Rozrywka

Influencerka, która rozgniewała miejscowych, robiąc nagie zdjęcie pod świętym drzewem zakazanym na Bali

Influencerka z Rosji została deportowana i wydalona z Bali po tym, jak pozowała nago pod świętym drzewem.

Gwiazda Instagrama, Alina Fazleeva, sama udostępniła nagie zdjęcia na stronie Kayu putih, 700-letniego płaczącego drzewa z kory papierowej, przyciskając cycki do kory, patrząc przez ramię.

Balijski przedsiębiorca Niluh Djelantik zobaczył pikantne zdjęcia i zgłosił ją lokalnej policji, która od tego czasu deportowała Alinę i zabroniła jej powrotu na wyspę przez sześć miesięcy.

Po usłyszeniu publicznego oburzenia, które wywołała sesją zdjęciową, influencer usunął zdjęcia z Instagrama i opublikował film z przeprosinami w środę, 4 maja.

Fazleeva przeprosił za sesję zdjęciową, modląc się pod tym samym drzewem (Zdj .: ViralPress) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Alina, znana jako Alina Yoga, sfilmowała siebie w pełnym ubraniu i modląc się u podstawy świętego drzewa, mówiąc: „Przepraszam wszystkich Balijczyków i Indonezyjczyków, żałuję swoich czynów”.

Kontynuowała: „Jestem taka zakłopotana, nie chciałam cię w żaden sposób urazić, absolutnie żadnej wiedzy o tym miejscu.

„Po prostu pomodliłem się pod drzewem i poszedłem prosto na posterunek policji, aby wyjaśnić ten incydent i przeprosić”.

Fazleeva wzięła udział w konferencji prasowej na Bali po jej nagich zdjęciach (Zdjęcie: AFP przez Getty Images) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów

Zarówno pani Fazleeva, jak i jej mąż Andrey Fazleeva zostali od tego czasu wyrzuceni z indonezyjskiego raju przez władze i mają zakaz powrotu przez sześć miesięcy.

Na konferencji prasowej i późniejszym oświadczeniu, szef imigracji Bali, Jamaruli Manihuruk, powiedział: „Przeprowadzili działania, które zagrażały porządkowi publicznemu i były lekceważące dla lokalnych norm, więc są sankcjonowani deportacją.

„Ich nazwiska zostaną umieszczone na liście zakazów wjazdu”.

W niedzielę (8 maja) Fazleeva powiedziała swoim zwolennikom, że wraz z mężem wróciła do Moskwy.

Aby uzyskać więcej niesamowitych historii z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj

Napisała po rosyjsku i indonezyjsku: „Teraz jesteśmy już w Moskwie, odzyskuję zmysły i kiedy będę gotowa, opowiem, co się naprawdę wydarzyło.

„Jesteśmy wdzięczni za wszystkie słowa wsparcia, które otrzymaliśmy od mieszkańców Bali i wyspy za wszystko, co nam dał”.

Drzewo znajduje się w świątyni Babakan w regencji Tabanan i jest uważane za święte dla mieszkańców, dlatego obrazy wywołały oburzenie w Internecie.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button