Rozrywka

Idąc dalej: Elizabeth Chambers ogłasza nowy związek po rozstaniu z Armie Hammer

CAYMAN ISLANDS, BRITISH OVERSEAS: Wygląda na to, że Elizabeth Chambers weszła w nowy związek po rozstaniu ze swoim byłym mężem Armiem Hammerem, który jest obecnie pogrążony w licznych zarzutach o napaść na tle seksualnym. Założycielka BIRD Bakery upubliczniła swój nowy związek, publikując zdjęcie kilku polaroidów, które pokazały, że czuje uczucie do swojego nowego kochanka.

REKLAMA

Post na Instagramie gwiazdy „Food Network” z piątku 16 września pokazał, że całuje i pieści swojego nowego kochanka. Chambers, lat 40, napisał wpis „Szczęśliwego piątku 🤍” i na podstawie widoków widocznych na zdjęciu okazało się, że oboje spędzali dzień na plaży na Kajmanach. „Jest bardzo szczęśliwa i zakochana” – powiedziało źródło People, dodając, że spotykają się „ponad sześć miesięcy”.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„Chciał złamać jedno z twoich żeber i je zjeść”: kobiety opisują chore prośby Armiego Hammera w nowym dokumencie

Kim jest Li Yifeng? Popularny chiński aktor aresztowany za nielegalne nagabywanie usług seksualnych

REKLAMA

Chambers na razie ukrywa imię swojego nowego kochanka, ale jej przyjaciele zaoferowali swoje wsparcie w sekcji komentarzy. „Zasługujesz na to” – napisała Erin Foster. – Szczęśliwa dla ciebie, kochana dziewczyno ♥️ – wtrąciła Marissa Hermer.

REKLAMA

Inni przyjaciele wyrazili swoją miłość do pary, umieszczając emoji w kształcie serca w sekcji komentarzy, a inni oferowali nowemu związkowi serdeczne „Yasss” na poparcie. W lipcu 2020 r. 36-letnia Chambers złożyła pozew o rozwód z Hammerem po 10 latach małżeństwa, zarzucając nierozwiązane kwestie. Pobrali się 22 maja 2010 roku i mają razem dwoje dzieci: Harper (7 lat) i Ford (5 lat).

REKLAMA

Trwa śledztwo LAPD w sprawie zarzutów gwałtu wobec gwiazdy „Call Me by Your Name”, która wcześniej im zaprzeczyła. Wcześniej stwierdził, że wszelkie interakcje, jakie miał z kimkolwiek, były „całkowicie zgodne, przedyskutowane i uzgodnione z wyprzedzeniem oraz wzajemnie partycypujące”.

Po tym, jak roszczenia pojawiły się na początku 2021 roku, Chambers wydała oświadczenie na Instagramie, w którym stwierdziła, że ​​jej „jedynym skupieniem i uwagą” są ich dzieci i „leczenie się w tym strasznie trudnym okresie”. Stwierdziła: „Od tygodni staram się przetworzyć wszystko, co się wydarzyło. Jestem zszokowana, załamana i zdruzgotana”.

REKLAMA

Chambers kontynuował: „Złamane serce na bok, słucham i nadal będę słuchać i kształcić się w tych delikatnych sprawach. Nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo nie wiedziałem. doświadczyła tego bólu, aby szukać pomocy, której potrzebuje, aby się wyleczyć. W tej chwili nie będę komentował tej sprawy.”

REKLAMA

„Moje jedyne skupienie i uwaga będzie nadal koncentrować się na naszych dzieciach, mojej pracy i uzdrowieniu w tym niesamowicie trudnym czasie. Dziękuję za całą miłość i wsparcie iz góry dziękuję za nieustanną życzliwość, szacunek i uwagę dla naszych dzieci i dla mnie, gdy znajdujemy sposoby, aby iść naprzód” – podsumował Chambers.

Elizabeth Chambers pozuje do portretu podczas The Women's Cancer Research Fund's An Unforgettable Evening 2020 w Beverly Wilshire, A Four Seasons Hotel 27 lutego 2020 r. w Beverly Hills w Kalifornii.
Elizabeth Chambers pozuje do portretu podczas The Women’s Cancer Research Fund’s An Unforgettable Evening 2020 w Beverly Wilshire, A Four Seasons Hotel 27 lutego 2020 r. w Beverly Hills w Kalifornii (Rodin Eckenroth/Getty Images)

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button