Rozrywka

Jaka jest wartość netto Animal Planet Star Terri Irwin?

Miłośnicy popkultury, którzy osiągnęli pełnoletność pod koniec lat 90. i na początku 2000 r., miło wspominają Łowca krokodyliniekonwencjonalny pokaz ochrony przyrody z udziałem kolorowego opiekuna zoo i eksperta od przyrody Steve’a Irwina i jego żony Terri Irwin.

Spektakl trwał przez lata, przybliżając widzom znaczenie ochrony przyrody i ujmując parę dla fanów na całym świecie. Podczas gdy Steve zmarł tragicznie w 2006 roku, Terri kontynuowała spuściznę swojego zmarłego męża, opiekując się ich dwójką dzieci i realizując swoją pasję do zwierząt.

Terri Irwin urodziła się w Oregonie, ale Steve’a Irwina poznała w Australii

Urodzona w Eugene w stanie Oregon w 1964 roku Terri Irwin już w młodym wieku pokochała naturę i środowisko. Oboje rodzice Terri pracowali jako ekolodzy. Pod koniec lat 80. otworzyła własne centrum rehabilitacji dzikich zwierząt. Terri rozpoczęła karierę jako technik weterynarii, jednocześnie wspierając pracę rodziców i zarządzając ośrodkiem rehabilitacji dzikich zwierząt.

W 1991 roku Terri wyjechała na wycieczkę po Australii, gdzie spotkała się z opiekunem zoo Stevem Irwinem. Oboje rozpoczęli burzliwy romans i pobrali się zaledwie osiem miesięcy po spotkaniu.

Jak donosi IMDb, Irwinowie założyli imperium telewizyjne w kolejnych latach, występując w Łowca krokodyli, kilka pokazów spinoff i film. Przyjęli również dwoje dzieci, Bindi i Roberta, urodzonych w 1998 i 2003 roku. Steve zmarł tragicznie w 2006 roku w wypadku z płaszczką.

Jaka jest teraz wartość netto Terri Irwin?

W chwili jego śmierci wartość netto Steve’a wynosiła około 10 milionów dolarów, według Celebrity Net Worth, głównie z jego pracy telewizyjnej. Podczas gdy w kolejnych latach krążyły plotki, że australijskie zoo w Queensland, projekt pasyjny Irwinów, boryka się z problemami finansowymi, te pogłoski okazały się fałszywe. Zoo do dziś działa z pomocą Terri, Bindi i Roberta.

Animal Planet gwiazdy Terri Irwin i Bob Irwin w 2019 roku | Don Arnold/WireImage

Obecnie Terri wciąż odnosi spore sukcesy, z majątkiem netto w wysokości 10 milionów dolarów, donosi Celebrity Net Worth. Wróciła także na mały ekran, z główną rolą w serialu reality show Animal Planet Crikey! To Irwinowiektóry jest emitowany od 2018 roku. Zarówno Bindi, jak i Robert są aktywnie zaangażowani w program, a także w codzienne działania w australijskim zoo.

Terri Irwin i jej dzieci ciężko pracują, aby chronić dziką przyrodę

Bindi Irwin stała się gwiazdą samą w sobie. Wystąpiła w innych programach telewizyjnych, takich jak Taniec z gwiazdami, zawsze propagując przesłanie ojca dotyczące ochrony przyrody. Z wartością netto 3 milionów dolarów, jak donosi Celebrity Net Worth, wschodząca gwiazda ma spore grono fanów. Bindi jest także nową matką. W marcu 2021 r. powitała córkę z mężem Chandlerem Powellem.

Chociaż rodzina Irwinów otwarcie mówi o tym, jak bardzo tęsknią za Stevem, pracują, aby kontynuować jego misję. Kiedy Bindi ogłosiła swoją ciążę w sierpniu 2020 r., Terri zabrała się do mediów społecznościowych, aby wyrazić, jak chciałaby, aby jej zmarły mąż był tam, aby się z nimi radować.

„Chociaż chciałbym, żeby Steve był tutaj, aby podzielić się tą piękną chwilą, wiem, że byłby taki dumny” – napisał Irwin. Z pewnością fani na całym świecie z wielką sympatią wspominają łowcę krokodyli iz zainteresowaniem śledzą historię jego rodziny.

POWIĄZANE: Jak syn Steve’a Irwina, Robert Irwin różni się od swojego taty

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button