Rozrywka

Jaka jest wartość netto Barbary Kavovit? Była gwiazda „RHONY” po raz drugi wystartuje w wyborach na burmistrza Nowego Jorku

Barbara Kavovit po raz drugi kandyduje na burmistrza! „Real Housewives of New York” wystartowały wcześniej w 2021 roku i skrytykowały burmistrz de Blasio za to, że nie ma pojęcia i że musi ocalić miasto „w stanie kryzysu”. Zabrała ją na swój Instagram, by ogłosić swój poprzedni bieg i powiedziała: „Może nie jestem politykiem, ale jestem nowojorczykiem urodzonym w Bronksie, który nie boi się ciężkiej pracy i trudnych decyzji, które ją czekają”. Jednak wkrótce opuściła wyścig, twierdząc, że chce jak najlepiej dla swojego miasta i chce, aby na prowadzenie objęła wykwalifikowana kobieta.

Przechodząc do tego roku, opowiada Page Six o swojej decyzji ponownego startu w wyścigu burmistrzów. Gwiazda „RHONY” przekazała wiadomość podczas imprezy Seeking w hotelu Baccarat, mówiąc: „Cholera prosta, znowu startuję na burmistrza. Mamy problemy z bezpieczeństwem na naszych ulicach i w naszym systemie transportu, nasze ulice są domami naszych bezdomnych Nasza społeczność biznesowa jest atakowana. Musimy chronić naszą gospodarkę oraz branżę nieruchomości i budownictwa w naszym mieście”. Autorka, bizneswoman, była kandydatka polityczna i osobowość telewizji reality kontynuowała: „Tracimy policjantów w rekordowym tempie, a ludzie odchodzą, bo nie chcą tu być… Potrzebujemy więcej pieniędzy w naszym budżecie na policjantów , teraz bardziej niż kiedykolwiek.”

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Pełna lista obsady „The Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ex-Wives Club”: Poznaj 8 kultowych byłych gospodyń domowych w programie Peacock

„The Real Housewives Ultimate Girls Trip Ex-Wives Club” na Peacock: obsada, randka, fabuła i buzz

Prezes Evergreen Construction, firmy budowlanej, którą założyła w wieku 21 lat, wyjaśniła, że ​​miasto potrzebuje kogoś, kto potrafi uczciwie wykorzystać ich umiejętności biznesowe. Stwierdziła: „Miasto nie potrzebuje innego polityka, potrzebują kogoś takiego jak ja, który wykorzysta ich umiejętności biznesowe, aby wprowadzić zmiany w tych problemach”. Wcześniej nie kwalifikowała się do dostępu do głosowania, ale była kandydatem do wpisania w 2021 r. Kolejne wybory odbędą się jesienią 2025 r. Ponieważ tak wiele dzieje się w życiu Barbary, można się zastanawiać nad jej wartością netto.

Barbara Kavovit bierze udział w imprezie inauguracyjnej Bluebird London New York City w Bluebird London 5 września 2018 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Lars Niki/Getty Images dla Bluebird London NYC)

Jaka jest wartość netto Barbary Kavovit?

Barbara oprócz bycia osobowością telewizyjną jest także uznanym autorem i przedsiębiorcą. Napisała dwie książki — Pokój do poprawy (2005) i Zainwestuj w swoje gniazdo (2006). Jednak to fikcyjna, na wpół autobiograficzna „Heels of Steel” (2019) zrobiła dla niej cuda. Barbara trafiła na pierwsze strony gazet ze swoją firmą Evergreen Construction, która miała kontrakt na wykonanie dawnych biur Harveya Weinsteina w Nowym Jorku. Wybrała kobiety handlowców i kobietę kierownika projektu, co również pomogło jej zdobyć transakcję.

Barbara Kavovit weźmie udział w Authors Night With The East Hampton Library 10 sierpnia 2019 r. w East Hampton w stanie Nowy Jork. (Zdjęcie: Eugene Gologursky/Getty Images dla Biblioteki East Hampton)

Według Popular Bio jej wartość netto szacuje się na około 2 miliony dolarów, czego nie można potwierdzić. Jednak w 2015 roku złożyła wniosek o ogłoszenie bankructwa osobistego po tym, jak ona i jej ojciec zaciągnęli pożyczkę w wysokości 2,6 miliona dolarów na rezydencję w Wainscott. Później postawiła rezydencję na czynszu, pobierając 130 000 USD miesięcznie, aby spłacić resztę kwoty Deutsche Bank. W sierpniu 2020 r. poinformowano, że prowadziła rozmowy ugodowe z bankiem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button