Rozrywka

Jak Lisa Rinna naprawdę ma swoją charakterystyczną fryzurę?

29 lipca Lisa Rinna zachwyciła fanów zmianą swojej kultowej fryzury według People. Chociaż popularna nowojorska stylistka fryzur Sally Hershberger tym razem dodała kilka warstw do swojego obszernego bzykania, nie jest pierwszą osobą, która dołożyła ostatnie szlify do legendarnych włosów Rinny.

W jednym z odcinków podcastu „Behind the Velvet Rope” stylista celebrytów Chaz Dean ujawnił gościnnie Davidowi Yontefowi, że to on stoi za oryginalną, charakterystyczną fryzurą Rinny. Powiedział: „Przyszła do mnie pewnej nocy – miała długie włosy – myślała o obcięciu włosów, co byś zrobił?” Dean przedstawił swoje pomysły. Tydzień później Rinna zasięgnęła opinii Deana na temat jej nowych włosów. Dean kontynuował:[Rinna] zapytał mnie, co bym zrobił, a potem [she] poszedł i zrobił to”. Niemniej jednak Dean chwycił swoje nożyczki i zrobił jej kudłatą fryzurę. Przypomniał sobie: „Jestem jak, usiądź i przyciąłem go do tego, co powiedziałem, że zrobię. Więc tak, wszystko się tam zaczęło”.

Ale sprawy stały się „zbyt bliskie, by pocieszyć”, kiedy Rinna zaczęła spotykać się ze swoim obecnym mężem Harrym Hamlinem, który niedawno rozstał się z byłą żoną Nicolette Sheridan. W tym czasie wszystkie trzy gwiazdy były klientami Deana. „Lisa siedziała wtedy na moim krześle, a Nicolette weszła” – ujawnił Dean. „I możesz sobie wyobrazić. Wtedy naprawdę zaczęło się „Prawdziwe Gospodynie”. Straciłam je wszystkie, ponieważ było to niewygodne”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button