Rozrywka

Ile ma wartość netto Denise Richards — i czy ma ona tylko fanów?

W latach 90. Denise Richards była uważana za symbol seksu. Teraz, 30 lat później, wciąż jest uznawana za piękną aktorkę, modelkę i osobowość telewizyjną.

Przy ponad 1,4 milionach obserwujących na Instagramie oczywiste jest, że ludzie nadal uważają ją za równie istotną jak zawsze. Gdzie dokładnie jest jej wartość netto w 2022 roku? I czy to prawda, że ​​ma tylko fanów?

Kontynuacja artykułu pod reklamą Jaka jest wartość netto Denise Richards w 2022 roku?

Lata aktorstwa i modelingu dobrze zrobiły dla Denise Richards. Według Celebrity Net Worth, ma szacowaną wartość netto na około 12 milionów dolarów. Po wylądowaniu swojej pierwszej roli w serialu Life Goes On w 1990 roku, jej kariera nadal rosła dzięki rolom w operach mydlanych, kultowych filmach, a nawet reality TV.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Niektóre z jej najbardziej pamiętnych ról to Wild Things, Starship Troopers i Love Właściwie, nie wspominając o 195 odcinkach The Bold and the Beautiful.

W 2019 roku została nawet oficjalnym posiadaczem diamentów jako najnowszy członek obsady The Real Housewives of Beverly Hills. Na nieszczęście dla fanów Denise jej czas w serialu trwał tylko dwa sezony i był pełen dramatów dotyczących jej męża, jej przyjaźni z innymi paniami i rzekomego romansu z byłą koleżanką z obsady Brandi Glanville.

Denise Richards

Aktorka, gwiazda telewizji Reality, modelka

Wartość netto: 12 milionów dolarów

Denise Richards jest aktorką, gwiazdą reality TV i modelką.

Urodziny: 17 lutego 1971

Miejsce urodzenia: Downers Grove, Illinois, USA

Małżonka: Charlie Sheen​​ (m. 2002; dyw. 2006)​, Aaron Phypers​​ (m. 2018)​

Dzieci: 3 — Sami (ur. 2004) i Lola (ur. 2005) z ex Charlie Sheen i Eloise (przyjęta w 2011)

Edukacja: Liceum El Camino

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jeśli chodzi o jej życie osobiste, relacje w mediach o Denise nie zawsze były tęczami i motylami. Poślubiła Charliego Sheena w 2002 roku, ale później złożyła wniosek o rozwód i nakaz zbliżania się, gdy była w ciąży z ich drugą córką w 2005 roku. Twierdziła, że ​​w tym czasie groził jej śmiercią. Po sfinalizowaniu rozwodu Charlie ostatecznie przekazał główną opiekę nad ich córkami, Sami i Lolą, Denise.

W maju 2013 r. Denise otrzymała nawet tymczasową opiekę nad bliźniakami Charliego z Brooke Mueller, po tym, jak dzieci zostały usunięte z domu Brooke przez służby ochrony dzieci. Podobno Charlie poparł tę decyzję.

Źródło: Getty ImagesArtykuł kontynuuje poniżej reklamaCzy to prawda, że ​​Denise Richards jest na OnlyFans?

Wiele celebrytów odważyło się na różne sposoby zarabiania pieniędzy w ciągu ostatnich kilku lat – jedną z nich jest Cameo. Aplikacja do udostępniania wideo pozwala fanom kupować spersonalizowane filmy swoich ulubionych celebrytów dla siebie lub kogoś innego. Niezależnie od tego, czy patrzysz na sportowca, komika, piosenkarza czy gwiazdę reality show, możesz uzyskać od nich własny film — za odpowiednią cenę.

Jednak zamiast kręcić filmy na Cameo, Denise robi coś nieco innego. Ma konto OnlyFans! Biografia na jej stronie mówi: „Osobiście odpowiadam na wszystkie twoje komentarze i pytania. Jestem bardzo podekscytowany możliwością interakcji z wami wszystkimi”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: OnlyFans/DeniseRichards

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści Denise na zasadzie subskrypcji, będzie to kosztować 25 USD miesięcznie. Możesz także kupować pakiety subskrypcji na trzy lub sześć miesięcy za jednym razem z niewielką zniżką.

Denise nie jest jednak jedynym członkiem jej rodziny na OnlyFans. Jej najstarsza córka, Sami, obecnie 18-letnia, również niedawno założyła konto. Według Page Six, Denise miała to do powiedzenia o dołączeniu jej córki do platformy, która jest w dużej mierze znana z treści dla dorosłych: „Sami ma 18 lat… Wszystko, co mogę zrobić jako rodzic, to kierować nią i ufać jej osądowi, ale ona dokonuje własnych wyborów”.

W poście na Instagramie udostępnionym przez Sami 13 czerwca, promującym jej OnlyFans, Denise również pokazała swoje wsparcie. „Sami, zawsze będę cię wspierać i zawsze będę cię wspierać. Kocham cię” – napisała.

Z drugiej strony Charlie Sheen powiedział, że nie akceptuje tej decyzji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button