Rozrywka

Jak umarł Lil Keed? Dziewczyna rapera z Atlanty dzieli się wiadomościami o ciąży w swoim hołdzie

Lil Keed, raper związany z wytwórnią Young Stoner Life Young Thug, zmarł w Los Angeles w piątek, 13 maja, w wieku 24 lat. Śmierć muzyka została zweryfikowana przez rzecznika New York Timesa w sobotę, zaledwie kilka godzin przed Keedem. (pełna nazwa: Raqhid Jevon Render) miał wystąpić na festiwalu muzycznym w Charlotte w Północnej Karolinie.

Śmierć Keeda nastąpiła zaledwie kilka dni po tym, jak jego mentor, Young Thug, i kolega raper Gunna zostali aresztowani w Atlancie pod zarzutami związanymi z gangiem. Obaj zostali wymienieni w masowym oskarżeniu gangów wśród innych raperów z wytwórni. Według New York Times w akcie oskarżenia stwierdzono, że YSL jest „kryminalnym gangiem ulicznym odpowiedzialnym za morderstwa, rabunki, handel narkotykami i inne”.

CZYTAJ WIĘCEJ

LaKevia Jackson: Matka dziecka młodego bandyty zastrzelona po walce „o kulę do kręgli”

Dlaczego Gunna upuścił Drake’a z „Drip Season 4”? Fani mówią, że zostali „okradzeni” ze współpracy

Chociaż przyczyna jego śmierci nie została jeszcze ustalona, ​​fani i przyjaciele rapera z Atlanty składają kondolencje w mediach społecznościowych. Lil Gotit, kolega raper, napisał na Instagramie: „Nie mogę uwierzyć, że widziałem, jak dzisiaj umierasz, bracie”. „Wypłakałem się, wiem, czego chcesz, a to jest trudne dla Mama Daddy Our Brothers Naychur i Whiteboy ”. Three 6 Mafia DJ Paul napisał na Twitterze: „WTF jest Goin On??? Ja i mały brat właśnie nagraliśmy!! Zrobiliśmy jedną dla jego nowego albumu, ale zanim opuścił studio, rzucił krótką zwrotkę i powiedział: „To dla ciebie Paul… te dla ciebie”. Potem wyszedł”.Quana Bandz, ciężarna dziewczyna Keeda, napisała smutny post na Instagramie. „Kocham cię tak bardzo kochanie, co mam zrobić bez ciebie, nie mogę dobrze oddychać, spać, nic, nawet nie chcę z nikim rozmawiać Keed, nie mogę tego znieść” – wyjaśniła. „Co mam powiedzieć Naychurowi? Co mam powiedzieć naszemu nowemu dziecku? Keed, powiedziałem ci niedawno, że jeśli zostawiłeś mnie z tymi dwójką dzieci, straciłem rozum, mój Umysł jest zagubiony, kochanie.

Kontynuowała: „Bardzo przepraszam, że nie poleciałam do LA, wiem, że mogłam cię uratować kochanie, naprawdę pokazałaś mi wszystko, czego potrzebowałaś, to MOJA MIŁOŚĆ, którą mi dałeś, że ja ci ją dałem. PRZEPRASZAM, proszę, powiedz mi, że to sen, wróć do domu. CHRONIŁEŚ NAS. Czemu tatusiu.

Fan opublikował wideo rapera i napisał: „RIP LIL KEED”

W wywiadzie udzielonym firmie Complex w sierpniu 2020 r. Keed omówił wartość rodziny. Zapytany o to, co chciałby, żeby ludzie o nim wiedzieli, raper „Nameless” powiedział w gazecie, że tworzy piosenki dla swojej 3-letniej córki Naychur. „Córka jest na mojej stronie każdego dnia, przez cały dzień. Cały czas spędzam z córką” – powiedział wtedy. „Potem oczywiście moja mama i moja rodzina. Trzymam się z rodziną. Nie chodzę ze wszystkimi.

Jeśli masz dla nas materiał rozrywkowy lub historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7515

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button