Rozrywka

Huma Abedin powiedziała, że ​​jej małżeństwo z Anthonym Weinerem „Made .” [Her] Poczuj się potężny i wolny”

Bradley Cooper spotykał się z wieloma znanymi kobietami. Ale jego ostatni związek naprawdę trafia na pierwsze strony gazet. Podobno Cooper jest na wczesnym etapie romansu z doradca polityczny Huma Abedin, który wcześniej był doradcą Hillary Clinton. Chociaż ani Cooper, ani Abedin nie rozmawiali o swoim związku, fani są podekscytowani tym, co mogą dowiedzieć się o Najnowsza para mocarzy z Hollywood. Od jakiegoś czasu jest w centrum uwagi. Po tragicznym rozwodzie ze zhańbionym politykiem Anthonym Weinerem Huma Abedin opowiedziała o szczęśliwych dniach swojego małżeństwa, ujawniając, dlaczego związek sprawił, że poczuła się „wolna”.

Z czego Huma Abedin jest najbardziej znany?

W połowie lipca , źródła podają, że Cooper i Abedin są parą i spotykają się od kilku miesięcy. Według Hollywood Life Abedin jest niezwykle utalentowana kobieta, która mówi kilkoma językami, w tym angielskim, urdu i arabskim. Ukończyła George Washington University i weszła w sferę polityczną, stając się czołowym doradcą Clinton. Abedin pełnił funkcję zastępcy szefa sztabu, gdy Clinton była sekretarzem stanu USA i wiceprzewodniczącą podczas kampanii prezydenckiej w 2016 roku.

Chociaż Abedin woli pozostać głównie za kulisami, w 2017 r. znalazła się w centrum uwagi. W tym roku jej ówczesny mąż, polityk Anthony Weiner, przyznał się do seksu z nieletnim. Abedin, która poślubiła Weinera w 2010 roku, podjęła szybkie i natychmiastowe działania, rozwodząc się ze swoim zhańbionym mężem.

Rozwód Huma Abedina z politykiem Anthonym Weinerem trafił na pierwsze strony gazet

Huma Abedin i Anthony Weiner uczestniczą w „Dwunastym Dorocznym Funduszu Mody CFDA/Vogue Awards” w Spring Studios w Nowym Jorku. �� LAN (zdjęcie: Lars Niki/Corbis za pośrednictwem Getty Images)

W następstwie skandalu z sekstingiem Abedin skupiła się na opiece nad młodym synem, którego dzieli z Weinerem, unikając dramat, kiedy tylko jest to możliwe. Mimo to kilkakrotnie mówiła o tym, jak to jest, gdy jej małżeństwo rozpada się w oczach opinii publicznej. W wywiadzie udzielonym w maju 2022 roku The Guardian, Abedin ujawniła, że ​​zwróciła się do terapii, aby pomóc jej poradzić sobie z „szokem i traumą” rozwodu z Weinerem.

„Małżeństwo sprawiło, że czułem się potężny i wolny. Te wczesne dni były dla mnie najszczęśliwsze” – powiedział Abedin. „Miałem ciężką, ale satysfakcjonującą pracę, w której czułem, że przyczyniam się do historii. Po raz pierwszy miałem partnera, kogoś, kogo kochałem i nie mogłem się doczekać powrotu do domu każdego wieczoru. Wszystko wydawało się możliwe. Dlatego tak trudno było stracić to wszystko z dnia na dzień.” Abedin przyznała również, że bardzo się starała, aby hałas z nagłówków nie wpłynął na nią zbytnio. „Niech inni mówią, co chcą” – stwierdziła. „W końcu jesteś jedyną osobą, która musi żyć ze sobą”.

Anna Wintour rzekomo pomógł zjednoczyć Bradleya Coopera i Humę Abedina