Rozrywka

Jak Flamin’ Hot Cheetos doprowadziło Megan Thee Stallion do podpisania kontraktu z Roc Nation Jay-Z

Więcej na temat: megan thee ogier Megan Thee Stallion robi selfie tyłkiem i inne zdjęcia gwiazd Megan Thee Stallion chce, aby Tory Lanez „poszedł do więzienia” za rzekome postrzelenie Megan Thee Stallion modeluje dżinsy z bezczelnymi wycięciami tyłka dla Muglera Megan Thee Stallion posty BBMAs 2022 zdjęcie z redagowaniem Cary Delevingne

Cannes — Jay-Z może podziękować Flamin’ Hot Cheetos za nakłonienie Megan Thee Stallion do podpisania umowy z jego agencją rozrywkową Roc Nation.

Raper „Savage” żartował podczas swojego panelu „Jeśli nie jesteś pierwszy, jesteś ostatni” w Cannes Lions w czwartek, że podpisała kontrakt ze słynną wytwórnią, ponieważ Hova podarował jej półmisek pikantnych przekąsek.

„Myślałam, że przyjdę spotkać się z liderem, a personel Roc Nation będzie po prostu oprowadzał mnie po okolicy” – wspomina. „A potem Jay-Z wchodzi do pokoju i mówię:„ Nie wiedziałem, że Jay-Z przyjdzie na moje spotkanie!”

Raper kontynuował: „Ale wchodzi do pokoju i ma sześć półmisków Hot Cheetos i mówi: „Słyszałem, że lubisz Hot Cheetos!” I zostałem sprzedany.

Megan, 27 lat, pojawiła się w reklamie Frito-Lay na Super Bowl dla produktu – jej pierwszej reklamy – na początku tego roku i powiedziała, że ​​wydaje się „autentyczna” z powodu jej obsesji na punkcie przekąski.

Jay-Z założył agencję rozrywkową Roc Nation w 2008 roku.Getty Images

„Kiedy idę na sesję zdjęciową lub sesję wideo, muszę mieć Hot Cheetos” – wyjaśniła o swoim jeźdźca. „Zawsze muszę naprawdę to kochać, ponieważ muszę być autentyczna. Muszę być Megan, bo jeśli nie mogę być Megan, kim jestem?

Po zakończeniu panelu fani Megan – znanej jako Hotties – wdarli się na scenę w nadziei na zrobienie sobie selfie z raperem, na co łaskawie się zgodziła.

Megan pokazała swoją osobowość podczas czwartkowego festiwalu Cannes Lions. Gigi Iorio / SplashNews.com

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button