Rozrywka

Hugh McElhenny nie żyje w wieku 93 lat – Hall of Fame NFL ucieka, a przyczyna śmierci zostaje ujawniona, gdy 49ers płacą trybut

NFL Hall of Famer Hugh McElhenny zmarł w wieku 93 lat.

McElhenny, biegacz z lat pięćdziesiątych, zmarł z przyczyn naturalnych w swoim domu w Nevadzie 17 czerwca, co potwierdził jego zięć Chris Permann.

1

Profesjonalna Galeria Sław Futbolu ogłosiła również jego odejście w komunikacie prasowym.

McElhenny został wybrany do Hall of Fame w 1970 roku i był znany z tego, że był wszechstronnym sportowcem z umiejętnościami biegania, odbierania i odbijania kopnięć, co czyniło go jednym z najlepszych graczy w NFL w tamtym czasie.

Został wybrany Nowicjuszem Roku w 1952 roku, zanim była to oficjalna nagroda, i stworzył dwa All-Pro Teams, sześć Pro Bowls i drużynę All-Decade w latach pięćdziesiątych.

„Hugh McElhenny był zagrożeniem we wszystkich fazach gry w ofensywie – w pośpiechu, przyjmowaniu podań oraz jako kopniak i powracający punt” – powiedział prezes Hall of Fame Jim Porter w oświadczeniu.

„Jego wszechstronny talent – ​​oczywisty dla zawodowych skautów futbolu, gdy Hugh był jeszcze nastolatkiem – będzie celebrowany i zachowany na zawsze w Kantonie”.

Więcej do obserwowania…Aby uzyskać najnowsze informacje na temat tej historii, zaglądaj do Sun Online.

The-sun.com to miejsce, do którego docierają najlepsze wiadomości o gwiazdach, wiadomości sportowe, historie z życia wzięte, oszałamiające zdjęcia i filmy, które trzeba zobaczyć.

Polub nas na Facebooku pod adresem www.facebook.com/TheSunUS i śledź nas z naszego głównego konta na Twitterze pod adresem @Theussun.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button