Rozrywka

Jak Scarlett Johansson naprawdę myśli o współpracy z Chrisem Evansem

Dla Scarlett Johansson Chris Evans jest jej mężem do pracy. W wywiadzie dla Parade w 2014 roku, kiedy zagrali w „Captain America: The Winter Soldier”, Johansson zachwycał się tym, jak cudowna była możliwość współpracy z Evansem.

„Pomimo tego, że zmieniły się okoliczności naszego życia, przeprowadziliśmy się, a nasze kariery ewoluowały, on jest prawie taki sam. zawsze był – powiedziała. Aktorka „Czarnej Wdowy” pochwaliła także „pokorę” i „świetne poczucie humoru” Evans, co, jak żartuje, jest zaletą, ponieważ Marvel „może to wykorzystać w filmie”.

Większość fanów również nie wie, że Johansson pomógł przekonać Evansa do przyjęcia roli Kapitana Ameryki. W tym czasie była już częścią MCU, więc odegrała rolę w przekonaniu swojej przyjaciółki, aby również się zanurzyła. „Rozmawiałem z nim trochę o tym, ponieważ już zapisałem się na Iron Man. Oczywiście presja nie była na moich barkach, tak jak na Chrisie ”- powiedziała Variety. Ale Johansson wiedział również, że nie była to łatwa decyzja, ponieważ Marvel jest tak dużą marką. ciężar produkcji na jego barkach. Czasami może wydawać się pozłacaną klatką”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button