Rozrywka

Historia randkowa Brada Pitta, od Juliette Lewis do Angeliny Jolie

Wszyscy wiedzą o jego głośnych małżeństwach z Jennifer Aniston i Angeliną Jolie, ale ostatnio życie randkowe Brada Pitta było znacznie bardziej stonowane. Podczas promocji sierpnia 2022 roku Pociąg pocisków, aktor trafił na pierwsze strony gazet, zakładając spódnicę na premierę czerwonego dywanu, zamiast przyjeżdżać z randką na ramieniu. Nie oznacza to jednak, że Pitt obecnie nie umawia się na randki. E! 4 sierpnia informator ujawnił, że aktor „bardzo prywatnie” chodzi na przypadkowe randki, „ale nie ma poważnej dziewczyny”. Źródło dodało, że podczas gry na polu „podoba się ludziom z różnych środowisk i jest inspirowany”.

Jeśli chodzi o spekulacje na temat jego życia miłosnego, Pitt wcześniej ostrzegał przed zbytnim czytaniem w nagłówkach. „Nie staram się tego uniknąć; Po prostu tego nie szukam” – wyjaśnił New York Times w Grudzień 2019, powołując się na różne pogłoski medialne. „Nie wiem, z iloma kobietami, jak powiedzieli, spotykam się przez ostatnie dwa lub trzy lata, i nic z tego nie jest prawdą”.

Chociaż Pitt nie potwierdził żadnych innych związków po tym, jak Jolie złożyła wniosek o rozwód we wrześniu 2016 r., aktor wywołał pogłoski o randkach z Sienną Miller w 2017 r. i ponownie w 2019 r. z Charlize Theron, a także projektantką biżuterii Sat Hari Khalsą i projektantką biżuterii. Strona wyszukiwaniaAlia Shawkat (z której ta ostatnia wielokrotnie zaprzeczała, że ​​mieli jakiekolwiek romantyczne związki).

Odkładając na bok ostatnie związki, Pitt miał dobrze udokumentowaną historię randek od czasu jego przełomowej roli jako bez koszuli kowboj autostopowicza w 1991 roku Thelma i Louise przyniósł mu tytuł najbardziej kwalifikującego się kawalera w Hollywood. Od pierwszego zaręczyn do drugiego małżeństwa i nie tylko, oto pełna, niekwestionowana historia randkowa Pitta.

1989: Jill Schoelen

Kolekcja Ron Galella/Ron Galella/Getty Images

Pierwsze zaręczyny Pitta do Klasa cięcia współgwiazda Jill Schoelen w 1989 roku zakończyła się po zaledwie ośmiu miesiącach. The Do gwiazd aktor powiedział Słońce w 2011 roku Schoelen nazwała go płaczącym z planu filmu, który kręciła na Węgrzech, ponieważ „była samotna i był ogromny dramat”. Więc wydał tę niewielką sumę pieniędzy, jaką miał na swoje nazwisko, na bilet lotniczy, żeby ją odwiedzić. „Dotarłem tam, poszedłem prosto na plan, na którym kręciła, i tej nocy poszliśmy na kolację” – wspomina. „Powiedziała mi, że zakochała się w reżyserze filmu. Byłem tak zszokowany, że powiedziałem: „Wylatuję”.

1989: Christina Applegate

Jeff Kravitz/FilmMagic, Inc/Getty Images

Podczas ich krótkich zalotów Pitt eskortował Christinę Applegate na rozdanie nagród MTV Video Music Awards w 1989 roku — gdzie porzuciła go dla innego mężczyzny. Pojawienie się na Bravo Oglądaj, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem w 2015 roku Martwy dla mnie gwiazda odmówiła ujawnienia tożsamości drugiego znanego mężczyzny, chociaż potwierdziła, że ​​nie był on aktorem. Ona i Pitt widzieli się od tego czasu, ale nie poszli na kolejną randkę po VMA. Tymczasem Klub walki inne pogłoski aktora w tym roku to EG Daily i Robin Givens, który od tego czasu zaprzeczył twierdzeniom byłego Mike’a Tysona, że ​​mieli romans.

1990-1993: Juliette Lewis

Kolekcja Ron Galella/Ron Galella/Getty Images

Pomimo 10-letniej różnicy wieku, Pitt spotkał się z 16-letnią Juliette Lewis na planie swojego filmu z 1990 roku Zbyt młody, by umrzeć. Po zamieszkaniu razem i nakręceniu kolejnego filmu, Kalifornia, zakończyli trzyletni związek w 1993 roku. „Nadal kocham tę kobietę. Jest tam prawdziwy geniusz. Świetnie się z nią bawiłem” – powiedział Pitt Targowisko próżności na początku 1995 roku mianował swoją dziewczyną czeską modelkę Jitkę Pohlodek. „Słuchaj, nie chcę wchodzić w wyjaśnienia. Ma własne poglądy, a ja te poglądy szanowałem. … To był jeden z najwspanialszych związków, w jakich kiedykolwiek byłam. Problem polega na tym, że dorastamy z wizją, że miłość zwycięża wszystko, a tak nie jest, prawda? Mniej więcej w tym samym czasie Pitt miał romanse z Wywiad z Wampirem współ-gwiazdą Thandiwe Newton, a także Thelma i Louiseto Geena Davis.

