Rozrywka

Hudson, syn Ant Anstead i Christiny Haack, ma najbardziej urocze przezwisko dla Renée Zellweger

Mrówka Anstead a dwuletni syn Christiny Haack, Hudson, miał podobno „związać się” z aktorem Renée Zellweger podczas walki o opiekę nad dawną parą. Maluch ma najsłodsze przezwisko dla dziewczyny Ansteada. Oto jak Zellweger łączy się z Hudsonem, jego pseudonimem dla słynnego aktora i co powiedziała w przeszłości o posiadaniu własnych dzieci.

Renee Zellweger | Robyn Beck/AFP przez Getty Images

Renée Zellweger podobno „wiąże się” z Ant Anstead i synem Christiny Haack, Hudsonem, podczas walki o opiekę nad dzieckiem

W kwietniu Ant Anstead złożył wniosek o pełną opiekę nad swoim dwuletnim synem u Christiny Haack, mniej niż rok po sfinalizowaniu rozwodu byłej pary. Oskarżył gwiazdę HGTV o narażanie Hudsona i narażanie go na ryzyko medyczne. Nakaz Ansteada dotyczący pełnej opieki został odrzucony, a rozprawa została wyznaczona na 28 czerwca.

Nowy partner angielskiej prezenterki telewizyjnej, Renée Zellweger, podobno w trakcie walki o opiekę nad Ansteadem i Haackem, „związał się” z maluchem.

4 maja informator powiedział US Weekly, że Dziennik Bridget Jones gwiazda „kocha i troszczy się” o dzieci Ansteada (oprócz Hudsona, Anstead ma jeszcze dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa).

„Renée świetnie dogaduje się z Hudsonem” – powiedział wewnętrzne źródło. „Naprawdę jest z nim związana, a Ant uwielbia, jak kocha i troszczy się o jego dzieci, kiedy są razem”.

Wtajemniczony dodał, że Zellweger i Anstead są „nieskomplikowani” i „przyziemni”, pomimo całej uwagi otaczającej ich rodzinę i związek.

„Są celowo nieskomplikowane w ten sposób – bez powietrza, wdzięku i całkowicie twardo stąpają po ziemi”, powiedział źródło. „Renée uwielbia jeździć na wycieczki do parku i długie spacery po plaży, a także będą oglądać razem dużo telewizji i bawić się w dom. Kiedy są razem z Hudsonem, wszystko jest bardzo pozytywne i spokojne”.

Syn Ant Anstead i Christiny Haack ma najsłodszy przezwisko dla Renée Zellweger

Renée Zellweger kontaktowała się z Hudsonem jeszcze przed walką Ant Anstead i Christiny Haack o opiekę.

W styczniu aktor został zauważony w parku bawiąc się z dwulatkiem. Anstead nie pojawił się na zdjęciach paparazzi, najwyraźniej dając Zellwegerowi i Hudsonowi trochę czasu dla siebie.

Wygląda na to, że maluch nadał aktorowi czuły przezwisko. Podczas, gdy Judy gwiazda nie ma konta na Instagramie, od czasu do czasu pojawia się na stronie Ansteada. Angielska prezenterka telewizyjna opublikowała wideo na Instagramie 10 marca, które wydaje się być nakręcone przez Zellwegera. Klip pokazał Anstead i Hudson bawiących się na plaży. W pewnym momencie maluch podbiegł do kamery, mówiąc z podekscytowaniem: „Hej, nie, nie! Nie, nie!

Post Anstead z 30 kwietnia na Instagramie dalej sugeruje, że „Nay Nay” to pseudonim Hudsona dla Zellwegera. Chociaż na zdjęciach pojawia się tylko Anstead i jego dwaj synowie, Zellweger musiał być obecny (i prawdopodobnie zrobił zdjęcia), ponieważ opisał je: „Co za naprawdę wyjątkowy tydzień urodzinowy, który rozpoczął się w Disneyu i zakończył w Maui!! Specjalne chwile z braćmi, synami i NayNay 🥰❤️”

Gwiazda „Chicago” powiedziała, że ​​„nigdy tak naprawdę nie myślała” o posiadaniu dzieci

Podczas gdy Renée Zellweger związała się z synem Ant Anstead, Hudsonem, aktorka powiedziała w przeszłości, że „nigdy tak naprawdę nie myślała” o posiadaniu własnych dzieci.

W wywiadzie udzielonym Extra w sierpniu 2016 r. Zellweger została zapytana, czy chce mieć dziecko. „Nigdy tak naprawdę nie myślałem tak o niczym w moim życiu, naprawdę. Zawsze byłam otwarta na wszystko – odpowiedziała. „Może ciekawy… co dalej. Nigdy nie zastanawiałem się, co by mnie uszczęśliwiło w moim życiu”.

Według People, Zellweger powiedział wcześniej: „Macierzyństwo nigdy nie było ambicją. Nie myślę w ten sposób.

„Nigdy nie mam oczekiwań typu:„ Kiedy będę miała 19 lat, zrobię to, a do czasu, gdy osiągnę 25, zrobię to” – wyjaśniła. „Po prostu biorę rzeczy takimi, jakie przychodzą, każdego dnia, a jeśli coś się dzieje, wszystko dobrze i dobrze”.

Zellweger dodał: „Chcę po prostu być niezależny i móc o siebie zadbać. Wszystko inne to tylko sos.

ZWIĄZANE Z: Ant Anstead spędza weekend z celebrytami w Miami podczas Dnia Matki, podczas gdy Christina Haack była w szpitalu z synem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button