Rozrywka

Jaki jest wiek Ruperta Murdocha io ile młodszy jest Jerry Hall?

Rupert Murdoch i Jerry Hall są małżeństwem od lat. Potentat medialny i model/aktor pobrali się w 2016 roku i podobno spędzili razem wiele szczęśliwych lat. Niestety obecnie krążą pogłoski o rozwodzie i wydaje się, że zbliża się koniec ich małżeństwa. Więc jaki jest wiek Ruperta Murdocha w porównaniu z wiekiem Jerry’ego Halla? Oto, co należy wiedzieć o różnicy wieku.

Czy Rupert Murdoch i Jerry Hall nadal są małżeństwem? Krążą plotki o rozwodzie

Rupert Murdoch i Jerry Hall | Mike Coppola/VF19/Getty Images dla VF

Obecnie Rupert Murdoch i Jerry Hall są nadal małżeństwem. Ale New York Times zauważa, że ​​dwóch wtajemniczonych zauważa, że ​​Murdoch i Hall planują rozwód.

Murdoch i Hall związali się w 2016 roku w rezydencji w centrum Londynu. New York Times zauważa, że ​​szli do ołtarza zaledwie kilka tygodni po zaręczynach. Po ślubie Murdoch napisał na Twitterze: „Nigdy więcej tweetów przez 10 dni lub nigdy! Poczuj się jak najszczęśliwszy i najszczęśliwszy mężczyzna w [the] świat.”

Jak więc para się poznała? Publikacja zauważa, że ​​zaczęli spotykać się w 2015 roku po tym, jak jedna z sióstr i siostrzenica Murdocha przedstawiła go Hallowi. Ich związek został upubliczniony w październiku 2015 r.

Małżeństwo Murdocha z Hallem jest dalekie od jego pierwszego. Ożenił się ze swoją pierwszą żoną, Patricią Booker, w 1956 roku i pozostali w związku małżeńskim do 1967 roku. Poślubił Annę Murdoch Mann w 1967 roku, a rozwiedli się w 1999 roku. Jego trzecie małżeństwo z Wendi Murdoch trwało od 1999 do 2013 roku. czwarty raz zaledwie kilka lat później.

Jeśli chodzi o Hall, wyszła za mąż za Micka Jaggera w 1990 roku, ale później uznano to za nieważne.

Jaki jest wiek Ruperta Murdocha? Jaki jest wiek Jerry’ego Halla?

Rupert Murdoch i Jerry Hall patrzą na siebie na plenerowej premierze filmu
Rupert Murdoch i Jerry Hall | Dave J. Hogan/Dave J. Hogan/Getty Images

Więc jaki jest wiek Ruperta Murdocha w 2022 roku? Obecnie ma 91 lat, a jego urodziny są 11 marca. Jerry Hall ma 65 lat, a jej urodziny są 2 lipca. Oznacza to około 25-letnią różnicę wieku między nimi.

Kiedy zawiązali węzeł, Murdoch miał 84 lata, a Hall 59.

Murdoch może i ma ponad 90 lat, ale nadal uwielbia imprezować. Jego 90. urodzinowa impreza miała podobno około 130 gości, z których wielu było znaczącymi i wpływowymi uczestnikami. Wśród nich znaleźli się komisarz NFL Roger Goodell, właściciel New England Patriots Bob Kraft oraz wielu dyrektorów generalnych i prezesów z Fox Corp. i NBCUniversal, według Variety. W sali odbyła się kolacja dla gości.

Ile lat mają ich dzieci?

Rupert Murdoch stojący z trójką swoich dzieci i żoną Anną Murdoch na zewnątrz w latach 80.
Rupert Murdoch pozuje z żoną Anną Murdoch i ich dziećmi | Archiwum Petera Carrette/Getty Images

Wiek Ruperta Murdocha wskazuje, że jego sześcioro dzieci również jest w dorosłości. Ile lat mają dzieci Ruperta Murdocha?

Prudence „Prue” Murdoch MacLeod urodziła się w 1958 roku, co oznacza, że ​​w 2022 roku miała około 64 lat, donosi HollywoodLife. Elisabeth Murdoch urodziła się w 1968 roku, co daje jej 54 lata. Lachlan Murdoch, który poszedł w ślady biznesu swojego ojca, urodził się w 1971 roku, co dało mu 51 lat. James Murdoch urodził się rok później, więc ma 50 lat. Wreszcie Grace i Chloe Murdoch, najmłodsze dzieci Murdocha mają odpowiednio 20 i 18 lat.

Jerry Hall i Mick Jagger mają razem czwórkę dzieci. HollywoodLife donosi, że Elizabeth Jagger, urodzona w 1984 roku, ma obecnie 38 lat. James Jagger, urodzony rok później, ma 37 lat. Georgia May Jagger urodziła się w 1992 roku i ma teraz 30 lat. Wreszcie Gabriel Jagger kończy 25 lat w 2022 roku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świata rozrywki i ekskluzywnych wywiadów, zasubskrybuj kanał YouTube Cheat Sheet Showbiz.

POWIĄZANE: Para gwiazd z największą różnicą wiekową urodziła się 43 lata osobno

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button