Rozrywka

Historie randkowe obsady „Zmierzchu”: Kristen Stewart, Robert Pattinson i kolejne miłosne życia gwiazd

Tak zakochany! Jak Zmierzch fani wspierali różne romantyczne relacje na ekranie, obsada popularnego serialu o wampirach zobaczyła, jak iskry znikają z ekranu.

Po odtworzeniu zainteresowań miłosnych w filmie z 2008 roku, Kristen Stewart oraz Robert Pattinson szybko utworzyło połączenie, które przełożyło się na rzeczywisty świat. W 2009 roku kostary zaczęły się spotykać po rozstaniu się kalifornijskiego z Michael Angarano.

Pattinson i Stewart napotkali przeszkodę w ich związku, gdy Nas tygodniowo opublikowała ekskluzywne zdjęcia całującej ją aktorki Królewna Śnieżka i Łowca dyrektor, Ruperta Sandersa. Po krótkim rozłamie Pattinson i Stewart pogodzili się, ale rozstali się po raz ostatni w 2013 roku.

The Zathura gwiazda później otworzyła się na temat wzlotów i upadków, które towarzyszyły publicznemu umawianiu się z rodakiem z Wielkiej Brytanii.

„Nic nie ukrywałem. Nie mówiłem o moich pierwszych związkach, które upubliczniły się, ponieważ chciałem, aby rzeczy, które są moje, były moje” – powiedziała Niedzielne czasy w marcu 2017 r. „Nienawidziłem tego, że szczegóły mojego życia zamieniano w towar i sprzedawano na całym świecie. Ale biorąc pod uwagę, że mam na sobie tyle oczu, nagle zdałem sobie sprawę [my private life] dotyczy większej liczby osób niż tylko ja. Była to okazja do oddania części tego, co moje, aby choć jedna osoba czuła się dobrze ze sobą.”

Stewart zastanawiała się również, dlaczego uważała, że ​​jej romans z Pattinsonem nie miał się ułożyć, mówiąc: Harper’s Bazaar w Wielkiej Brytanii w 2019 roku: „Kiedy ja i Rob byliśmy razem, nie mieliśmy przykładu, którym można by się kierować. Odebrano nam tak wiele, że próbując kontrolować jeden aspekt, po prostu powiedzieliśmy: „Nie, nigdy o tym nie będziemy rozmawiać. Nigdy. Ponieważ jest nasz.

The Panika aktorka została później powiązana z modelką Stella Maxwellz którą spotykała się z przerwami od 2016 do 2019 roku. W sierpniu nominowana do Oscara nominowana do Oscara wywołała plotki o romansach, gdy została zauważona ze scenarzystą Dylana Meyeraktórego poznała na planie wiele lat wcześniej.

Trzy miesiące po ich pierwszej publicznej wycieczce Stewart ujawniła, że ​​nie może się doczekać, by oświadczyć się Meyerowi w przyszłości.

„Znam ją jakieś sześć lat, ale dopiero zaczęliśmy się widywać [romantically]. Po dwóch tygodniach to był dosłownie dzień, w którym ją poznałem, wszystkie zakłady były odrzucone ”- wyjaśniła dalej Pokaz Howarda Sterna w listopadzie 2019 r. „Poznałem ją lata temu na filmie. Nie widziałem jej od jakichś dwóch lat, a ona właśnie poszła na przyjęcie urodzinowe przyjaciela, a ja po prostu pomyślałem: „Gdzie byłeś i jak cię nie znałem?”

W listopadzie 2021 Stewart potwierdziła, że ​​zadała pytanie i była zaręczona z Meyerem.

Kontynuuj przewijanie, aby dowiedzieć się więcej o Zmierzch obsada i ich odpowiednie życia miłosne:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button