Rozrywka

Jack Harlow postawił na Drake’a w Kentucky Derby i „Stracił dużo pieniędzy”

Drake i Jack Harlow byli tylko dwiema gwiazdami, które przejęły Kentucky Derby 2022. Jako rodowity Louisville, Harlow dorastał w Kentucky Derby, choć nie miał zbyt dużego doświadczenia w obstawianiu koni w kultowym wyścigu. Kiedy zdecydował się postawić zakłady z Drake’iem, sprawy nie potoczyły się tak dobrze dla rapera z pierwszej klasy.

Jack Harlow | Billie Weiss/Boston Red Sox/Getty Images

Jack Harlow i Drake poszli na Kentucky Derby 2022

Harlow rozmawiał z NBC Sports o swoim rodzinnym mieście podczas transmisji z Kentucky Derby. Nagle dołączył do niego Drake, który przerwał i przerwał wywiad z Harlowem, aby dać mu swoje rekwizyty.

„Po prostu musiałem się pojawić. Jestem z niego taki dumny – powiedział. „I jesteśmy pijani”. Zaśmiał się i wyjaśnił, że tylko on był pijany.

Kiedy Drake zauważył ekipę produkcyjną za kamerą, która próbowała zamknąć wywiad, raper „Nonstop” zawołał ich. – Nie możesz dać mu sygnału „zapakuj to” – powiedział. „Do czego zamierzasz się przyciąć? Do czego zamierzasz się przyciąć? Kieliszek źle wypielęgnowanej trawy czy coś w tym rodzaju?

Drake | Karwai Tang/WireImage

Jack Harlow „przegrał dużo pieniędzy” obstawiając Drake’a

Harlow i Drake łączą się w Kentucky Derby, biorąc pod uwagę, że mają razem piosenkę zatytułowaną „Churchill Downs”, nazwaną na cześć kultowego toru wyścigowego, na drugim albumie Harlowa Wracaj do domu, dzieci tęsknią za tobą. Pochodzący z Louisville rozmawiał z 85 South Comedy Show po Derby i ujawnił, że on i Drizzy razem postawili zakłady na wyścig.

„Straciłem dużo pieniędzy” — powiedział Harlow. „Po prostu powiedziałem Drake’owi, że postawię o to, co on postawił, więc skopiowałem go”.

Jack Harlow spogląda na Drake’a

Harlow żartował, że Drake prowadzi go do złych zakładów, ale MC „Pierwszej klasy” przyznał, że Bóg 6 był dla niego inspiracją jako dorastającego rapera.

„Drake jest jedną z osób, które dosłownie nauczyły mnie rapować; on, Wayne i Kanye — powiedział Harlow. „Teraz być z nim fajnym, to największy dar. To lepsze niż 10 milionów dolarów. Nie ma żadnej ceny za spotkanie z kimś, kto cię nauczył, jak to zrobić, a on mówi: „Hej, jesteś zajebisty”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/U0TGjlGNIOk?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Jack Harlow kocha Kentucky

Pomimo bycia globalną supergwiazdą, Harlow trzyma Kentucky blisko swojego serca. Mówił szczerze w wywiadzie z 2022 r Klub Śniadaniowy o tym, by nigdy nie zapomnieć, skąd się wziął.

„Byłbym zakłopotany, gdybym stracił kontakt. Byłbym zakłopotany, gdybym stał się arogancki” – powiedział. „Trzymam w pobliżu wszystkich moich przyjaciół — wszystkich, których wymyśliłem. Jestem częścią kolektywu o nazwie Private Garden, który założyłem, kiedy byłem w liceum w Kentucky; to jak ośmiu lub dziewięciu z nas. A rodziny wciąż się rozrastają, ale rdzeń nas jest po prostu sklejony. Jeździmy razem w trasę. Wszędzie jeździmy razem”.

„Pochodzenie z Kentucky to coś, co wykorzystaliśmy na naszą korzyść, ponieważ tak wielu ludzi nie pochodzi z miejsca, w którym miałeś chip na ramieniu” – dodał. „Chcemy podnieść to miejsce, wiesz?”

POWIĄZANE: Mama Jacka Harlowa wysłała mu emocjonalny tekst, gdy wydał swój album „Come Home the Kids Miss You”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button