Rozrywka

Jak oglądać The Chi sezon 5 online za darmo?

Showtime Birgundi Baker jako Kiesha, Miriam A. Hyman jako Dre i Tyla Abercrumbie jako Nina

Hitowy dramat „The Chi” powraca w piątym sezonie. Choć premiera będzie miała miejsce na rzeczywistym kanale telewizyjnym Showtime w niedzielę, 26 czerwca, premiera będzie dostępna do streamowania na platformach cyfrowych Showtime od piątku, 24 czerwca.

Jeśli nie masz telewizji kablowej lub programu Showtime, oto kilka różnych sposobów na oglądanie transmisji 5 sezonu „The Chi” na żywo lub na żądanie online:

Heavy może otrzymać prowizję partnerską, jeśli zarejestrujesz się za pomocą linku na tej stronie

Subskrybenci Amazon Prime (Prime ma 30-dniowy bezpłatny okres próbny) mogą oglądać wszystkie treści Showtime na żywo i na żądanie za pośrednictwem kanałów Prime. Możesz wypróbować zarówno Amazon Prime, jak i kanał Showtime bez żadnych kosztów dzięki bezpłatnej wersji próbnej tutaj:

Oglądaj Showtime na Amazon Prime

Jeśli chcesz obejrzeć premierę 5 sezonu na początku piątku, możesz obejrzeć ją w aplikacji Showtime Anytime, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Firestick, Apple TV, Chromecast, dowolnym urządzeniu z Android TV (np. jako telewizor Sony lub Nvidia Shield), Xbox One lub Series X/S, PlayStation 4 lub 5, iPhone, telefon z systemem Android, iPad lub tablet z systemem Android. Musisz się zalogować przy użyciu swoich danych logowania Amazon.

Od niedzieli możesz także oglądać sezon 5 w aplikacji Amazon Video, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Firestick, Apple TV, Chromecast, dowolnym urządzeniu z Android TV (takim jak Sony TV lub Nvidia Shield ), Xbox One lub Series X/S, PlayStation 4 lub 5, różne smart TV, Xiaomi, Echo Show lub Echo Spot, iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem.

DirecTV Stream ma cztery różne pakiety kanałów: „Rozrywka”, „Wybór”, „Ultimate” i „Premier”. Showtime jest dostępny tylko w pakiecie „Premier” lub jako osobny dodatek do innego pakietu, ale możesz dołączyć dowolny pakiet i dowolny dodatek do bezpłatnego pięciodniowego okresu próbnego:

Bezpłatna wersja próbna DirectTV Stream

Jeśli chcesz obejrzeć premierę 5 sezonu na początku piątku, możesz obejrzeć ją w aplikacji Showtime Anytime, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Firestick, Apple TV, Chromecast, dowolnym urządzeniu z Android TV (np. jako telewizor Sony lub Nvidia Shield), Xbox One lub Series X/S, PlayStation 4 lub 5, iPhone, telefon z systemem Android, iPad lub tablet z systemem Android. Musisz się zalogować za pomocą swoich danych logowania do DirecTV Stream.

Od niedzieli możesz także oglądać sezon 5 w aplikacji DirecTV Stream, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, dowolnym urządzeniu z Android TV (takim jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z systemem Android, iPad lub tablet z systemem Android.

Showtime jest dostępny jako dodatek do głównego pakietu ponad 100 kanałów FuboTV. Zarówno główny pakiet kanałów, jak i dodatek Showtime można dołączyć do bezpłatnej siedmiodniowej wersji próbnej:

Bezpłatna wersja próbna FuboTV

Jeśli chcesz obejrzeć premierę 5 sezonu na początku piątku, możesz obejrzeć ją w aplikacji Showtime Anytime, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Firestick, Apple TV, Chromecast, dowolnym urządzeniu z Android TV (np. jako telewizor Sony lub Nvidia Shield), Xbox One lub Series X/S, PlayStation 4 lub 5, iPhone, telefon z systemem Android, iPad lub tablet z systemem Android. Musisz się zalogować za pomocą swoich danych logowania FuboTV.

Od niedzieli możesz także oglądać sezon 5 w aplikacji FuboTV, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One lub Series X/S, Samsung TV, LG TV, dowolne urządzenie z Android TV (takie jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem.

