Rozrywka

Jak zginął Jaylon Ferguson? Liniowy obrońca Baltimore Ravens umiera w wieku 26 lat

Liniowy obrońca Baltimore Ravens, Jaylon Ferguson, zmarł w wieku 26 lat. Baltimore Ravens ogłosiło wiadomość o jego śmierci w środę, 22 czerwca rano. Kruki nie ujawniły żadnych innych szczegółów dotyczących śmierci Fergusona. Tim Prudente z Baltimore Banner poinformował, że Ferguson został znaleziony w domu w North Baltimore po wezwaniu policji o 23:30 we wtorek, 21 czerwca. 26-latek nie reagował i był leczony przez lekarzy, gdy policjanci weszli do domu w Baltimore.

„21 czerwca 2022 r., około godziny 23:25, funkcjonariusze patrolu Okręgu Północnego zareagowali na dom w bloku 400 Ilchester Avenue, zgłaszając wątpliwą śmierć” – czytamy w oświadczeniu. „Na miejscu funkcjonariusze zlokalizowali 26-letniego Jaylona Fergusona, który nie odpowiada, leczony jest przez medyków.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Jak zginął Caleb Swanigan? Była gwiazda NBA i Purdue nie żyje w wieku 25

Jak zginął Don Perkins? Były Dallas Cowboys, 84 lat, był „prawdziwym człowiekiem rodzinnym”

Rzeczniczka policji nazwała śmierć „kwestionowaną”, ponieważ nie było śladów nieczystej gry ani urazów na jego ciele. Przyczyna zgonu nie jest jeszcze znana i nadal jest badana, a sprawa została skierowana do Biura Głównego Lekarza Orzekającego w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. „Mogę powiedzieć, że niczego nie wykluczamy” – powiedziała rzecznik policji w Baltimore, Lindsey Eldridge. „Nie określamy przyczyny śmierci, ale rozważamy możliwość, że może to być przedawkowanie”.

Przyjaciel, który stwierdził, że Ferguson nie odpowiada, powiedział policji, że poprzedniej nocy Ferguson powiedział mu, że był „podekscytowany”, odnosząc się do leku na receptę Xanax, według źródła organów ścigania, które poprosiło o zachowanie anonimowości, ponieważ wyniki autopsji nie zostały wydany, jak donosi The Baltimore Banner. Xanax to marka leku alprazolam, który jest stosowany w leczeniu zaburzeń paniki i lęku.

Podobno Ferguson przechodził przez trudny okres po niedawnej śmierci swojej babci i pożarze w jego domu w Owings Mills i cierpiał na depresję, powiedział przyjaciel, według źródła.

Kruki udostępniły post o śmierci Fergusona i napisały: „Jesteśmy głęboko zasmuceni tragiczną śmiercią Jaylona Fergusona”. „Był miłym, pełnym szacunku młodym mężczyzną o szerokim uśmiechu i zaraźliwej osobowości. Składamy nasze szczere kondolencje rodzinie i przyjaciołom Jaylona, ​​gdy opłakujemy życie stracone zbyt wcześnie”.

National Football League napisała: „Jesteśmy załamani słysząc o tragicznej stracie Jaylona Fergusona. Rodzina NFL przesyła najgłębsze kondolencje jego bliskim”.

Wielu kolegów z drużyny i fanów Fergusona złożyło hołd i kondolencje Fergusona na Twitterze. Linebacker Josh Bynes napisał na Twitterze: „Zawsze miałem PRAWDZIWE konwoje! Żartowaliśmy razem, śmialiśmy się razem, razem modliliśmy się, walczyliśmy razem na boisku! Po prostu prawdziwy duch. Kocham tego człowieka!Komentator Alex Marvez napisał na Twitterze: „Nigdy nie zapomnę, jak dumny był Jaylon Ferguson, gdy mówił o tym, jak był pierwszym członkiem swojej rodziny, który ukończył studia podczas wywiadu 2019, który przeprowadziliśmy dla @SiriusXMNFL. 26 lat. #RIPJaylon”LA Tech Football napisało na Twitterze: „Rodzina LA Tech opłakuje tragiczne wieści o nagłej śmierci byłego wielkiego Bulldoga, Jaylona Fergusona. Będziemy pamiętać jego talenty na boisku i jego zaraźliwą osobowość. modlitwy są z jego rodziną i przyjaciółmi. RIP, 45”.„Był wspaniałym młodym mężczyzną, pełnym miłości i życia”, powiedziała agentka Fergusona, Safarrah Lawson, w oświadczeniu. „Będzie pamiętany nie tylko jako piłkarz, ale jako wspaniały ojciec, syn, brat i przyjaciel. Rodzina prosi o dalsze modlitwy”.

Ferguson był gwiazdą college’u w Louisiana Tech i posiada rekord FBS w zakresie zwolnień kariery z 45, a jego osiągnięcia przyniosły mu przydomek „Sack Daddy”. Był popularną postacią wśród kolegów z drużyny. Był pierwszą osobą w swojej rodzinie, która ukończyła studia i był dumnym ojcem trójki swoich dzieci.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button