Rozrywka

Jacht Sea Squirter zdobywa Cannes’d

Więcej na temat: cannes „Tak gorąca” Paris Hilton bije upał, podczas deejasingu w Cannes Lions Paris Hilton i Sam Smith imprezują z elitą medialną na ekskluzywnej francuskiej Gwiazda „RHOBH” Garcelle Beauvais „szuka” mężczyzny w Cannes Cannes Lions powraca do Riwiera Francuska

CANNES — Samozwańczy „najbardziej mokry, najbardziej niegrzeczny” jacht na Morzu Śródziemnym został odwołany na południu Francji.

Sea Squirter zacumowany w porcie w Cannes przez cały tydzień wywoływał odgłosy, od westchnień po śmiechy, gdy przechodzili obok uczestnicy festiwalu Lions, ale zespół stojący za łodzią czarterową w końcu miał dość tej tryskającej sceny i postanowił ukryć słowo „Squirter” za pomocą biały papier i taśma.

„Chcieli to zatuszować” — mówi strona szósta francuskie źródło znajdujące się w pobliżu statku. „To było niewłaściwe i [they] nie chciałem, żeby ludzie to widzieli”.

Nasze śliskie źródło sugeruje również, że „squirter” ma inne znaczenie za granicą niż w USA, ale mamy wątpliwości, ponieważ konto na Instagramie dla Sea Squirtera obiecuje dokładnie takie wrażenia, jakich można oczekiwać na pokładzie tej łodzi.

Na początku tego tygodnia statek pokazał to wszystko.

Jedno zdjęcie przedstawia przedsiębiorcę i inwestora Matta Haycoxa pozującego całkowicie nago na dziobie łodzi, a karuzela zdjęć przedstawia kobiety tańczące w malutkich bikini na cześć „Squirting Saturdays 💦” (w tym emoji).

Sea Squirter nie odpowiedział na prośbę Page Six o komentarz.

Przedsiębiorca Matt Haycox poszedł nago na Sea Squirter.seasquirter/Instagram

Uczestnicy festiwalu przez cały tydzień wpadali na przejęcie firmy Brand Innovators w Armani Caffé na La Croisette i słyszeli, jak mówili o skandalicznym jachcie.

„Muszę ci coś pokazać. To historia z dwóch części” — powiedziała jedna osoba, zanim jego gość przerwał: „O mój Boże, czy to Sea Squirter? Zostało to zatuszowane!”

Goście jachtu są tak dzicy jak jego nazwa.seasquirter/Instagram

„Nie mogę uwierzyć, że ta łódź ma taką nazwę!” powiedział inny. „Zastanawiam się, jaka była ostatnia kropla, która sprawiła, że ​​ukryli nazwę”.

Sześciu niesfornych gości może wślizgnąć się na Sea Squirter, a także ma zakwaterowanie dla trzech członków załogi, w tym kapitana. Jacht sportowy mierzy 26,88 metra, więc z pewnością ma wystarczająco dużo miejsca, aby ktoś mógł wysuszyć.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button