Rozrywka

Jak Mark Harmon jest nadal częścią „NCIS” nawet po odejściu Leroya Jethro Gibba

Mark Harmon szokująco pożegnał się z NCIS na początku sezonu 19. W odcinku 4 „Great Wide Open” bohater Harmona, Leroy Jethro Gibbs — który był podstawą serialu od premiery serialu w 2003 roku — postanowił przejść na emeryturę na Alasce po zakończeniu swojej ostatniej sprawy. Ale pomimo odejścia Gibbsa na ekranie, Harmon nadal jest częścią NCIS.

Mark Harmon | Cliff Lipson/CBS przez Getty Images

EP „NCIS” mówi, żeby „nigdy nie liczyć” Leroy Jethro Gibbs Marka Harmona

Od momentu, gdy Tim McGee (Sean Murray) opuścił Gibbsa na Alasce, łowiąc ryby na Alasce, fani zastanawiali się, czy postać wróci na – przynajmniej – gościnny występ. Ale do tej pory Gibbs był tylko wspomniany w serii po wyjściu, nie widziany.

W noc wyemitowania ostatniego odcinka Harmona na antenie CBS, producent wykonawczy Steven D. Binder natychmiast zasugerował możliwy powrót postaci. Napisał w mediach społecznościowych, że fani „nigdy nie powinni liczyć Leroya Jethro Gibbsa”. Kilka miesięcy później, na PaleyFest w kwietniu 2022 roku, Binder podwoił to oświadczenie.

ZWIĄZANE Z: „NCIS”: Najbardziej bolesne chwile Marka Harmona jako Leroy Jethro Gibbs

„Nigdy nie wykluczaj Leroya Jethro Gibbsa. Co przyniesie przyszłość, nie mogę powiedzieć, ale nie liczyłbym nikogo, żywego lub żywego, w serialu” – powiedział Binder na Parade.

Po wyjściu Gibbsa Mark Harmon nadal jest częścią „NCIS”

Mimo że zrezygnował z roli głównego aktora długotrwałej procedury, Harmon nadal pełni funkcję producenta wykonawczego serialu. Według Murraya Harmon nadal jest w dużej mierze częścią NCIS za kulisami. A aktor nie wyklucza możliwości, że Gibbs może „gdzieś wyskoczyć” w przyszłości.

” src=”https://www.youtube.com/embed/Q7Kx1kVO58Q?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: Mark Harmon może odszedł, ale nadal jest główną częścią „NCIS”

„Wpada” – ujawnił Murray. „Właściwie widziałem go dwa tygodnie temu. Więc jest w pobliżu. To nie tak, że spakował się i wyjechał z miasta, czy coś. Nie mówię tego tylko dla żartu i całego tego BS, naprawdę, naprawdę wierzę, że Gibbs może gdzieś wyskoczyć. Naprawdę wierzę, że jest taka możliwość”.

Gary Cole „skopuje wszelkiego rodzaju dupy” jako agent Alden Parker

Niezależnie od tego, czy Gibbs powróci, czy nie, Murray mówi, że Gary Cole — aktor wynajęty do zastąpienia Harmona — zabija swoją nową rolę Aldena Parkera, agenta FBI, który został przemieniony w NCIS.

„Myślę, że Gary skopuje wszelkiego rodzaju tyłki” – powiedział Murray. „Kocham to. Pamiętam, jak Binder powiedział mi półtora roku temu, że Gary zamierza wejść na pokład, byłem bardzo podekscytowany”.

Kiedy Cole dołączył do obsady, jego postać przejęła zespół jako szef. Co zasadniczo uczyniło go następcą Gibbsa. Ale Murray nie widzi tego w ten sposób.

„W żaden sposób nie wydaje się, żeby był zastępcą Marka. Mimo że stanowisko, które zajmuje, zostało pozostawione przez Gibbsa, nawet dynamika zespołu jest inna” – wyjaśnił Murray. „Grają inaczej, tak jak powinni. To nie powinno być to samo. Gdybyśmy próbowali skopiować to, co robiliśmy z Markiem, zapytaliśmy: „Dlaczego w ogóle zjawiam się w pracy?”

Ostatnie dwa odcinki NCIS Sezon 19 wyemitowany 16 i 23 maja na CBS.

ZWIĄZANE Z: Gwiazdy „NCIS” potwierdzają to, czego fani od dawna podejrzewali o współpracę z Markiem Harmonem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button