Rozrywka

Jak pies Fran Drescher zmienił jej życie po przerażającym ataku

Więcej na temat: fran drescher Fran Drescher uważa, że ​​jej rak i gwałt są ze sobą powiązane Fran Drescher: „Jestem w związku ze sobą i wszystko idzie całkiem nieźle” Fran Drescher broni kumpla Rosie O’Donnell przed gafą Priyanki Chopra, jak wspomina Charles Shaughnessy, powodując szum w świątyni podczas sławy „Niania”

Fran Drescher mówi, że jej pies służbowy zmienił jej życie po tym, jak została zgwałcona na muszce prawie 40 lat temu.

Dwóch mężczyzn włamało się do domu gwiazdy „Niania” w Los Angeles w 1985 roku i zgwałciło ją oraz przyjaciółkę.

„Jestem ocaloną, której udało się żyć dalej pomimo zasłony PTSD, z którą nauczyłam się żyć” – powiedziała na początku tego miesiąca w ONZ Women for Peace Association Luncheon Luncheon To End Violence Against Women, „i rzadko jestem sam bez mojego… psa przewodnika.”

„Często zdumiewa mnie, o ile bardziej zrelaksowany chodzę ulicami, poruszam się po lotniskach lub wchodzę do pokoju hotelowego, ponieważ jestem z moim przyjacielem, towarzyszem i opiekunem”.

Dodała: „Mam pełne, bogate życie, pełne przyjemności i celu”.

Drescher, która prowadziła kampanię na rzecz zaostrzenia przepisów przeciwko przemocy, powiedziała podczas imprezy, że jest „jedną ze szczęściarzy”, która doczekała się skazania napastnika na 150 lat więzienia.

Powiedziała: „My wszyscy, jako kolektyw, musimy mieć zerową tolerancję dla wszelkich wykroczeń, od najdrobniejszych gwizdów wilków na ulicy po odmawianie edukacji, z kim się żenić lub nie żenić w ogóle, w co się ubrać, ustanawianie praw kobiet ciało, praca, równość płacy, fizyczne znęcanie się, gwałt, handel ludźmi i zniewolenie”.

„Każdy aspekt lekceważenia praw kobiet jest ostatecznym usprawiedliwieniem dla przemocy” – powiedziała.

Gwiazda „Niania” relaksuje się ze swoim „przyjacielem, towarzyszem i opiekunem”. Officialfrandrescher/Instagram

Wśród gości znaleźli się Rita Cosby, Amanda Diaz, Kat Graham, Anna Genesis Jones, Lynne McCord z Benjaminem W. Deckerem, Barbara Tober, Leila Heller, Francine LeFrak i Susan Gutfreund.

Stowarzyszenie przyznało nagrody ambasadorowi Rosemary DiCarlo, Christianowi Elliottowi, Vicki Hollub i Kevinowi Hylandowi OBE, a także specjalną nagrodę za całokształt twórczości dla Joanne King Herring, która była znana z roli Julii Roberts w „Wojnie Charliego Wilsona” oraz pośmiertne wyróżnienie dla Założycielka UNWFPA, Dame Muna Rihani Al-Nasser.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button