Rozrywka

Jaka jest wartość netto Mike’a „The Situation” Sorrentino? Gwiazda „Jersey Shore” jest winna 2,3 mln dolarów niezapłaconych podatków

39-letni gwiazdor Jersey Shore, Mike Sorrentino, został w kwietniu dotknięty zastawem podatkowym IRS. Jego długi wobec podatków federalnych rozciągają się na kilka lat od 2010 do 2016 roku, z wyjątkiem 2014 roku. Urzędnik z New Jersey potwierdził, że jest to otwarty i nieuregulowany zastaw z IRS na łączną kwotę 2,3 miliona dolarów. Publicystka Mike’a, Robyn Bordes, powiedziała The Sun: „Michael Sorrentino sumiennie pracuje nad wypełnianiem swoich obecnych i przeszłych zobowiązań podatkowych i będzie to kontynuował”.

Kłopoty podatkowe gwiazdy MTV rozpoczęły się w 2014 roku, kiedy Sorrentino został aresztowany wraz ze swoim bratem Markiem Sorrentino i został oskarżony w 2014 roku o liczne przestępstwa podatkowe związane z prawie 9 milionami dolarów dochodu. Sorrentino przyznał się w styczniu do winy w jednym z zarzutów uchylania się od płacenia podatków na około 123 000 dolarów dochodu. Marc Sorrentino przyznał się do pomocy w przygotowaniu fałszywego zeznania podatkowego i został skazany na dwa lata więzienia z jednym rokiem nadzorowanego zwolnienia na tej samej rozprawie przed sędzią okręgową USA Susan Wigenton.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Jersey Shore: Family Vacation” sezon 5: Mike Sorrentino debiutuje jako blondyn na chrzcie syna, fani mówią „najdziwniejsza rzecz”

Romeo, dziecko Mike’a i Lauren, debiutuje w „Jersey Shore”, fani ronią łzy szczęścia

Tymczasem 39-letni Mike Sorrentino miał zakończyć swoje ośmiomiesięczne więzienie. Zameldował się w więzieniu w styczniu 2019 roku i został zwolniony we wrześniu. Ale był na dwóch latach w zawieszeniu za zbrodnię. Warunki jego zawieszenia obejmują ukończenie 500 godzin prac społecznych, pracę co najmniej 30 godzin tygodniowo, powstrzymanie się od popełnienia innego przestępstwa federalnego, stanowego lub lokalnego i nie tylko. Jego okres próbny zakończył się w 2021 r. Słońce poinformowało wyłącznie, że 13 stycznia 2020 r. Mike zapłacił 337 693 USD w ramach odszkodowania za sprawę uchylania się od płacenia podatków.

Mike Sorrentino z żoną Lauren przed sądem w dniu wyroku. Sorrentino został skazany na 8 miesięcy więzienia (Dzięki uprzejmości: zrzut ekranu wideo/Jersey Shore)

Jaka jest wartość netto Mike’a „The Situation” Sorrentino?

Sorrentino ma wartość netto w wysokości 3 milionów dolarów według Celebrity Net Worth. W szczytowym momencie reality show MTV „Jersey Shore” (2009–2012) Sorrentino zarabiał 150 000 dolarów za odcinek i miał wartość netto przekraczającą 10 milionów dolarów. Niestety, z powodu kilku słabych inwestycji i złych decyzji dotyczących niepłacenia podatków, wartość netto Sorrentino spadła do 3 milionów dolarów.

W latach 2010-2012 otrzymał 8,9 miliona dolarów dochodu z wydarzeń promocyjnych. W listopadzie 2019 r. Sorrentino i jego żona Lauren zapłacili 1,8 miliona dolarów za dom o powierzchni 9800 stóp kwadratowych w Holmdel w stanie New Jersey. Dom obejmuje siedem sypialni, dziesięć łazienek, taras widokowy, kominek, wannę z hydromasażem i dziedziniec. Sorrentino i Lauren powitali swoje pierwsze dziecko 26 maja 2021 r., po tym, jak jego żona doznała straszliwego poronienia w 2019 r.

Sorrentino i Lauren powitali swoje pierwsze dziecko w marcu 2021 r. (Źródło: Instagram / Lauren Sorrentino)

Walka Mike’a z uzależnieniem od narkotyków

23 stycznia 2021 r. gwiazda „Jersey Shore” pojawiła się na Instagramie, aby świętować swoje pięć lat nieustannej trzeźwości, przyznając, że „przeżył kilka sytuacji w życiu, a uzależnienie było jedną z nich”. „Dużo dorosłem, pokonałem wiele przeszkód, a jednym z moich najbardziej dumnych momentów było świętowanie 5 lat ciągłej trzeźwości w grudniu zeszłego roku” – napisał w podpisie. „Otrzymanie mojego 5-letniego medalionu sprawiło, że poczułem się, jakbym zdobył złoty medal i jest to odznaka, którą mam zaszczyt nosić!”

Według Asbury Park Press uzależnienie od opioidów zaczęło się, gdy był na studiach. „Nie zdawałem sobie sprawy, że mam obsesyjną osobowość” – powiedział Sorrentino w wywiadzie z 2018 roku dla gazety z New Jersey. „I wszystko, co zrobiłem, musiałem zrobić na maksa. I szedłem tą drogą przez wiele lat. W marcu 2012 r. Sorrentino rozpoczął swój program leczenia, aby poradzić sobie z problemami z uzależnieniem i przyjmował zastrzyk naltreksonu, dawkę raz w miesiącu, aby zablokować działanie opioidów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button