Rozrywka

Jak wzrost Timothy’ego Simonsa pomógł stworzyć napięcie między Pat i Candy Montgomery w „Candy” Hulu (EKSKLUZYWNE)

Nadchodzący miniserial kryminalny Hulu Candy koncentruje się na Candy Montgomery, gospodyni domowej z Teksasu, która niesławnie zamordowała swoją przyjaciółkę Betty Gore po romansie z mężem Betty, Allanem.

Ale podczas gdy spora część uwagi skupia się na romansie i morderstwie, w serialu można również pomyśleć o własnym mężu Candy, Pat Montgomery, który z idyllicznego życia rodzinnego przechodzi w kompletny koszmar.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W rolę Pat wcielił się Timothy Simons, którego telewidzowie rozpoznają jako Jonah Ryan z serialu HBO Veep. Jednak to nie jedyna rzecz, którą zauważą. Jest także znacznie wyższy od Jessiki Biel, która gra Candy, ilekroć pojawiają się razem na ekranie. Jak wysoki jest Simons i jak jego wzrost miał wpływ na jego rolę w Candy?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co zarówno aktor, jak i reżyser Candy, Michael Uppendahl, powiedział Distractify wyłącznie o ożywieniu Pat Montgomery.

Źródło: Getty Images

Timothy Simons

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklama Wzrost Timothy Simons wyróżnia się w „Candy” Hulu.

Pat Montgomery wydawał się być wspaniałym mężem, ale Candy poczuła się przez niego zaniedbana i rozpoczęła romans z Allanem Gore’em, który miał doprowadzić do morderstwa Betty. Przez większość Candy panuje napięcie w małżeństwie Montgomery’ego, co zyskuje na wizualnym ulepszeniu dzięki różnicy wzrostu między Simonsem a współgwiazdą Jessicą Biel.

Timothy Simons ma 6’4″, a Jessica Biel ma 5’7″. To sprawia, że ​​Simons jest dziewięć cali wyższy od swojej partnerki i zażartował w Distractify, że chciałby być kilka cali niższy, ponieważ bycie tak wysokim czasem jest problematyczne.

„Mógłbym kupić spodnie. Zmieściłbym się w samolotach” – śmiał się. „Wszyscy nadal myśleliby, że będę wysoki, ale nie czułbym się niekomfortowo i cały czas uderzałbym się w głowę”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jednak jeśli chodzi o kręcenie filmu lub programu telewizyjnego, takiego jak Candy, aktor powiedział, że nie jest to coś, co od razu przychodzi na myśl, ponieważ nie został obsadzony w rolach, w których jest to koniecznie ważne.

„Tak naprawdę nie jestem tam jako romantyczny bohater, w którym muszę być oko w oko ze współgwiazdą w idealnym romantycznym ujęciu” – powiedział. „Pozwoliłem DPs [directors of photography] zajmij się tym i po prostu przepraszam projektantów kostiumów, zanim wejdę do pokoju!”

Źródło: Getty Images

Timothy Simons z gwiazdą „Veep” Julią Louis-Dreyfus

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklama Timothy Simons uwielbiał projekt kostiumów „Candy” — w tym jeden szczegół.

We wspomnianym wcześniej kostiumie Simons nazwał sesję „naprawdę dziwną”, zarówno ze względu na jego wzrost, jak i ubrania z lat 80., które musiał nosić jako Pat Montgomery.

„Zawsze uważam się za kogoś, kto nie ma sensu w nowoczesnych ubraniach. Za 10 lat będę miał sens w ubraniach z tego okresu, ale teraz, w tym okresie, nie mam sensu w tych ubraniach” zaśmiał się. „Myślę, że projekt kostiumów i scenografia były niesamowite”.

Chociaż ludzie myślą, że lata 80. były pełne neonowych strojów, wyjaśnił, że tak nie jest w przypadku jego postaci w Candy.

„Wszystko było brązowe i beżowe, i te okropne szarobrązowe” – roześmiał się Timothy. „Projektowanie kostiumów i scenografia wykonały naprawdę niesamowitą robotę, wydobywając to. Banalność tamtych czasów… i złe garnitury, i okropne tkaniny i spodnie z bardzo wysokim stanem. Uwielbiałem to”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Istnieje również subtelna różnica w garderobie między Pat i Allan Gore, która ujawnia więcej o statusie Pata.

„Jeśli spojrzysz na różnicę w garniturze… Allan nie pasowałby tak dobrze, tkanina nie byłaby tak ładna” – dodał. „Garnitury Pat były wzorowane na linii Johnny’ego Carson Sears, która była wówczas topowa. Podjęto wysiłki, aby upewnić się, że ta odrobina dodatkowych pieniędzy, którą Montgomery naprawdę włożyli w garnitury Pata”.

(Pod koniec lat 70. Pat Montgomery zarabiał około 70 000 USD rocznie za swoją pracę jako inżynier elektryk, co odpowiada około 300 000 USD w 2022 r.)

Źródło: Hulu

Timothy Simons (w środku) jako Pat Montgomery w „Candy” Hulu

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jednak zamożność nie była w stanie powstrzymać rozpadu związku Pata i Candy. Chociaż ich małżeństwo przetrwało proces o morderstwo Candy, a następnie przeprowadzili się z Teksasu do Georgii, napięcie w końcu do nich dotarło i rozwiedli się. Trzeba współczuć Patowi, który myślał, że ma wszystko i stracił to wszystko.

Reżyser „Candy”, Michael Uppendahl, zaadaptował się do wzrostu Timothy’ego Simonsa i Pabla Schreibera.

Timothy Simons nie jest jedynym wysokim aktorem w Candy. Pablo Schreiber, który gra Allana Gore’a, jest również bardzo wysoki, mierząc 6’5 cali. To stworzyło znaczące wyzwanie wizualne, które Michael Uppendahl, reżyser serialu Hulu, powiedział Distractify, że się objął.

„Oboje nasze pary mają ogromną różnicę wzrostu, która ma prawie stopę” – powiedział. „Mężowie obu par są znacznie wyżsi… Szczerze mówiąc, to była część zalet [filming] to w 1:66:1, co jest dość nietypowym współczynnikiem proporcji”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Częściowo chodziło o dopasowanie ich obu do ramy, ponieważ mężczyźni są wyżsi od kobiet… Musieliśmy do tego zrobić nowe ramy” – wyjaśnił. „To było jedno z tych wyzwań, o których wiedziałem, że będą miały niewypowiedziane reperkusje w kręceniu, i tak było, ale stworzyło naprawdę interesujące kadrowanie, które było inne niż zwykle”.

Więc chociaż wzrost Simonsa (i Schreibera) jest zauważalny, pozwoliło to również Candy wyglądać i czuć się inaczej niż inne seriale telewizyjne.

Premiera Candy odbędzie się w poniedziałek 9 maja w Hulu i będzie wypuszczać nowe odcinki każdego dnia, aż do finału w piątek 13 maja.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button