Rozrywka

Jak rozmawiać ze znajomymi podczas gry w „Fall Guys”

Prawie dwa lata po premierze, Fall Guys, opracowane przez Mediatonic, jest teraz tytułem free-to-play, udostępniającym głupkowate i kolorowe postacie jeszcze szerszej publiczności niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki temu jest teraz również dostępny na większej liczbie konsol niż wcześniej — a nawet ma pełną obsługę crossplay, co oznacza, że ​​możesz grać ze znajomymi na różnych urządzeniach. Ale czy gra ma funkcję czatu głosowego? Oto, co musisz wiedzieć, aby grać i rozmawiać ze znajomymi w Fall Guys.

Ciąg dalszy artykułu pod reklamą Czy „Fall Guys” ma opcję czatu głosowego? Jak włączyć czat głosowy.

Na szczęście, w ramach ponownego uruchomienia gry jako tytułu darmowego, twórcy włączyli do gry także funkcję czatu głosowego, umożliwiającą czatowanie z członkami drużyny podczas gry. Ponieważ gra obsługuje teraz także crossplay, oznacza to, że możesz rozmawiać z kimkolwiek, z kim grasz, niezależnie od platformy, bez korzystania z funkcji imprezy na konsoli.

Źródło: MediatonicArtykuł kontynuuje poniżej reklamy

Aby rozmawiać ze znajomymi podczas gry, musisz najpierw zaprosić znajomych do swojej sesji gry. Mamy na to osobny przewodnik (choć ważne jest, aby pamiętać, że nie możesz grać na podzielonym ekranie lokalnie ze znajomymi).

Po utworzeniu drużyny przejdź do strony ustawień gry i wybierz „Dźwięk”. Pod nagłówkiem „Party Voice Chat” przełącznik „Party Voice Chat” zostanie automatycznie wyłączony. Włącz to i naciśnij przycisk wyboru na kontrolerze, aby potwierdzić, że chcesz go włączyć.

Masz również opcję „Naciśnij i mów”, dzięki czemu inne osoby w grupie słyszą Cię tylko wtedy, gdy naciśniesz i przytrzymasz określony przycisk na kontrolerze. Pozwoli ci to zachować prywatność podczas rozmowy ze znajomymi. Jeśli tego nie chcesz, po prostu wybierz „Otwórz mikrofon”.

Na tej stronie możesz również dostosować ustawienia głosu dla czatu głosowego swojej grupy, zwiększając lub zmniejszając głośność według własnego uznania.

Po wykonaniu tych kroków możesz zacząć grać i rozmawiać ze znajomymi na różnych platformach.

Fall Guys jest już dostępny na PC, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, PS4 i PS5.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button