Rozrywka

Jak zginęła Marnie Schulenburg? Chora 37-letnia gwiazda „As the World Turns” myślała o ponownej pracy

Aktorka telenoweli Marnie Schulenburg zmarła we wtorek 17 maja w wieku 37 lat. Podobno zmarła w szpitalu w Bloomfield w stanie New Jersey. Schulenburg jest dobrze znana z ról Alison Stewart w „As the World Turns” stacji CBS i Jo Sullivan w ponownym uruchomieniu „One Life to Live”, a ostatnio z roli Maggie Caysen w dramacie Showtime „City on a Hill” .

Schulenburg podobno zmarł z powodu przerzutowego raka piersi w stopniu 4. Firma SheKnows Soaps poinformowała, że ​​aktorka została wypisana ze szpitala w Dzień Matki, aby mogła spędzić czas z rodziną. Schulenburg pozostawiła po sobie dwuletnią córkę Codę, którą dzieli z mężem Zackiem Robidasem, aktorem znanym z ról w „Przepraszam za stratę” i „Sukcesja”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zginął Andrew Woolfolk? 71-letni saksofonista „Earth, Wind & Fire” ukształtował brzmienie Disco

Jak zginęła Naomi Judd? 76-letni wokalista „The Judd” zdobył 5 nagród Grammy i 9 nagród CMA

„Proszę nie mów, że Marnie przegrała walkę z rakiem. To po prostu nieprawda. Codziennie od diagnozy obserwowałem, jak wyrzuca raka z raka” – powiedział Zack Robidas w oświadczeniu, zgodnie z Variety. „Ona jest niesamowita. Postanowiliśmy zaatakować jej diagnozę ślepym optymizmem. Rozmawialiśmy tylko o przyszłości i posuwaliśmy się dalej. Nie wiem, czy to było słuszne, ale to wszystko, co wiedzieliśmy, jak to zrobić”.

Życie i kariera Marnie Schulenburg

Urodzony w Cape Cod, Schulenburg studiował teatr na Uniwersytecie DeSales. Wkrótce po studiach zaczęła występować na Pennsylvania Shakespeare Festival oraz dla Dramatists Guild of America w Nowym Jorku. Schulenburg występował także gościnnie lub powracał w programach takich jak „Blue Bloods”, „Fringe”, „Royal Pains”, „Army Wives”, „Rozwód” i „The Good Fight”.

Diagnoza raka Marnie Schulenburg

W poście na Instagramie, kilka tygodni temu, Schulenburg napisał: „Kiedy przypominam sobie, że moja błędna diagnoza jest poprawna, nadal się napinam, ale emocje nie są już przytłaczane przez wspomnienie tego. W tym roku zamiast tego skupiłem się na pogodzeniu z moim nowym normalny, mój konkretny typ raka i to, jak moja podróż będzie różniła się od innych. Nie podążałem ścieżką chemioterapii, operacji, napromieniania do NED (brak oznak choroby), jak się spodziewałem. Jednak jestem prawie 1,5 roku w leczenie z użyciem 6 skanów i każde z nich wygląda lepiej niż poprzednie. Mój guz jest mały, moja choroba nadal się zmniejsza, jeśli nie jest stabilna. Biegam, ćwiczę jogę, obserwuję, jak moje dziecko rośnie, kocham męża, cieszę się naszym niesamowita społeczność, a nawet otwieram się z powrotem na możliwość ponownej kariery.”

Dodała: „Prawie nie chciałam robić łysych zdjęć autorstwa @princesskylenyc, przypomniało mi, że moja prawda jest najbardziej przekonująca i że chociaż czuję, że tak wiele zostało ode mnie odebrane, szczególnie jako kobieta wciąż jest tam tyle życia i historii do opowiedzenia…”

Wcześniej Schulenburg otworzyła na Instagramie informację o diagnozie raka piersi w czwartym stadium, którą otrzymała na dzień przed swoimi 36. urodzinami. Schulenburg mówiła o tym w maju 2020 roku, że zdiagnozowano u niej raka piersi z przerzutami, raka, który lekarze błędnie zdiagnozowali jako zapalenie sutka. Aktorka zadała sobie pytanie: „Jak obchodzi się urodziny po rozpoznaniu raka piersi w czwartym etapie w środku globalnego [health crisis] podczas wychowywania 5-miesięcznego dziecka?” To, co zaczęło się jako ból lewej piersi podczas karmienia piersią jej córki, Cody Jones, która urodziła się w grudniu 2019 r., doprowadziło do rozpoznania mastitis (zakażenia tkanki piersi), trzech rund różnych antybiotyków, „dwóch USG, dwóch mammografii i trzy biopsje, zanim ostatecznie potwierdzono, że mam raka piersi”. Rak piersi czwartego stopnia jest „najbardziej podstępnym rodzajem, zapalnym rakiem piersi, który nie wygląda jak typowy rak piersi, jest bardziej agresywny, dotyka młodsze kobiety i maskuje się jako infekcja karmienia piersią” – napisała gwiazda na Instagramie.

Twitter opłakiwał śmierć Marnie Schulenburg, gdy tylko pojawiła się wiadomość o jej śmierci. „Było to i jest bardzo smutne słyszeć. RIP Marnie Schulenburg. Modlitwy do wszystkich, którzy ją kochali. Niech Bóg was zapłać” – napisał jeden z użytkowników. „RIP Marnie Schulenburg!!! 37 jest zdecydowanie za młody!!!” napisał inny.

„Łamające serce. Odeszło za wcześnie. Moje modlitwy i serce wychodzą do jej męża Zacka i córki Cody oraz całej ich rodziny, przyjaciół i bliskich oraz ich zdrowia i szczęścia. RIP Marnie Schulenburg. jeden użytkownik napisał, a inny powiedział: „18 maja 2022, Marnie Schulenburg (ostatnia Alison w ATWT) zmarła. Mąż i młoda córka ją przeżyli. Myślę, że miała tylko 37 lat. Agresywny rak piersi, który atakuje młode matki. Tak smutno. RIP. „Jestem bardzo zdenerwowany słysząc odejście #MarnieSchulenburg. Oglądałem ją w Y&R i ATWT, kiedy miała sceny z @TomPelphrey. Zawsze będę miło wspominał, kiedy poprosiłem ją o zdjęcie i wiedziała, kim jest moja siostra, ponieważ zawsze chodziła do swojej pracy. Jest aniołem. RIP – skomentował jeden z użytkowników.Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button