Aktualności

Hisense 26,6 stóp sześciennych francuska lodówka drzwiowa Recenzja

Lodówka Hisense z drzwiami francuskimi o długości 26,6 stóp sześciennych z kostkarką do lodu to piękna lodówka, która wygląda na droższą niż jest, ma doskonałe funkcje i jest świetnym sposobem na uporządkowanie Twojej kuchni.

Newsweek poleca odznakę

W ciągu ostatnich kilku miesięcy testowałem lodówkę Hisense HRF266N6CSE, której cena detaliczna wyniosła 1599 USD. Przetestowałem to w domu z dwójką nastolatków i ruchliwą kuchnią i zakochałem się w wewnętrznym dystrybutorze wody, innowacyjnym schowku i nowoczesnym stylu. Od tego czasu ten numer modelu został przywołany ze względu na poluzowanie zawiasów drzwiowych. Problem został rozwiązany, a nazwa modelu została zaktualizowana do HRF266N6CSE1 (również 1599 USD). Poza tym te lodówki są identyczne.

Hisense oferuje dużo miejsca do przechowywania w środku. Jednak dzięki zintegrowanym uchwytom drzwiowym nie zajmuje tyle miejsca, co nasza poprzednia lodówka.

TL; DR

Plusy:

  • Nowoczesny, inteligentny design
  • Mądre wykorzystanie przestrzeni wewnętrznej i organizacji
  • Woda i lód bez zewnętrznego dozownika

Cons:

  • Pokazuje odciski palców
  • Opcje przechowywania drzwi są stałe

Kup w Lowes.

Korzystanie z lodówki z drzwiami francuskimi Hisense

Recenzja lodówki Hisense
Lodówka Hisense zawiera ukryty dystrybutor wody i wewnętrzną kostkarkę do lodu, co zapewnia czysty wygląd.
Josh Smith

Hisense wykonuje fantastyczną robotę, projektując problemy, z którymi większość lodówek zmusza użytkowników do codziennego radzenia sobie. Ta lodówka jest tą, którą uwielbiam mieć w naszym domu i lubię jej używać.

To może wydawać się drobnym szczegółem, ale ma znaczenie: dozownik wody uruchamia się szybko i zatrzymuje się natychmiast po odsunięciu szklanki. Tak wiele lodówek nie przestaje wysyłać wody wystarczająco szybko, co prowadzi do tego, że woda spada na podłogę, tackę ociekową lub na ubrania. Wewnętrzny dystrybutor wody Hisense jest szybki i imponujący. Wewnętrzny dozownik świetnie nadaje się do kubków, ale może być niewygodny w napełnianiu większych przedmiotów.

Recenzja lodówki Hisense
Lodówka jest łatwa do uporządkowania dzięki wewnętrznemu układowi półek.
Josh Smith

Znajduje się po wewnętrznej stronie lodówki, co oznacza, że ​​front tego modelu jest wizualnie bardzo czysty. Ten wybór projektowy oznacza również, że żaden dozownik wody lub lodu nie zajmuje miejsca do przechowywania wewnątrz drzwi lub lodówki. To zwalnia dużo miejsca na trzy pojemniki na każde drzwi. Byłoby miło, gdyby schowek na drzwi był regulowany w górę lub w dół.

Jest dużo miejsca, gdy obydwoje drzwi balkonowych są otwarte. Dzięki temu zmieściliśmy w środku tacę na wędliny lub duże pudełko na pizzę. Półki są w całości przeszklone, co świetnie wygląda, przepuszcza światło w całej lodówce i ułatwia znalezienie rzeczy. Jedna z półek jest odsunięta, aby umożliwić umieszczanie wyższych przedmiotów, takich jak dzbanki, bez zbytniego przestawiania.

Recenzja lodówki Hisense
Szuflady są pojemne i mogą pomieścić duże przedmioty.
Josh Smith

Szuflada na wędliny i sery jest szeroka i głęboka, dzięki czemu jest bardzo łatwa do uporządkowania i pomieści dużo bez układania w stosy. Dzięki temu każdy może zobaczyć, co znajduje się w szufladzie, która może pomieścić dodatkowe pojemniki do przechowywania mniejszych przekąsek. Dostępne są dwie szuflady na warzywa i owoce, każda z opcją odpowietrzania, która pozwala zachować świeżość różnych przedmiotów.