Zapowiedź sezonu 5 „The Chi” Odtwórz Oficjalny zwiastun sezonu 5 The Chi (2022) | 24 czerwca | SHOWTIMESezon 5 The Chi zagłębia się w wiele radości i komplikacji związanych z miłością Czarnych: związki, dzieci, karierę, społeczność i siebie. Oglądaj premierę 24 czerwca w SHOWTIME. W rolach głównych Jacob Latimore, Alex Hibbert, Yolonda Ross, Shamon Brown Jr., Michael V. Epps, Birgundi Baker, Luke James i Curtiss Cook. Muzyka: „Right Track” Syd…2022-05-04T17:25:55Z

Kiedy ostatni raz widzieliśmy mieszkańców południowej części Chicago w finale czwartego sezonu „The Chi”, Emmett (Jacob Latimore) i Tiff (Hannaha Hall) postanowili sprawić, by ich związek zadziałał, Imani (Jasmine Davis) i Trig (Luke James) naprawiono płoty z Shaad (Jason Weaver), Jada (Yolonda Ross) dostała dobre wieści o remisji raka, Kiesha (Birgundi Baker) oficjalnie zaczęła spotykać się ze swoim współpracownikiem, a Dre (Miriam A. Hyman) i Nina (Tyla Abercrumbie) ) poprawione rzeczy. Wreszcie Trig szantażował burmistrza Doudę (Curtiss Cook) filmem, na którym brutalnie bije Marcusa (Joel Steingold), zmuszając Doudę do wymknięcia się z miasta – co jest trochę dziwne, ponieważ jest burmistrzem Chicago, więc jak to działa? Prawdopodobnie do tego dojdzie piąty sezon.

Gdy serial powróci, w tym sezonie „The Chi” zagłębi się „głęboko w wiele radości i komplikacji związanych z miłością Czarnych: związkami, dziećmi, karierą, społecznością i sobą”, zgodnie z komunikatem prasowym Showtime.

Kontynuuje:

Emmett i Tiff posuwają się naprzód jako rodzice, podczas gdy Tiff zbliża się do Roba (Iman Shumpert). Kevin (Alex Hibbert) znajduje nową miłość w nieoczekiwanym miejscu, podczas gdy Jake (Michael V. Epps) i Papa (Shamon Brown Jr.) próbują rozwiązać problem z Jemmą (Judae’a Brown) i Maishą (Genesis Denise Hale).

Młoda mama Kiesha buduje swoje życie z małym Ronniem, a Nina i Dre pracują nad odbudową swojego związku, wspierając Lynae (Zara Primer). Jada ocenia swoje życie po raku i ocenia, gdzie pasuje Suede (Bernard Gilbert), podczas gdy Darnell (Rolando Boyce) rozważa przeszłość jako wskazówki dotyczące jego przyszłości z Domem (La La Anthony). Nowy projekt Roselyn (Kandi Burruss) stawia ją w sprzeczności z Tracy (Tai Davis). W międzyczasie, naciskany przez Dudę i pomocną dłoń Shaada, Trig rozważa polityczny bieg, który może pomóc jego miastu, ale jakim kosztem dla niego i jego rodziny?

„Jesteśmy tak zaszczyceni, że możemy być w naszym piątym sezonie i wdzięczni fanom, którzy pojawiają się dla nas i upewniają się, że ludzie wiedzą o „The Chi”” – powiedziała twórca serialu i producentka wykonawcza Lena Waithe w oświadczeniu. „Bardzo doceniamy fanów i mamy nadzieję, że wszystkim spodoba się nadchodzący sezon. Dużo miłości.”

Do spektaklu dołączają również nowi aktorzy/postacie:

Nia Jervier jako Tierra, „zagotowana, wypolerowana i zmotywowana siostrzenica Doudy, którą rekrutuje do rebrandingu”.

Carolyn Michelle Smith jako Deja, „nowa miłość do Shaada, która pomaga mu awansować na więcej niż jeden sposób”.

L’lerret Jazelle jako Fatima, „lokalna dziennikarka, która chce jak najlepiej dla swojej dzielnicy i nie boi się trzymać stóp polityków w ogniu, aby poznać prawdę”.

Antonyah Allen jako Simone, „nowy kolega z klasy Kevina, kreatywny introwertyk, który nieustannie stawia przed nim wyzwania i otwiera jego umysł na nowe doświadczenia”.

„The Chi” emitowany jest w niedziele o 21:00 czasu wschodniego i pacyficznego w programie Showtime.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button