Rozrywka

Impreza Bravolebrities z Boy George na imprezie jachtowej o tematyce „Below Deck” w Cannes

Więcej na: brawurowa gwiazda „RHOBH”, Dorit Kemsley, twierdzi, że Lisa Vanderpump zignorowała ją na imprezie Teddi Mellencamp pyta Vicki Gunvalson, gdzie była 6 stycznia na Twitterze, Craig Conover mówi, że Paige DeSorbo pomaga mu rzucić japonki Gloria Estefan w cieniu Jennifer Lopez Komentarze do Super Bowl 'Halftime’

CANNES — może się nazywać „pod pokładem”, ale impreza odbyła się nad nim.

NBCUniversal i Bravo zamknęli swoją obecność w Cannes Lions w środowy wieczór epicką imprezą o tematyce „Below Deck” na jachcie Luisa, podczas której Boy George i Vangelis Polydorou godzinami drapali gramofony.

Na wieczorze, którego gospodarzem była Linda Yaccarino, prezes Global Partnerships and Advertising, brali udział także Bravolebryci Andy Cohen, kapitan Sandy Yawn, Kate Chastain, Dorit Kemsley i Garcelle Beauvais.

Zarówno Kemsley, jak i Cohen widziano tańczących całą noc podczas występu wokalisty „Karma Chameleon”, pozornie żyjąc swoim najlepszym życiem.

Bash zakończył obecność sieci na festiwalu, podczas którego gwiazdy „Real Housewives of Beverly Hills” i „Below Deck” wzięły udział w czacie i grach. Podczas grania w „Oui Oui or Not for Me”, 55-letnia Beauvais ujawniła, że ​​szuka mężczyzny w Cannes.

George i inny brytyjski piosenkarz Vangelis Polydorou ogłosili wydarzenie.Lauren Skowronski

„To pocałunek śmierci dla gospodyni domowej, która odnawia przysięgę przed kamerą?” – zapytał gospodarz Cohen, lat 54.

„Nie dla mnie” – odpowiedziała aktorka, po czym wyjaśniła, że ​​jednak chce ponownie wyjść za mąż.

Beauvais powiedziała, że ​​lubi faceta, który jest „wysoki, szczupły, z poczuciem humoru i seksowny”, a nawet zasugerował, że jego rozmiar nie byłby łamaczem umów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button