Recenzja lodówki Hisense
Zamrażarka umożliwia łatwy dostęp do często używanych przedmiotów i posiada głębszą szufladę do układania innych przedmiotów.
Josh Smith

Dwuwarstwowa zamrażarka pozwala na znaczną ilość miejsca do przechowywania i organizacji. Dolny obszar zamrażarki wymaga układania w stos i chociaż będziesz musiał posortować go, aby znaleźć niektóre przedmioty, jest dużo miejsca do użytku. Górna szuflada zamrażarki wsuwa się i wysuwa płynnie. W tym miejscu znajduje się tacka na lód, która zapewnia łatwy dostęp. Kupiliśmy plastikową szufelkę do szybkiego napełniania kubków i kubków. Filtr do wody wytrzymuje sześć miesięcy i kosztuje 45 USD.

Hisense projekt i wydajność lodówki z drzwiami francuskimi

Recenzja lodówki Hisense
Zintegrowane uchwyty oznaczają, że ta lodówka zajmuje mniej miejsca w kuchni – i otrzymujemy pochwały za jej styl.
Josh Smith

Lodówka z drzwiami francuskimi Hisense ma nowoczesny wygląd z czystym designem, dzięki wewnętrznemu dystrybutorowi wody i kostkarce do lodu. Jednak w połączeniu z wykończeniem ze stali nierdzewnej i zintegrowanymi uchwytami wygląda na znacznie droższe urządzenie. Bez wystających uchwytów otwiera również przestrzeń do chodzenia między lodówką a wyspą kuchenną.

Front lodówki ze stali nierdzewnej jest magnetyczny, idealny do eksponowania dzieł sztuki dla dzieci. Pokazuje odciski palców, ale jest łatwy do czyszczenia. Boki lodówki są szare, a nie czarne, co pomaga jej wtopić się w kuchnię, zamiast wyróżniać się i kurz.

Czasami coś wysuwa się z górnego poziomu szuflady zamrażarki do tylnej części zamrażarki, ale łatwo jest sięgnąć do środka z boków, aby to chwycić. Hisense produkuje bardzo cichą lodówkę, obowiązkową w domu na otwartym planie, w którym pokój rodzinny znajduje się po drugiej stronie stołu kuchennego.

Czy powinieneś kupić francuską lodówkę drzwiową Hisense?

Recenzja lodówki Hisense
Lodówka Hisense to świetna wartość i z łatwością poradzi sobie z potrzebami rodziny.
Josh Smith

Rzadko się zdarza, żeby lodówka przynosiła radość. W rzeczywistości wiele razy korzystanie z dystrybutora wody lub dostęp do szuflady jest denerwujące lub wręcz wywołuje złość na konkurencyjnych urządzeniach. Hisense wyprodukował lodówkę, która naprawdę sprawiała, że ​​się uśmiechaliśmy, kiedy z niej korzystaliśmy.

Wewnętrzny dystrybutor wody jest najlepszym, jakiego kiedykolwiek używaliśmy. Kostki lodu mają idealny rozmiar. Zarówno lodówka, jak i zamrażarka świetnie radzą sobie z utrzymywaniem ustawionej przez nas temperatury. Układ półek i szuflad doskonale nadaje się do organizowania naszego jedzenia, resztek i mnóstwa przekąsek, których potrzebujemy w domu nastoletnich chłopców.

Jeśli szukasz nowej lodówki, francuska lodówka z drzwiami Hisense 26.6 stóp sześciennych z kostkarką do lodu to doskonały wybór.

Kup w Lowes.

Newsweek może zarabiać prowizję za linki na tej stronie, ale zalecamy tylko produkty, które zwracamy. Uczestniczymy w różnych programach marketingu afiliacyjnego, co oznacza, że ​​możemy otrzymywać prowizje od wybranych redakcyjnie produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków do witryn sprzedawców.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button