Rozrywka

Jak Charli D’Amelio pomogła mamie Heidi odwieść od rzucenia „DWTS”

Więcej na: taniec z gwiazdami Snooki ma ochotę zagłosować na Selmę Blair zamiast Vinny’ego Guadagnino w „DWTS” Charli D’Amelio: Landon Barker „ze mną na każdym kroku” w „DWTS” podróży Jak Selma Blair „przekonała” swój zespół, by pozwolił jej zrobić „DWTS” z MS Teresą Giudice: Kenya Moore zachęciła mnie do „DWTS” lata po odbyciu kary w więzieniu

Heidi D’Amelio prawie zrezygnowała z „Tańczenia z gwiazdami”, zanim jeszcze zaczęła się jej podróż do sali balowej.

Influencerka ujawniła, że ​​zastanawia się nad rywalizacją przed poniedziałkową premierą, ale kontynuowała dzięki zapewnieniom swojej najmłodszej córki, gwiazdy TikTok i koleżanki z sezonu 31, Charli D’Amelio, oraz jej profesjonalnego partnera, Artema Chigvintseva .

„Więc było mi dobrze do ostatniego wtorku, a potem w środę, próba była okropna i prawie płakałem. Ale pomyślałem: „nie pozwolę” [Artem] zobacz, jak płaczę, nie zamierzam tego zrobić” – Heidi, lat 50, wyjaśniła Page Six podczas prasy po koncercie w poniedziałek wieczorem.

„Zmagałem się z całą próbą, przez trzy godziny, a potem wróciłem do domu i ćwiczyłem do czwartej nad ranem. A potem następnego dnia wróciłem trochę lepiej, ale nie było super.”

Heidi przyznała, że ​​„całe zwątpienie w siebie” wychodzi na powierzchnię.

„Pomyślałem: „Nie mogę. Muszę od tego odejść. Na przykład, nie będę w stanie tego zrobić” – wyznała. „Wróciłem w piątek i nie wiem, co się stało. Wszystko jakoś się zadomowiło…

Matka D’Amelio przyznała, że ​​zastanawia się nad rywalizacją na kilka dni przed poniedziałkową premierą.

ABC/Eric McCandless

Matka D’Amelio przyznała, że ​​zastanawia się nad rywalizacją na kilka dni przed poniedziałkową premierą.

ABC/Eric McCandless

Ad Do góry Następne Zamknij Paul Wesley i żona Ines de Ramon rozstali się po 3 latach małżeństwa Aktor „Pamiętników wampirów”, 40 lat i de Ramon, 29 lat, związani… 2

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać link do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 20 września, 2022

Podczas gdy to wszystko się działo, Heidi rozmawiała od serca ze swoją 18-letnią córką, która przez lata była tancerką wyczynową, zanim zdobyła sławę na TikTok.

„Opowiedziała mi wszystko, co jej mówiłem, gdy była dzieckiem i tańczyła” – podzieliła się matriarcha D’Amelio. „Więc słysząc te słowa wychodzące do mnie z jej ust, pomyślałem: „W porządku, rozumiem”. To była świetna rada”.

Heidi, która również dzieli 21-letnią córkę Dixie z mężem Markiem D’Amelio, dodała, że ​​obie jej dziewczynki są „super” wspierające.

„Byli jak: „Wszyscy jesteście w swojej głowie, przestańcie to teraz!” – wspominała. „Więc pomogli mi się z tego wydostać”.

„Opowiedziała mi wszystko, co jej mówiłem, gdy była dzieckiem” – powiedziała Heidi o Charli.ABC/Andrew Eccles

Charli, która jest połączona z profesjonalnym tancerzem Markiem Ballasem, również poruszyła tę sytuację w swoim wywiadzie w poniedziałek wieczorem.

„Myślę, że moja mama próbuje czegoś nowego. A wiedząc, że będziesz występować przed tak wieloma ludźmi, myślę, że byłoby to dla każdego wyjątkowo nerwowe” – powiedziała Page Six.

„Myślę, że przez długi czas była mamą dla mojej siostry i dla mnie i nigdy nie znalazła się w czołówce spektaklu”.

Heidi i jej profesjonalny partner Artem Chigvintsev otrzymali za swój debiut wynik 24/40.ABC/Andrew Eccles

Gwiazda mediów społecznościowych przyznała, że ​​czuła się tak, jakby jej mama „trochę się przygnębiła” w dniach poprzedzających seans.

„Ale naprawdę to dzisiaj przyniosła i byłem z niej bardzo dumny. Wiem, że przyszły tydzień będzie dla niej jeszcze lepszy i jestem naprawdę podekscytowana” – podzieliła się.

„Wszyscy trochę rozmawialiśmy na próbie, we czwórkę, to był wspaniały czas. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co ona i Artem wprowadzą na scenę w przyszłym tygodniu

Heidi i Artem wykonali Cha Cha do „Lady Marmalade” Christiny Aguilery, Lil” Kim, Mya i P!nk podczas premiery, uzyskując łączną notę ​​24/40 od ​​sędziów: Len Goodman, Carrie Ann Inaba, Bruno Tonioli i Derek Hough.

Tymczasem Charli i Mark otrzymali najwyższą notę ​​wieczoru – 32/40 – za Cha Cha do „Savage (Major Lazer Remix)” Megan Thee Stallion.

Obaj zmierzą się ponownie – wraz z pozostałymi 13 uczestnikami – w następny poniedziałek, kiedy „Dancing With the Stars” powróci w „Elvis Night” o 20:00 czasu wschodniego, 17:00 czasu PT na Disney+.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button