Rozrywka

Ignorancki kierowca BMW nie czytał znaków, gdy wokół jego samochodu pojawiła się nawierzchnia drogi

Kierowca BMW, który zignorował znaki informujące o zamknięciu drogi, zdezorientował mieszkańców ulicy Darlington, gdy pracownicy samorządowi zostali zmuszeni do okrążenia pojazdu.

Pomimo oznakowania, które istniało ponad dwa tygodnie przed planowanymi pracami remontowymi, samochód pozostał na miejscu, ponieważ prace trwały w tym tygodniu.

Próby skontaktowania się z kierowcą nie powiodły się i robotnicy zrezygnowali z holowania samochodu i zamiast tego odnowili drogę wokół samochodu.

Podatnicy będą teraz musieli zapłacić rachunek, ponieważ rada mówi, że pracownicy będą musieli wrócić, generując dodatkowe koszty.

Znaki były na miejscu od ponad dwutygodniowego ostrzeżenia o zbliżającym się zamknięciu drogi (Zdjęcie: TeessideLive) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Zdjęcia opublikowane wczoraj (wtorek, 10 maja) w mediach społecznościowych pokazują, że wokół pojazdu zakończono prace związane z odnawianiem nawierzchni, a pod zaparkowanym autem pozostawiono łatę, do której ekipy pracowników nie mogły dotrzeć.

Jedna osoba odpowiedziała na zdjęcia: „Chłopaki przegapili tam sztuczkę, powinni byli też smołować i asfaltować samochody!”

Podczas gdy inny plakat zastanawiał się, dlaczego policja nie była w to zamieszana.

Jednak pojazd został pozostawiony na Huntley Street, która jest ulicą mieszkaniową w pobliżu dworca kolejowego Darlington w centrum miasta i parking jest tam bezpłatny, co oznaczało, że rada nie była w stanie usunąć samochodu.

Rzeczniczka Rady Darlington powiedziała: „Ponieważ przedmiotowy pojazd został pozostawiony na obszarze bez ograniczeń parkowania, nie jesteśmy w stanie podjąć działań przeciwko kierowcy w tej sytuacji. Próbowano skontaktować się z właścicielem, aby poprosić o jego usunięcie, ale jak dotąd bez powodzenia.

„Oznacza to, że wokół pojazdu wykonano nową nawierzchnię drogi, pozostawiając za sobą łatkę – zostanie to rozwiązane w późniejszym terminie, kiedy samochód zostanie ostatecznie usunięty, ale będzie to oznaczać dodatkowe koszty dla rady i poprawki będzie widoczny.

„Wskazówki dotyczące planowanych prac konserwacyjnych są dostarczane w odpowiednim czasie, aby uniknąć takich sytuacji”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button