Aktualności

Ile kosztuje granie w Sedgefield Country Club, dom PGA Tour Wyndham Championship?

Założony w 1926 roku Sedgefield Country Club w Greensboro w Północnej Karolinie od dawna współpracuje z PGA Tour.

Jeden z pierwszych miejsc Wyndham Championship, które rozpoczęły się w 1938 roku jako Greater Greensboro Open, Sedgefield po raz pierwszy gościło najstarszy coroczny przystanek na PGA Tour w 1946 roku i było wyłącznym miejscem turnieju od 1961 do 1976 roku.

Pobliski Forest Oaks Country Club przejął władzę na następne trzy dekady, ale Wyndham powrócił do Sedgefield w 2008 roku i od tego czasu jest tam rywalizowany.

Kilku wszechczasów golfa zdobyło tytuły w Sedgefield w ciągu dnia, w tym Sam Snead, Billy Casper, Gary Player, Chi-Chi Rodriguez i Tom Weiskopf. A odkąd Wyndham powrócił, główni mistrzowie Webb Simpson, Sergio Garcia, Patrick Reed, Davis Love III i Henrik Stenson wnieśli trofeum zwycięzcy.

Na nieszczęście dla ogółu społeczeństwa Sedgefield to prywatny klub. Więc ile kosztowałoby cię to za członkostwo?

Ile kosztuje zostanie członkiem Sedgefield Country Club, siedziby PGA Tour Wyndham Championship?

Oznakowanie Mistrzostw Wyndham w Sedgefield Country Club w Greensboro w Północnej Karolinie | Lee Coleman / Icon Sportswire przez Getty Images

Sedgefield Country Club to jeden z zaledwie dwóch przystanków na trasie PGA Tour, na których znajduje się pole zaprojektowane przez Donalda Rossa, drugim jest Detroit Golf Club. Przeszedł wielomilionową renowację w 2007 roku i został zakupiony w 2011 roku przez McConnell Golf, który jest właścicielem 13 innych nieruchomości golfowych w Północnej Karolinie, Południowej Karolinie, Tennessee i Wirginii.

Sedgefield oferuje obecnie trzy rodzaje członkostwa golfowego: Full, Young Executive i Junior. Członkostwo Full Golf obejmuje dostęp do innych udogodnień klubowych, takich jak basen, korty tenisowe, zajęcia towarzyskie i restauracje.

Jak to zwykle bywa z prywatnymi klubami, różne poziomy członkostwa oznaczają różne koszty. Opłaty inicjacyjne wahają się od 2501 do 10 000 USD, a roczne składki wahają się od 5 001 USD do 10 000 USD. Ale piękną częścią członkostwa w Sedgefield jest to, że otrzymujesz również wzajemny dostęp do wszystkich 14 nieruchomości McConnell Golf, co jest miłe.

Polub Sportscasting na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zasubskrybuj nasz kanał YouTube.

POWIĄZANE: Ile kosztuje granie w TPC Twin Cities, dom PGA Tour 3M Open?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button