Rozrywka

Jak córka, jak matka: Denise Richards dołącza do OnlyFans tydzień po debiucie córki Sami Sheen

Amerykańska aktorka Denise Richards dołączyła do usługi subskrypcji treści dla dorosłych OnlyFans, tydzień po tym, jak jej 18-letnia córka Sam „Sami” Sheen zadebiutowała na platformie. 51-letnia gwiazda udostępniła na swoim koncie na Instagramie film, w którym można ją zobaczyć, jak chodzi boso po plaży w białej sukience, ogłaszając nowe przedsięwzięcie.

„Gotowy… zaczynamy [yellow heart emoji] #onlyfans Link w bio [lipstick mark emoji]”, napisała Denise, kierując 1,4 miliona obserwujących na Instagramie do linku do subskrypcji w swoim biografii. Jej konto OnlyFans pobiera 25 USD miesięcznie, aby użytkownicy mogli zobaczyć publikowane przez nią treści. Z drugiej strony, wskaźnik subskrypcji treści jej córki Sami na platforma kosztuje 19,99 USD miesięcznie.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Zawsze będę cię wspierać”: Denise Richards aprobuje przedsięwzięcie OnlyFans córki Sami Sheen

Denise Richards mówi, że ona i Charlie Sheen nie byli „swingującą parą”, nazywa małżeństwo „mrocznym, toksycznym czasem”

„Jest lato!!! Moja ulubiona pora roku [shooting star emoji] [sun emoji] [island emoji] Rozmawiamy teraz z wami wszystkimi na #onlyfans. Osobiście odpowiem na wszystkie Twoje wiadomości [yellow heart emoji] #onlyfans Och… mój link jest w mojej biografii [facepalm emoji] [yellow heart emoji]”, Denise napisała podpis na czarno-białym zdjęciu, na którym puszcza bańkę z gumy do żucia.

Aktorka napisała na stronie OnlyFans: „Hej kocham, więc próbuję rozgryźć tę stronę. To dla mnie zupełnie nowe. Jestem przytłoczona i wdzięczna za całą miłość i wsparcie! Naprawdę lubię się z tobą kontaktować. To może zająć mi kilka dni, aby naprawdę ogarnąć korzystanie z tej platformy i odpowiadać na wszystkie moje wiadomości, ale odezwę się do każdego z was! Będę również robił zdjęcia, które będę udostępniał na ścianie za darmo z kilkoma PPV w ciągu najbliższych kilku dni ”.

„Jestem TYLKO JA, więc chciałbym kilka sugestii! PS; Chciałbym również wiedzieć, o której godzinie najlepiej przyjść i nie tęsknić za tobą… także spróbuję zrobić kilka transmisji na żywo kiedy to wszystko rozwiążę!” zakończyła wiadomość. „Cześć… ja [yellow heart emoji] Osobiście odpowiadam na wszystkie wasze komentarze i komentarze oraz jestem bardzo podekscytowana możliwością interakcji z wami wszystkimi” – czyta jej biografia OnlyFans.

Tymczasem Sami, która porzuciła szkołę średnią, podzieliła się swoim zdjęciem, ubrana w czarne bikini i wpatrująca się w kamerę w wannie z hydromasażem. Podpisała obraz, „kliknij link w moim biografii, jeśli chcesz zobaczyć więcej [lipstick mark emoji]”, zapowiadając swój debiut w OnlyFans. Richards skomentował obraz: „Sami zawsze będę cię wspierać i zawsze będę cię wspierał. Kocham cię [red heart emoji]”.

Aktorka powiedziała Page Six: „Sami ma 18 lat, a decyzja nie była oparta na tym, w jakim domu mieszka. Jako rodzic mogę tylko kierować nią i ufać jej osądowi, ale ona sama podejmuje decyzje”. Tymczasem ojciec Sami, 56-letni aktor Charlie Sheen, powiedział portalowi: „Ma teraz 18 lat i mieszka z matką. To nie wydarzyło się pod moim dachem. Nie toleruję tego, ale ponieważ nie mogę aby temu zapobiec, namawiałem ją, aby zachowała klasę, kreatywność i nie poświęcała swojej uczciwości”.

Denise opublikowała długą notatkę na swoim Instagramie, broniąc swojej córki po tym, jak ludzie zakwestionowali decyzję Sami o dołączeniu do platformy dla dorosłych. „Żałuję, że nie miałam pewności siebie, jaką ma moja 18-letnia córka. I nie mogę też oceniać jej wyborów. Zrobiłam Wild Things i Playboya, szczerze mówiąc, jej ojciec też nie powinien” – czytamy w jej przesłaniu. Denise i Charlie byli małżeństwem od 2002 do 2006 roku i mają kolejną córkę, 17-letnią Lolę.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button