Rozrywka

Hoda Kotb: „Moje serce jest otwarte” po rozstaniu Joela Schiffmana

Więcej informacji: Hoda kotb Eva Mendes płacze, ujawniając, że jej matka „nie radzi sobie zbyt dobrze” Gospodarze „Today” NBC debiutują poza Broadwayem w „Murder in Studio One” Książę Harry: Czuję się „ogromnie pogodzony” z Meghan Markle w USA Książę Harry upewnia się, że królowa Elżbieta ma „właściwych ludzi wokół siebie”

Wczorajsze złamane serce to dopiero jutro nowy początek dla współprowadzącej „Dzisiaj” Hody Kotb.

57-letnia osobowość telewizyjna przyznała, że ​​ma „otwarte” serce na randki po jej niedawnym rozstaniu z Joelem Schiffmanem.

„Tak naprawdę nie myślałem o tym, z kim mógłbym się zobaczyć, ale muszę coś powiedzieć”, powiedział Kotb People podczas obchodów 70. rocznicy NBC News „Today”.

„Moja siostra nawet powiedziała i zapytała mnie w pewnym momencie: „Czy boisz się być sama?” Powiedziałem jej: „Nie będę sam”. I nie wiem, dlaczego powiedziałem to tak wyraźnie, ale rzeczywiście wiedziałem, że moje serce jest otwarte. Mam otwarte serce.”

Kotb ogłosiła pod koniec stycznia, że ​​ona i 64-letni Schiffman odwołują swoje zaręczyny i rozstanie po ośmiu latach spędzonych razem.

Schiffman oświadczył się Kotbowi w 2019 roku, ale ich plany małżeńskie zostały wstrzymane z powodu COVID-19.FilmMagic

„Chciałem poruszyć coś, co, myślę, że kilku z was może zauważyło. Ludzie napisali i zapytali, dlaczego nie nosiłem pierścionka zaręczynowego” – powiedział gospodarz na początku poniedziałkowej transmisji.

„Joel i ja przeprowadziliśmy wiele modlitewnych i znaczących rozmów podczas wakacji i zdecydowaliśmy, że jesteśmy lepsi jako przyjaciele i rodzice niż jako zaręczona para”.

Schiffman z powodzeniem zadał pytanie Hotbowi w 2019 roku – ale ich plany ślubne zostały wstrzymane po wybuchu pandemii COVID-19. Była para zaczęła spotykać się w 2013 roku i ma dwie adoptowane córki: Haley Joy, lat 5 i Hope Catherine, lat 2.

„Czuję się zaszczycony, że spędziłem z nim osiem lat” – powiedział Kotb.Getty Images for Time

„To nie tak, że coś się stało” – dodał Kotb o jej rozstaniu z finansistą. „Mówią, że czasami związki mają tam być z jakiegoś powodu, przez sezon lub przez całe życie i czuję, że nasz miał tam być przez sezon.

„Czuję się zaszczycona, że ​​spędziłam z nim osiem lat” — kontynuowała. „Oboje jesteśmy dobrzy, oboje idziemy swoją drogą i będziemy dobrymi rodzicami dla tych uroczych dzieci”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button