Rozrywka

Hunter Schafer dołącza do prequela „Igrzysk śmierci” — kto jeszcze zgłosił się na ochotnika jako hołd?

Chcesz poczuć się stary? Oczywiście, że tak, kto tego nie kocha? Weźcie głęboki oddech, ponieważ jesteśmy tutaj, aby przypomnieć wam, w stylu Alanis Morissette, że minęło siedem lat od premiery Igrzysk śmierci: Kosogłos, część 2. Nienawidzimy tego mówić, ale wydaje się, że ostatnie dwa lata były w rzeczywistości sześcioma z tych lat. Na szczęście nie minie dużo czasu, zanim zostaniemy pobłogosławieni ekranizacją prequelu Igrzysk śmierci.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Według Variety, The Ballad of Songbirds and Snakes ma ukazać się 17 listopada 2023 roku i nie możemy się doczekać powrotu do tego, co naprawdę kochamy: świata, w którym dzieci zmuszone są walczyć o przetrwanie. Niedawno ogłoszono, że Hunter Schafer z Euphorii dołączy do obsady, a my umieramy z ciekawości, kto jeszcze zgłosił się na ochotnika jako hołd. Przejdźmy do tego, co do tej pory wiemy o prequelu Igrzysk śmierci.

Źródło: Getty Images

Hunter Schafer na gali Met, kierujący swoją postacią z „Igrzysk śmierci”?

Kontynuacja artykułu pod reklamą Kto został obsadzony w prequelu 'Igrzyska śmierci’?

Ballada o ptakach śpiewających i wężach szybko zbliża nas do dziesiątych dorocznych Igrzysk Głodowych, podczas których 18-letni Coriolanus Snow (Tom Blyth) otrzymał zadanie mentoringu Lucy Grey Baird (Rachel Zegler), która pochodzi z 12. Dystryktu. ta sama dzielnica, która ostatecznie dała nam Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence), więc być może produkuje genialnych, silnych wojowników.

Jesteśmy również boleśnie świadomi przyszłości Snowa, ponieważ jego przeznaczeniem jest zostać bezdusznym dyktatorem Panem, który robi wszystko, co w jego mocy, aby zniszczyć Katniss, a co za tym idzie, świat. Potrzeba skomplikowanego aktora, aby wkroczyć w młodszą postać postaci, której ludzie już nie znoszą. Tom jest idealny do tej roli, właśnie grał Billy the Kid w serii EPIX o tej samej nazwie. Czy to możliwe, że młody Snow będzie tak tajemniczy i nikczemny jak Billy the Kid? Jesteśmy podekscytowani, aby się dowiedzieć.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ludzie, którzy jeszcze nie przeczytali książki, na której oparty jest prequel, wkrótce spotkają nową grupę postaci z Igrzysk śmierci, takich jak postać Rachel, Lucy. Snow, którego dumna rodzina wypadła z łask w powojennym Kapitolu, będzie mentorem Lucy podczas tych gier. W typowym dla Snowa stylu klasyka, nie może się tego doczekać, dopóki nie zobaczy Lucy śpiewającej podczas ceremonii dożynek, czego nie powinna robić. Nieprzestrzeganie zasad może być wielkim hołdem, na co liczy Snow.

rachel zegler i hunter schafer w nowym filmie o igrzyskach głodowych??? czuję, że cofam się do mojej czwartej klasy, omg mam obsesję

— jim s (@fiona_applebees) 22 czerwca 2022 r. Źródło: Twittter/@fiona_applebeesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Rachel, która gra Lucy, nie jest obca kolorowanie poza liniami, czego wszyscy byliśmy świadkami, kiedy zagrała jako Maria w adaptacji Westside Story Stevena Spielberga. Zagrała także Królewnę Śnieżkę w adaptacji filmu na żywo, a kto lepiej radzi sobie w Igrzyskach Śmierci niż ktoś, kto już pokonał złą królową.

Hunter Schafer z „Euforia” jest także częścią prequela „Igrzysk śmierci”.

Szczerze mówiąc, emocjonujące będzie, gdy Hunter wyjdzie z dzikiego charakteru i ubrań Julesa z Euphoria i zamieni się w równie szalone ubrania przyszłości w prequelu Igrzysk Śmierci. Jeśli ludzie myślą, że kiedykolwiek zapomnimy postać Lenny’ego Kravitza ubierającą Katniss, to tego nie zrobimy. Variety poinformowało, że Hunter będzie grał „Tigris Snow, kuzyn i powiernik Coriolanusa Snowa”. Mamy nadzieję, że będzie dobrym jabłkiem dla jego złego jabłka i wcale nie szokuje nas fakt, że w książce Tigris jest genialną stylistką.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Instagram/@hunterschafer

Hunter Schafer jako Maka Albarn

Termin opuścił pierwszą rundę niektórych drugoplanowych obsady. Póki co zobaczymy Ashley Liao (Clemensia Dovecote, przyjaciółkę Coriolanusa i mentora trybuta z Jedenastego Dystryktu), Jerome’a ​​Lance’a (Marcusa, trybuta z Drugiego Dystryktu), Mackenzie Lansing (hołd z Czwartego Dystryktu), Knoxa Gibsona ( Bobbin, trybut z Ósmego Dystryktu) i Aamer Husain (Felix Ravinstill, mentor trybut z 11. Dystryktu).

Nie możemy się również doczekać, kiedy poznamy Jessupa z Dwunastego Dystryktu (Nick Benson), Mayfair Lipp, podstępną dziewczynę, której udaje się wyłonić Lucy na dziesiąte Igrzyska Śmierci (Laurel Marsden), Arachne Crane, mentorkę z Dziesiątego Dystryktu (Lilly Cooper). ), Dill, kolejny trybut z Jedenastego Dystryktu (Luna Steeples) i wreszcie Treech, jeden z trybutów z Siódmego Dystryktu (Hiroki Berrecloth), jak ponownie donosi Deadline! Jesteśmy gotowi na ten prequel. Właściwie można powiedzieć, że tego głodujemy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button