1994-1997 Gwyneth Paltrow

Kolekcja Ron Galella/Ron Galella/Getty Images

Po spotkaniu na planie ich thrillera z 1994 roku, Se7enPitt zaręczył się z Gwyneth Paltrow w 1996 roku, ale w następnym roku rozstał się. „Byłam takim dzieckiem – miałam 22 lata, kiedy się poznaliśmy” – wyjaśniła Paltrow Howardowi Sternowi w 2015 roku o jej zimnych stopach. – Zajęło mi czterdziestkę, żeby wyciągnąć głowę z…. Nie możesz podjąć tej decyzji, gdy masz 22 lata. … Nie byłem gotowy, a on był dla mnie za dobry.” Byli pozostali jednak przyjaciółmi, a nawet wymienili „Kocham cię” podczas wywiadu Goop w czerwcu 2022 roku.

1998-2005 Jennifer Aniston

Archiwum Toni Anne Barson/WireImage/Getty Images

Złota para z początku 2000 roku spotkała się na randce w ciemno w 1998 roku po krótkim romansie Pitta z Poznaj Joe Black zagrała Claire Forlani i pobrali się dwa lata później. Wśród doniesień o niezgodzie małżeńskiej Pitt i Aniston ogłosili separację we wspólnym oświadczeniu ze stycznia 2005 roku. „Z radością pozostajemy oddanymi i troskliwymi przyjaciółmi z wielką miłością i podziwem dla siebie” – czytamy w oświadczeniu, częściowo zaprzeczając „wszelkim spekulacjom zgłaszanym przez tabloidowe media”. W ostatnich latach niektórzy nostalgiczni fani uważnie przyglądali się Pittowi i Anistonowi podczas sezonu nagród 2020, aby możliwe było pojednanie, ponieważ oboje byli singlem. Jednak pomimo kilku przyjaznych zjazdów związanych z pracą, para nigdy nie wróciła do siebie.

2005-2016 Angelina Jolie

Yui Mok – Obrazy PA/Obrazy PA/Getty Images

Będąc wciąż żonatym z Aniston, Pitt poznał Angelinę Jolie na planie Pan i Pani Smith w 2004 roku, przed upublicznieniem ich związku w następnym roku. W 2006 roku powitali razem swoją pierwszą córkę, a Pitt adoptował również pierwsze dwoje dzieci Jolie. Mają teraz sześcioro dzieci: Maddox, 20, Pax, 18, Zahara, 17, Shiloh, 16 i 14-letnie bliźniaki Vivienne i Knox. Po ślubie w sierpniu 2014 r. Jolie złożyła pozew o rozwód dwa lata później. Sześć lat później, czasami kontrowersyjny rozwód Pitta z Jolie nadal trwa, chociaż w 2019 roku zostali uznani za samotnych. Wydaje się, że byli teraz w lepszych stosunkach, nawet jeśli tylko ze względu na ich zaangażowanie we wspólne rodzicielstwo. Omawiając swoją przeprowadzkę do dawnej posiadłości Cecila B. DeMille’a z Brytyjczykami Moda w lutym 2021 r. Jolie powiedziała: „Chciałam, żeby było blisko ich taty, który jest tylko pięć minut drogi”.

2020: Nicole Poturalska

Jeremy Moeller/Getty Images Rozrywka/Getty Images

W sierpniu 2020 r. kilka sklepów poinformowało, że niemiecka modelka Nicole Poturalski była nową dziewczyną Pitta, po tym, jak widziano ich przylatujących razem na lotnisko Le Castellet we Francji. Para, która wcześniej siedziała w tej samej loży VIP na koncercie Kanye Westa w Los Angeles w listopadzie 2019 roku, została również sfotografowana w pobliżu różowej winnicy Pitt and Jolie Château Miraval na południu Francji. Wtajemniczony powiedział Nas tygodniowo w tym czasie Pitt uważał, że Poturalski był „piękny i miły”, ale zauważył, że nowy związek był po prostu przypadkowy.

W tym czasie Poturalski był nadal żonaty z Rolandem Mary, z którym podobno ma otwarty związek. W rzeczywistości ona i Pitt spotkali się w Niemczech w Borchardt — restauracji należącej do męża modelki — na przyjęciu po premierze filmu w sierpniu 2019 r. Dawno, dawno temu… w Hollywood w Berlinie, według różnych raportów. Kiedy MailOnline skontaktował się z Mary w sierpniu, odmówił komentarza, chociaż anonimowy przyjaciel powiedział, że biznesmen był „filozoficzny” w kwestii „bliskiej przyjaźni” jego żony z Pittem i „nie był zainteresowany negatywnością ani zazdrością”.

Jednak pod koniec października 2020 r. Page Six poinformował, że Pitt i Poturalski się rozstali, opisując ich związek jako „całkowicie zakończony”. Źródło placówki twierdziło, że romans „nigdy nie był tak poważny, jak się wydawało”, a rozstanie nastąpiło „jakiś czas temu”. Rzeczywiście, inny wtajemniczony powtórzył te uczucia, aby: Ludzie następnego dnia, twierdząc: „Brad nie widział Nicole od sierpnia. To nigdy nie był związek. Widzieli się kilka razy i tyle. Nie można tego nazwać rozłamem, ponieważ nigdy nie byli razem. To był przypadkowy romans i tyle.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w dniu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button