Rozrywka

Historia randkowa Artema Chigvintseva: Carrie Ann Inaba, Nikki Bella i nie tylko

Całkiem podróż. Przed ślubem Nikki Bella w sierpniu 2022 r., Artem Czygwincew — który dzieli syna Matteo z byłą osobowością WWE — spotykał się z innymi w świetle reflektorów, zanim się ustatkował.

Pochodzący z Rosji, który był częścią Spal podłogę oraz Rygorystycznie Chodź tańczyć przed dołączeniem Taniec z gwiazdami, przez lata była romantycznie związana z wieloma innymi tancerzami. Chociaż nie wszyscy jego byli są nadal częścią jego życia, jeden ma duży wpływ na jego tygodniowy harmonogram.

Carrie Ann Inaba, która obecnie jest sędzią w konkursie ABC, była w związku z Czygwincewem przez dwa i pół roku w latach 2006-2009. Przez lata nie traktowała go jednak w żaden szczególny sposób. W rzeczywistości w 29. sezonie serialu fani w mediach społecznościowych spekulowali, że była twarda dla niego i partnera Kaitlyn Bristowe z powodu ich przeszłości.

„Myślę, że to histeryczne. Wiesz, co kocham? To właśnie kocham w Licencjat fani i Panieński wentylatory. Mogą stworzyć wokół tego historię!” Inaba powiedział Nas tygodniowo i innych reporterów w listopadzie 2020 r. „I to dziwne, ponieważ całkowicie rozumiałem, co robią. Oni myślą, że jest zazdrość i jest to i tamto, bo to jest to Licencjat oraz Panieński chodzi o to, prawda? Chodzi o tworzenie historii o wszystkich”.

Długoletnia sędzia zaprzeczyła, że ​​​​traktowała Czigwincewa lub kogokolwiek z serialu specjalne traktowanie, wskazując, że przyjaźni się ze swoim byłym i jego miłością Bellą.

„Kocham Artema, szanuję go, kocham go i Nikki razem. Uwielbiam to, że właśnie urodziły swoje małe dziecko Matteo. Nie ma nic poza miłością i myślałam, że to histeryczna” – kontynuowała. „Więc nic z tego nie przeszkadza mi. Wiem, że ludzie są pasjonatami Taniec z gwiazdami. Pasjonują się tym, na kogo głosują. Uwielbiam to.”

Bella ze swojej strony również żartowała na temat historii rodem z Hawajów z Czigwincewem w 2019 roku, zauważając, że gdyby uratowanie sędziego było częścią sezonu, w którym rywalizowali razem, być może „trwaliby dłużej” niż przetrwali.

„Myślę, że Carrie Ann całkowicie by nas uratowała. I nie dlatego, że się umawialiście… ale ona naprawdę lubiła moją technikę” Razem Bella gwiazda powiedziała podczas Rozrywka dziś wieczorem wtedy. Podczas występu na żywo tancerz natychmiast zaczął się rumienić i zakrył twarz.

Pomimo dawnych związków Bella i Czygwincew są w świetnym miejscu.

„Artem traktuje Nikki jak królową. Jest takim wspaniałym facetem i szaleńczo w niej zakochanym” – powiedział wyłącznie informator Nas w czerwcu 2020 roku, dwa lata przed ślubem duetu. „Ona jest jego wymarzoną dziewczyną i jest dla niego super słodka. Ich przyjaciele kochają ich jako parę”.

Przewiń galerię poniżej, aby zobaczyć, z kim jeszcze Czigwincew spotykał się – i z kim się ożenił – przez lata:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button