Rozrywka

Hit produkcji AGT z „poważnymi naruszeniami federalnymi” po tym, jak Jonathan Goodwin odszedł sparaliżowany w przerażającym wypadku kaskaderskim

W amerykańskim Got Talent Extreme doszło do poważnych naruszeń w federalnym śledztwie po tym, jak kaskader Jonathan Goodwin został sparaliżowany w wyniku upadku z 9 metrów na planie.

W oświadczeniu przekazanym wyłącznie The Sun, wydział bezpieczeństwa pracy Departamentu Pracy powiedział: „OSHA zakończyła śledztwo w sprawie tego przerażającego incydentu z udziałem Marathon Productions, Inc. i wydała 13 kwietnia 2022 r. usprawiedliwienie dotyczące dwóch poważnych naruszeń”.

5

Dochodzenie federalne wykazało poważne naruszenia dotyczące AGT ustawionego w Geogia

5

W zeszłym tygodniu popularny 42-letni kaskader powiedział, że wypadek z października 2021 roku podczas prób AGT Extreme w Gruzji sparaliżował go.

Podstawą cytowania w raporcie OSHA jest to, że „pracownik był narażony na niebezpieczeństwo upadku z wysokości około 30 stóp do poziomu gruntu, co oznacza, że ​​pracodawca nie zapewnił odpowiedniej wielkości poduszki powietrznej lub (siatki bezpieczeństwa) chronić pracownika przed kontaktem z niższym poziomem gruntu.”

Podstawą pierwszego cytatu było to, że pracodawca nie zapewnił powierzchni do chodzenia lub pracy cztery stopy lub więcej powyżej niższego poziomu w celu ochrony przed upadkiem.

Po drugie, pracodawca nie zapewniał, że każdy system siatek bezpieczeństwa spełnia wymagania.

Żona kaskadera BGT chwali „niesamowitego” męża po upadku z wysokości 30 stóp
Sparaliżowana gwiazda BGT udostępnia pierwsze zdjęcie na wózku inwalidzkim po nieudanym kaskadzie?

The Sun jako pierwsze poinformowało, że dochodzenie OSHA zostało wszczęte natychmiast po wypadku.

W piątek Jonathan otworzył się na temat swojego specyficznego rodzaju paraliżu.

W historii na Instagramie wyjaśnił, że „paraliż zaczyna się na wysokości bioder”, podczas gdy uraz jest nazywany całkowitym, ponieważ przeciął rdzeń kręgowy.

Powiedział też, że uraz rdzenia kręgowego nie zmienia tego, kim jesteś, i dodał „Jestem mną, ale po prostu siadam”, jednocześnie dodając nutę miłości do swoich fanów.

SZCZĘŚCIE, ŻE ŻYJE

Pomimo urazów zmieniających życie, w tym utraty nerki i przecięcia rdzenia kręgowego, Jonathan wydawał się być pozytywnie nastawiony w poście na Instagramie na początku tego miesiąca, pokazując go po raz pierwszy na wózku inwalidzkim.

Uśmiechając się z psem na kolanach, napisał: „6 miesięcy temu poszedłem coś przećwiczyć i zostawiłem tę małą włochatą małpkę cierpliwie na mnie czekającą… nie widział swojego taty dopiero kilka tygodni temu i kiedy w końcu tak, tata miał nowe fajne koła.

„Wiele się zmieniło w ciągu ostatnich 6 miesięcy, ale miłość jest stała i jestem bardzo kochana. Nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów i być wzorem na rolach”.

Najczęściej czytane w Rozrywka

W niefortunnej ucieczce Jonathan próbował uwolnić się z kaftana bezpieczeństwa, zawieszony do góry nogami między dwoma samochodami.

Jednak czas został źle oceniony i samochody zostały wypuszczone zbyt wcześnie, co spowodowało, że artysta ucieczki – który pojawił się zarówno w brytyjskim Got Talent, jak i AGT – został zmiażdżony między nimi, gdy się podpalili, co doprowadziło do przerażających obrażeń.

MIŁOŚĆ WSPARCIA

Mówiąc o incydencie, jego narzeczona aktorka Amanda Abbington, 48 lat, ujawniła: „Upadł z 30 stóp i stracił nerkę, złamał obie łopatki, strzaskał obie nogi.

„Oparzenia trzeciego stopnia, złamanie kręgosłupa, przecięcie rdzenia kręgowego i prawie śmierć. A potem na stole operacyjnym prawie umarł”.

Dodała do podcastu Out To Lunch z Jayem Raynerem: „Jest sparaliżowany, teraz jest na wózku inwalidzkim. O ile nie ma operacji na komórkach macierzystych lub coś, co projektuje Elon Musk z małym chipem, będzie taki na zawsze”.

Pomimo ran odmieniających życie, Amanda wyjaśniła, że ​​pozostał „pozytywny, optymistyczny i tak silny”.

Para była wcześniej przyjaciółmi w mediach społecznościowych od około 10 lat, a Amanda śledziła jego treść, gdy jej syn Joe uważał, że jego zachowanie było „niesamowite”.

Wyjaśniła, że ​​​​połączyli się po tym, jak rozstała się z innym aktorem Sherlockiem, Martinem Freemanem i rozstała się z innym partnerem – i kiedy Jonathan rozwiódł się z żoną.

Mrożące krew w żyłach wskazówki w notatce i wezwaniu mogą ujawnić, gdzie jest chłopiec zaginionego przez 11 lat
Jestem ekspertem w dziedzinie ogrodnictwa – moje dziewięć sposobów na odchwaszczanie pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas

Amanda ujawniła, że ​​na początku ich związku spędzali godziny na rozmowach telefonicznych każdego dnia, zanim poleciał do Wiednia, aby po raz pierwszy spotkać się z nią osobiście.

Aktorka powiedziała, że ​​w ciągu pół godziny od spotkania Jonathan oświadczył się, a para planuje wziąć ślub tego lata.

Jonathan został zmiażdżony między dwoma samochodami podczas wyczynu kaskaderskiego (na zdjęciu) poszło nie tak

5

Wypadek w październiku 21 (na zdjęciu) pozostawił kaskadera z oparzeniami trzeciego stopnia

5

Narzeczona Jonathana, aktorka Amanda Abbington, towarzyszyła mu przez cały czas

5

Płacimy za Twoje historie!

Czy masz historię dla zespołu The US Sun?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button