Rozrywka

Jak zginął Andy Chaves? Internet opłakuje tragiczną śmierć 32-letniego piosenkarza Katastro

Piosenkarz rockowy Andy Chaves zginął w strasznym wypadku samochodowym w czwartek, 12 maja, według jego kolegów z zespołu. 32-letni wokalista „Katastro” był jedną z trzech osób zabitych po tym, jak samochód zderzył się z maszynami budowlanymi na autostradzie North Pacific Highway w Kalifornii.

Andy Chaves był głównym wokalistą rockowego zespołu Katastro. Około godziny 12.45 policja Newport Beach została wezwana na miejsce, gdzie zweryfikowała trzy ofiary śmiertelne. Chaves, Crystal McCallum (34 lata) i Wayne Walter Swanson Jr (40 lat) zostali natychmiast uznani za zmarłych. Trzech robotników drogowych, którzy stali w pobliżu w momencie katastrofy, również zostało zabranych do szpitala z ranami i siniakami. W oświadczeniu policji w Newport Beach czytamy: „Samochód wiozący trzy osoby, który jechał na wschód PCH, uderzył w krawężnik na pasie środkowym, a następnie uderzył w sprzęt budowlany do robót drogowych”. Zrozpaczeni koledzy z zespołu Chavesa potwierdzili jego śmierć w notatce na Instagramie. napisał: „Jesteśmy całkowicie zdruzgotani, że musimy ogłosić stratę naszego brata i piosenkarza Andy’ego Chavesa. Proszę szanuj prywatność rodziny Andy’ego i członków zespołu, ponieważ wszyscy zaczynamy to przetwarzać. Dziękuję za miłość i wsparcie.”

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zginął Trevor Strnad? Wokalistka i założycielka Black Dahlia Murder nie żyje w wieku 41 lat

Jak umarł Papa Jim? Danny Duncan składa hołd po śmierci ukochanego dziadka Internetu w wieku 92

Odpowiadając na notatkę, wokalista i gitarzysta Dirty Heads Dustin Bushnell napisał: „Kocham was. Jeśli czegoś potrzebujesz, jestem tu dla ciebie”. Wzniosły z Rzymem również odpowiedział, mówiąc: „Nasze modlitwy wychodzą do was”.

Zespół opublikował również drugie zdjęcie upamiętniające ich ukochanego wokalistę, pisząc w podpisie: „Właśnie pojechaliśmy z rodziną Andy’ego odwiedzić hołd, który fan rozpoczął na parkingu przed teatrem Marquee w Tempe. Przyjdź, dodaj do tego i pokaż swoją miłość jakimikolwiek zdjęciami, setlistami lub innymi pamiątkami. Dziękuję wszystkim za ogromną miłość i wsparcie dla rodziny Andy’ego i nas wszystkich w zespole. Kochamy was wszystkich.- Stravs, Tanner i Ryan.”

Kilku fanów złożyło hołd piosenkarce w mediach społecznościowych, jak napisał jeden z nich: „To jest absolutnie tragiczne! Jeden z najlepszych. Złamane serce byłoby absolutnym niedopowiedzeniem”.„Nie mogę uwierzyć, że Andy Chaves jest cholernie martwy. Dosłownie po prostu oglądałem go na żywo i nie mogę zaakceptować, że to prawda” – napisał ze złamanym sercem fan.Kolejny tweet: „Główny talent, którego życie zostało tragicznie skrócone. Jeśli nie znasz Andy’ego Chavesa i Katastro, dziś wypróbuj niektóre z ich utworów. RIL”„Sucker”, najnowszy album zespołu, ukazał się w 2021 roku, a w przyszłym miesiącu zaplanowano dwa występy w Marquee Theatre. Tego lata mieli także zaplanowaną trasę koncertową z Iration i Atmosphere.

Jeśli masz dla nas materiał rozrywkowy lub historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7515

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button