Rozrywka

Jacques z Love Island uderza Ekin-Su w „ból głowy”, gdy gwiazdy ITV dochodzą do ciosów

Ekin-Su Cülcüloğlu z Love Island zmierzył się z Jacquesem O’Niellem po tym, jak turecka aktorka zerwała więzi z Jayem Youngerem w wybuchowej kłótni.

Podczas czwartkowej (23 czerwca) odsłony popularnego programu randkowego ITV2, 27-letnia brunetka zaatakowała 28-letniego analityka inwestycyjnego po tym, jak wyjaśnił, jak chce poznać Paige Thorne.

I można śmiało powiedzieć, że gwiazda reality show nie pogodziła się z byciem drugim najlepszym, gdy odleciała z uchwytu w kłótni przy ognisku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Fani Love Island są całkowicie zakłopotani, gdy Davide odnosi się do siebie w trzeciej osobie

Ale nie był jedyną osobą, na którą rzuciła się po tym, jak zawodowy gracz rugby podzielił się swoimi przemyśleniami na temat sytuacji.

Chcesz, żeby wszystkie ostatnie plotki o willi trafiły prosto do Twojej skrzynki odbiorczej? Zapisz się do naszego codziennego biuletynu Love Island TUTAJ.

Ekin-Su zablokował rogi z Jacquesem w gorącej kłótni (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Kiedy szturmowała swoją drogę do kuchni na świeżym powietrzu, nadal narzekała na to, jak Jay traktował ją w ciągu ostatnich kilku dni.

Rozpoczęła słowami: „Żadna kobieta na to nie zasługuje, nie powinien był łączyć się ze mną od samego początku. Chciał być bezpieczny, więc związał się ze mną.

I było jasne, że Jacques był tak samo sfrustrowany jej wybuchową argumentacją, jak wściekł się: „Nie, związał się z tobą i dowiedział się, kim jesteś w ciągu dwóch dni, kolego, pieprzony ból głowy, po to to robi. ”

„On poznaje ludzi, dlaczego ludzie nie mogą się poznać?”

Czy masz historię o jednej z tegorocznych gwiazd Love Island? Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]

Jacques nazwał jej „pieprzony ból głowy” w willi (Zdjęcie: ITV)

Przerażona jego zniewagą zauważyła: „Nie, robi to, bo chce poznać Paige”.

„Nie ma nic złego w chęci poznania kogoś, ale on mnie poprowadził.

„To, co jest parno, trzyma mnie za rękę i przytula przez tydzień. Jedyne, czego chciałem od Jaya, to wskazanie, że interesuje się również Paige, byłbym z tym w porządku”.

Gdy Jay szedł w stronę dramatu, Luca starał się zachować poważną twarz, gdy witał go w złych książkach, mówiąc: „Jay, witaj w psim domu”.

Została czerwona na twarzy, gdy Jay kładzie ruchy na Paige (Zdjęcie: ITV)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Fani wkrótce zalali Twittera, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat ognistej kłótni z widzami podzielonymi między nimi.

Jeden z użytkowników napisał: „Jacques ma wiele opinii dla kogoś, kto umawiał się z 17-latkiem, gdy miał 20 lat [eyes emoji] #LoveIsland.”

Inny argumentował: „Ekin-Su jest zbyt zastraszany w tej willi, a Paige w końcu uświadamia sobie, że Jacques udaje, że cierpię z powodu jej #loveisland”.

Trzeci wściekł się: „Czy Luca i Jacques mogą się trochę wyciszyć… muszą skończyć z ciągłym czatem Ekin-Su #loveisland”.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button