeciwsłoneczne i podskakiwała w basenie, pokazując swoje ciało z dynamitu.

Fani gromadzili się na Instagramie, aby upuścić serca i gorące emotikony po tym, jak magazyn przesłał zdjęcia.

„Ona jest ikoną” – powiedział jeden z wielbicieli.

— Tak, królowa — powiedziała inna osoba.

Hilary jest mamą trójki dzieci (zdjęcie: Frazer Harrison/Getty Images)

Jedna osoba powiedziała, że ​​to „przykładka tworząca historię”.

„Dosłowna perfekcja” – powiedział inny z fanów gwiazdy ekranu.

Oprócz ostatnich wspaniałych zdjęć Hilary koncentruje się na powrocie do pracy, przygotowując swój ostatni serial telewizyjny „Jak poznałem twojego ojca”, przygotowując się do hitu Disney Plus w tym miesiącu.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button