Rozrywka

Jak umarł Fred Ward? Aktor weteran, który zagrał w „Wstrząsach” i „Właściwe rzeczy” miał 79

Fred Ward, 79-letni aktor z Hollywood, zmarł w niedzielę 8 maja, jak podaje jego publicysta, który odmówił ujawnienia przyczyny śmierci mediom. „Z przykrością ogłaszam odejście uznanego aktora Freda Warda, który zmarł w niedzielę 8 maja 2022 r. w wieku 79 lat” – napisał Hofmann w oświadczeniu.

Hoftmann ujawnił również, że ostatecznym pragnieniem gwiazdy było, aby jego zwolennicy przekazali darowizny na medyczne centrum badawcze w Bostonie, które leczy encefalopatię. Późna gwiazda podobno spędził ostatnie lata swojego życia na malowaniu. Według The Hollywood Reporter odmowa Hoffmana ujawnienia przyczyny śmierci jest powiązana z rodziną Warda, która nie chce ujawnienia przyczyny ani miejsca zgonu. Zdobywca Złotego Globu, który jest Cherokee, ma historię boksu, co doprowadziło go do grania na ekranie szorstkich postaci twardziela.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zginęła Naomi Judd? 76-letni wokalista „The Judd” zdobył 5 nagród Grammy i 9 nagród CMA

Jak umarł Papa Jim? Danny Duncan składa hołd po śmierci ukochanego dziadka Internetu w wieku 92

„Życzeniem Freda Warda było, aby jakikolwiek hołd upamiętniający składany był w formie darowizn na rzecz Centrum Przewlekłej Encefalopatii Pourazowej Uniwersytetu Bostońskiego” – powiedział Hofmann dla New York Post. w wielu znanych filmach, w tym „Wstrząsy”, „Henry i June”, „Sweet Home Alabama” i „Dość”. Najlepiej zapamiętano go za rolę „Gusa Grissoma” u boku Sama Sheparda i Dennisa Quaida w Stanach Zjednoczonych z 1983 roku. Film programu kosmicznego „Właściwe rzeczy”.

Choć aktor zachowywał dyskrecję w życiu osobistym, w ciągu swojego życia trzykrotnie był żonaty. Carla Evonne Stewart była jego pierwszą żoną. Pobrali się w 1965 roku i wkrótce rozwiedli. Później poślubił Silvię Ward, z którą miał syna muzyka o imieniu Django. Nieznany jest rok ich rozwodu. Ożenił się z Marie-France Boisselle w 1995 roku. Według TMZ złożyła wniosek o rozwód w sierpniu 2013 roku, ale połączyli się ponownie w tym samym roku.

Aktor zagrał w ponad 70 filmach i kilkunastu odcinkach telewizyjnych podczas swoich hollywoodzkich lat. Wiele osób oddało aktorowi szacunek w mediach społecznościowych, wspominając jego niezapomniane role. Współpracownik „Wstrząsów” Kevin Bacon napisał hołd na Twitterze. Napisał: „Tak smutno słyszeć o Frzedzie Wardzie. Jeśli chodzi o walkę z podziemnymi robakami, nie mogłem prosić o lepszego partnera. Zawsze będę pamiętał, jak rozmawiałem o jego miłości do Django Reinhardta i gitary jazzowej podczas naszych długich, gorących dni w wysoka pustynia. Spoczywaj w pokoju Fred.Aktor Alex Winter, znany z roli w „Doskonałej przygodzie Billa i Teda”, napisał „RIP Fred Ward. Zawsze podnosił jakość filmów, w których grał”.

„Fred Ward najwyraźniej nie był w stanie być nieautentyczny. Jego bohaterowie mieli wrażenie, że żyli pełnią życia, a my widzimy tylko jego część, a to magiczna sztuczka zrobiona na twoich oczach i na szczęście uchwycona w świetle na zawsze RIP” – aktor Wysłany przez Diedricha Badera.Ukochany przyjaciel weterana aktora, Matthew Modine, napisał na Twitterze: „Zrozpaczony, gdy dowiedziałem się o odejściu mojego przyjaciela Freda Warda. Miałem absolutną przyjemność pracować z tym wspaniałym człowiekiem w Shortcuts Roberta Altmana i Equinox Alana Rudolpha. Twarda fasada zakrywająca emocje tak głębokie jako Ocean Spokojny. Godspeed amigo.Według biografii Ward pracował jako kucharz, bokser i drwal na Alasce, zanim rozpoczął karierę filmową na początku lat 70. XX wieku. Służył również trzy lata w Siłach Powietrznych USA. Według jego biografii, za rolę Warda w „Short Cuts” w 1993 roku otrzymał Złoty Glob i nagrodę zespołową na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Przeżyła jego 27-letnia żona Marie-France Ward i syn Django Ward.

Jeśli masz dla nas materiał rozrywkowy lub historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7515

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button