Rozrywka

Jack Harlow był długoletnim fanem Fergie, zanim samplował „Glamourous” w swojej piosence „First Class”

Raper z pokolenia Z, Jack Harlow, należy do najnowszej klasy MC, która włamuje się do świata hip-hopu. Jako ktoś, kto dorastał w 2000 roku, Harlow był narażony na przeboje, takie jak przebojowy singiel Fergie z 2006 roku „Glamorous”.

Jack Harlow | Billie Weiss/Boston Red Sox/Getty Images

Jack Harlow samplował przebojowy singiel Fergie „Glamorous” w swoim utworze „First Class”

Jack Harlow wydał „First Class” jako drugi singiel z drugiego albumu Chodź do domu, dzieci tęsknią za tobą. Piosenka była próbką refrenu piosenki Fergie „Glamorous”, w której określa tytuł piosenki i śpiewa o lataniu „pierwszej klasy”.

„First Class” znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100. Piosenka stała się pierwszym solo Harlowa na pierwszym miejscu listy przebojów, a jego drugim w klasyfikacji generalnej po tym, jak on i Lil Nas X zdominowali 2021 swoim hitem „Industry Baby”.

„Glamourous” był również hitem nr 1 na Hot 100, osiągając szczyt listy w 2007 roku i stając się drugim solowym hitem Fergie po „London Bridge”. Piosenka ostatecznie otrzymała certyfikat podwójnej platyny i sprzedała się w ponad 2 milionach egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych.

” src=”https://www.youtube.com/embed/U0TGjlGNIOk?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Mama Jacka Harlowa wysłała mu emocjonalny tekst, kiedy wydał swój album „Come Home the Kids Miss You”

Zespół Jacka Harlowa nie był pewien, czy sam spróbuje „Glamourous”

Harlow zwolniony Chodź do domu, dzieci tęsknią za tobą w maju 2022. W dniu premiery albumu zatrzymał się Klub Śniadaniowy rozmawiać o muzyce, rodzinie i nie tylko. Ujawnił, że to był jego pomysł, aby zmienić „Glamourous” w coś nowego w „First Class”. Ale kiedy tworzył go w studiu, niektórzy z otaczających go ludzi nie przepadali za tym.

„Kiedy pracowałem w studiu i kiedy skończyłem pierwszą zwrotkę i refren, pomyślałem: „To jest hit”. Zostałem naładowany. Mówiłem wszystkim wokół mnie: „Hej, to jest hit”. I wszyscy mówili: „Hmm, nie wiem, czy to… uderzyć, brachu.’ A ja na to: „Cholera, potykam się? Jakby to nie był hit? … „Czuję się tak silny z tego powodu” – opowiadał.

„Jestem z siebie dumny z tego i chciałem tego rodzaju płyty” – przyznał Harlow. „Idolizowałem Fergie jako dziecko, więc to jest dla mnie takie pełne koło, że to szaleństwo”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/rZt65YZAX0k?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Jack Harlow zachowuje prywatność swojego życia osobistego z jakiegoś powodu

Fergie zareagowała na próbkę Harlowa

W wywiadzie dla Extra na czerwonym dywanie, Harlow wyznał, że słyszał, iż uzyskał zgodę samej Fergie Ferg na próbkę „Glamourous”.

„Słyszałem przez pantofelek, że ona to uwielbia” – powiedział. „Ale kocham Fergie. Od lat kocham Fergie. Dla mnie nie był to tylko oportunistyczny rodzaj energii; dla mnie czekałem na to.”

„Ludzie nie wiedzą, kiedy byłem w piątej klasie, próbowałem wykonać „Fergalicious” na pokazie talentów, a oni powiedzieli „nie”, ponieważ było to zbyt jednoznaczne” – kontynuował. „Więc nie udało mi się tego zrobić. Ale od tak dawna kocham Fergie. I myślę, że teraz wszystko po prostu połączone.

„Byłem tak wdzięczny, że to wyczyściła”.

POWIĄZANE: Wewnątrz Jack Harlow i Eminem’s Friendship

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button