Rozrywka

Jaka jest wartość netto Anne Heche? Gwiazda „Donnie Brasco” zagrał ponad 80 ról na ekranie w ciągu 30-letniej kariery

Aktorka Anne Heche doznała poważnych oparzeń po tym, jak została ranna w śmiertelnym wypadku samochodowym w piątek, 5 sierpnia. Gwiazda „Donnie Brasco” podobno wjechała swoim samochodem w dom w dzielnicy Mar Vista w Los Angeles.

Oficer ds. informacji publicznej policji w Los Angeles, Jeff Lee, powiedział, że 53-letnia aktorka jechała z dużą prędkością, kiedy samochód wypadł z drogi i zderzył się z rezydencją. Samochód wkrótce zapalił się, a dom został pochłonięty płomieniami. Heche podobno doznał oparzeń. Anna Heche została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym przez ratowników medycznych Los Angeles Fire Department (LAFD). LAFD w oficjalnym oświadczeniu dla CNN ujawniło, że zajęło im godzinę „dostęp, ograniczenie i całkowite zgaszenie upartych płomieni w mocno uszkodzonej konstrukcji”. Oto spojrzenie na wartość netto aktorki.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Jaka jest wartość netto Lesa Milan Hall? Gwiazda „Real Housewives of Dubai” to prawdziwy rekordzista

REKLAMA

Wartość netto Matthew Morrisona: Zarobki sędziego „Więc myślisz, że umiesz tańczyć” można przypisać jego ogromnemu doświadczeniu

Jaka jest wartość netto Anne Heche?

Od pracy w teatrze, aby pomóc swojej rodzinie zaoszczędzić pieniądze, po pracę w Hollywood z niektórymi z największych nazwisk, Heche z pewnością przejechała się kolejką górską. Ojciec Heche był dyrektorem chóru i to mogło zainteresować ją dziedziną twórczości. Sławę zdobyła podwójną rolą bliźniaczek Vicky Hudson i Marley w telenoweli „Inny świat” (1987–1991). Dzięki temu otrzymała nagrodę Daytime Emmy i dwie nagrody Soap Opera Digest Awards.

Wykwalifikowana aktorka zdobyła uznanie w branży dzięki rolom w projektach takich jak „Donnie Brasco” (1997), „Wulkan” (1997), „Wiem, co zrobiłeś zeszłego lata” (1997), „Sześć dni, Siedem nocy” (1998) oraz dramat-thriller „Powrót do raju” (1998). Mówiąc o jej wartości netto, aktorka jest wyceniana na około 4 miliony dolarów, jak donosi Celebrity Net Worth. Wystąpiła w ponad 80 rolach na ekranie, co pozwoliło jej zarobić imponujące dochody.

REKLAMA

Oprócz życia zawodowego, Heche pojawiła się również na pierwszych stronach gazet w związku ze znaną prezenterką telewizyjną Ellen DeGeneres od 1997 do sierpnia 2000. Umocniła swoją pozycję w Hollywood po wygraniu wielu nagród, które pozwoliły jej szczęśliwie chodzić do banku. Jej ostatnia rola aktorska przybrała formę serialu telewizyjnego „All Rise”.

REKLAMA

Domy Anny Heche

Mówiąc o swojej wartości netto, Heche była również zainteresowana kupnem i sprzedażą nieruchomości mieszkaniowych. Według Celebrity Net Worth, Heche wraz ze swoim ówczesnym mężem Jamesem Tupperem w 2013 roku wyłożyła aż 899 000 dolarów na dom w Lake Arrowhead o powierzchni 1440 stóp kwadratowych. W 2017 roku duet wprowadził go na rynek za 1,25 miliona dolarów. Oszałamiająca nieruchomość została ponownie wystawiona za 1,05 miliona dolarów w sierpniu 2019 r. Heche otrzymał własność z powodu rozstania pary.

W maju 2019 r. Heche wystawił kolejny dom w dzielnicy Hancock Park w Los Angeles za 3,95 miliona dolarów. Zbudowała oszałamiającą nieruchomość o powierzchni 4735 stóp kwadratowych w 2009 roku. Według strony internetowej Top Rental Real Estate Deals, dom ma dach pokryty beczkową dachówką, a jego drewniane i ciemne belki stropowe. Posiada również pięć sypialni, pięć łazienek, dwupiętrowy sufit, kominek i francuskie drzwi, które otwierają się na taras rozrywkowy.

REKLAMA

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button